Sayfa 166/326 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    İ
    Ben imkb açıldığı günden beri varım. Özal dönemi halka arzlarda çok kağıt aldım, ilki teletaş dı. Migros, adana, afyon, tüpraş. Ptrofs, netaş ilk aklıma gelenler. İlk başlarda Hisseleri çantamızda taşıyorduk. İmkb ye rağmen banka önlerinde ya da Gazetelerde ilanlar vardı şunları şunları alırız şunları satarız vs. gibi.
    Fiyat imkb de oluşuyor hacim 300/500 lot. Aracı kurumlar masa altlarında balyalar dolusu hisse senedi tutuyırlardı. Zarflı teklif usulü ile İMKB de fiyatı şişiriyor masa altından bir paket sığara parası bile değil diyerek tomar tomar kağıt satıyorlardı... Bu kurumların yatacak yeri yok. Her devirde KY soyacak bir yol buluyorlardı.
    Türkiye borsa tarihi gibisiniz sayın Arpacı, ben 37 yaşındayım 2001 den beri borsada işlem yapıyorum. Yanınızda dünkü çocuk sayılırım.

2. Melih abi hala buralardamisin.

3.  Alıntı Originally Posted by felluce Yazıyı Oku
    Melih abi hala buralardamisin.
    Evet ben buradayım. Sen nerelerdeydin. Hoş geldin helva yiyeceğiz kaçma.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın behzat, Cover, cevahir,
    Dediklerinizi anlamak için yüksek matamatik bilmek de yetmez, al sat yapan robot yazılım olmak lazım. Kalsın.
    Fazla kafanızı yormayın nasipte ne varsa o olur. Piyasa değeri 50 milyon dolar iken bende de Hatırı sayılır kağıt vardı. neyse yine de iyiyiz.
    Gözümü kırpmadan 9 dan kağıt kapattım daha ne yapayım.

R-E-X de yükseliş dalgası bitti demiş.
    Merak ettim neye göre bitti. Alacak olan alacağını tamamladı mı?
    Ne oldu da bitti?
    Ya sabır diyip bekleyip göreceğiz.
    Ben demiyorum grafik diyor...7.5 ye dogru suzulme bekliyorum sonrasinda dip calismasi ve yukselis trendi...benim soyledigim kisa vade trend asagi....ytd

5.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    R.e.x gibileri bitirmek için trend çizmişler demek ki...

Kard d de birisi var o da trend bitti dedi.

Ondan sonra aldı yürüdü.daha da yolu var.

Geçelim efendim.

Neyi çiziyorlar gaybi mı..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Haftayi nasil kapatacak görecegiz...

6. Bilanco ederi 11-12 tl.....ytd

7. Sayın REX,
    görüşlerine saygı duyuyoruz, not ettik.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. Alım ilgisi olmayan spek kağıtları na girmeli. Yalnız operasyon da yapılmamış olmalı.

Bence sarky dahil hepsi hep bana kağıdı! Güncel genel tarz bu benim görüşüm.

Ama bahsettiğim şekilde kağıt bulmakta zor. Çünkü o tip kağıtlar son bir yıllık süreçte yapacagını yaptı ve onlar bile aynı hep bana taktigini uyguluyirlar hemde çok acımasızca! Tek bir iyi yanları var belli bir zirve dipleri var oradan aşağı inmiyorlar. İyide ,Kaybetmeyeyimde kazanmazsam kazanmayayım diyede kağıt alınmazki. Ancak 10 günlük tradelerde spekle paralel hareket edebilirsen % 10 gibi kazanabilirsin. Ama oradada risk var o strese dayanabilmek gerekir. Spekler zaten tüm bunları bilerek oyunu kuruyorlar.

Sarkuysan ın tek bir cazip tarafı var diger trend yapan kağıtlara göre yıllık bazda % 160prim yapmış olması. Eskiden olsaydı bu zirve olarak kabul edilirdi fakat güncel tarza göre göreceli olarak % 20 gibi bir şey..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 166/326 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •