Sayfa 194/326 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Tesekkur ederim fabrikalarini uretim alanini begeniyorum ama ortakliktan dolayi zamaninda almamistim o zamanlar bu fiyatin onda biriydi hala begeniyoeum sirketi ama ortaklik canimi sıkıyor.
    Keske soyle kurumsal bir sahibi olsa diye geciriyorum icimden her yerde kullaniliyor bakir vs...
    Firsat bulursam numunelik alcam ilerde...
    Ytd

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

2. Genel kurulda çaycının suyu ısınıyor heralde kilimciler yeni genel müdür olurmu acaba yada aralarında güç savaşı olurmu acaba bundan sonra çayının elindeki hisseler hariç bedavaya hisse devri bitmiş gibihgibi hele bundan sonra bakırla ilgili gelişmeler pozitif olduktan sonra bunların işi zor bir iki seneye kalmaz yabancılar üşüşür bu hisseye bence herkes hissesine sahip çıksın ytd

Bunlar asla yatırım tavsiyesi degildir bundan sonra çaycımı? kahvecimi bakacagız?

3.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim fabrikalarini uretim alanini begeniyorum ama ortakliktan dolayi zamaninda almamistim o zamanlar bu fiyatin onda biriydi hala begeniyoeum sirketi ama ortaklik canimi sıkıyor.
    Keske soyle kurumsal bir sahibi olsa diye geciriyorum icimden her yerde kullaniliyor bakir vs...
    Firsat bulursam numunelik alcam ilerde...
    Ytd

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu konuda size hak veriyorum. Ama mirzak artık çuvala sığmıyor. Keşke şirketin %51 bir patron da olsa.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Şirket hisselerine sahip olduğu halde o hisseleri çok güvendikleri yakınlarının hesaplarında saklamak en iyi kamuflaj şekli. Ortaklar cetvelinde yayınlanan pay oranları dışındaki hisselerin bunca yıldır toplanmadan gerçekten piyasada dolaştığına sanırım kimse inanmıyordur.Hisse bedava fiyattayken onları toplamamaları mümkün mü?
    Şimdi gelelim ne oluyoruza;
    Geçenlerde senedi 7 TL den kaldırıp%50 den fazla pirim yaptırarak müthiş numaralarla kaldırıp indiren malum kişiler oyunu kuralına göre oynuyorlar.Peki nedir bu kural?
    Şimdi birçok ky yatırımcı senet 10.70'e gelmeden senede veda ettiler.Zaten daha önce bu forumda 10 TL fiyatın çok iyi olduğu söyleniyordu.
    Şu an borsada öyle senetler var ki,örneğin Egeen,Kartonsan,Konya vb.senetler bana göre yeniden kurulma değerlerinin çok üzerinde işlem görüyorlar.Peki ya Sarkuysan böyle mi? yani kapanış fiyatına ve düşmüş dolar kuruna göre 354 milyon dolar eder mi? etmez mi? işte mesele burada...Sahip olduğu peştemalık,fabrikalar,arsalar vs.bana göre bu değerin çok üzerinde.Şu an Kartonsan Sarky'nın iki katı piyasa fiyatıyla işlem görüyor.Egeeen de öyle...
    Şimdi piyasa yapıcı saygıdeğer beyefendi senedi tavan tavan götürürken bu kadar tavana alışmamış ky'lerin bir kısmı ilk tavanda diğer kısmı ikinci tavana varmadan ve ikinci tavandan verdiler.Bir kısmı üçüncü tavana giderken sattıkları fiyatın üzerinden tren kaçıyor diye mal aldılar.Peki bizim pyasa yapıcı ne yaptı? 10.70'e değdirdi ve senedi geri getirdi.Neden? hem tekrar alanların malını almak için ve hem de ; yükseliş triçka kardeşim." deyip,daha fazla yükselmeyeceği algısı yaratmak için yaptı bunu.Tabi bu benim şahsi görüşüm.Öyle görünüyor ki, bir süre daha buralarda üç aşağı beş yukarı oyalanıp duracak.Endeksin rekorlar kırdığı bu zamanda realizasyon korkusunu yaşayan ky'leri tereddütte bırakmak kolay.
    Hiçbir zaman senet şuraya çıkar veya düşer iddiası içinde değilim.Sadece çıldıran ama asla hak etmeyen birçok senede göre Sarky fiyatını iyi irdelemek lazım geldiğini düşünmek lazım diyorum.

Asla yatırım tavsiyem yoktur.Kimseyi yanıltma amacım asla olamaz.Sadece Sarky forumunda fikrimi yazdım o kadar.

5.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Şirket hisselerine sahip olduğu halde o hisseleri çok güvendikleri yakınlarının hesaplarında saklamak en iyi kamuflaj şekli. Ortaklar cetvelinde yayınlanan pay oranları dışındaki hisselerin bunca yıldır toplanmadan gerçekten piyasada dolaştığına sanırım kimse inanmıyordur.Hisse bedava fiyattayken onları toplamamaları mümkün mü?
    Şimdi gelelim ne oluyoruza;
    Geçenlerde senedi 7 TL den kaldırıp%50 den fazla pirim yaptırarak müthiş numaralarla kaldırıp indiren malum kişiler oyunu kuralına göre oynuyorlar.Peki nedir bu kural?
    Şimdi birçok ky yatırımcı senet 10.70'e gelmeden senede veda ettiler.Zaten daha önce bu forumda 10 TL fiyatın çok iyi olduğu söyleniyordu.
    Şu an borsada öyle senetler var ki,örneğin Egeen,Kartonsan,Konya vb.senetler bana göre yeniden kurulma değerlerinin çok üzerinde işlem görüyorlar.Peki ya Sarkuysan böyle mi? yani kapanış fiyatına ve düşmüş dolar kuruna göre 354 milyon dolar eder mi? etmez mi? işte mesele burada...Sahip olduğu peştemalık,fabrikalar,arsalar vs.bana göre bu değerin çok üzerinde.Şu an Kartonsan Sarky'nın iki katı piyasa fiyatıyla işlem görüyor.Egeeen de öyle...
    Şimdi piyasa yapıcı saygıdeğer beyefendi senedi tavan tavan götürürken bu kadar tavana alışmamış ky'lerin bir kısmı ilk tavanda diğer kısmı ikinci tavana varmadan ve ikinci tavandan verdiler.Bir kısmı üçüncü tavana giderken sattıkları fiyatın üzerinden tren kaçıyor diye mal aldılar.Peki bizim pyasa yapıcı ne yaptı? 10.70'e değdirdi ve senedi geri getirdi.Neden? hem tekrar alanların malını almak için ve hem de ; yükseliş triçka kardeşim." deyip,daha fazla yükselmeyeceği algısı yaratmak için yaptı bunu.Tabi bu benim şahsi görüşüm.Öyle görünüyor ki, bir süre daha buralarda üç aşağı beş yukarı oyalanıp duracak.Endeksin rekorlar kırdığı bu zamanda realizasyon korkusunu yaşayan ky'leri tereddütte bırakmak kolay.
    Hiçbir zaman senet şuraya çıkar veya düşer iddiası içinde değilim.Sadece çıldıran ama asla hak etmeyen birçok senede göre Sarky fiyatını iyi irdelemek lazım geldiğini düşünmek lazım diyorum.

Asla yatırım tavsiyem yoktur.Kimseyi yanıltma amacım asla olamaz.Sadece Sarky forumunda fikrimi yazdım o kadar.
    Behzat kardeşimiz çok güzel bir borsa dersi vermiş. İyi okuyup anlamak lazım.
    Biz bu kağıdın piyasa değeri 60-70 milyon dolar iken dikkat çektik nihayet 350 ye geldi.
    Boğazdaki yalı parasını geçti ama, aması var 10 altşirket/fabrika için bu fiyat yetersiz görünüyor.
    Benim çözmeye çalıştığım husus şu. Behzatın dediği gibi kağıda giren gurubun alım yapmak için oynadığı oyun mu, yoksa çaycının fiyat ucuz kaldı biraz yukarlarda fiyat oluşturalım oyunu mu?
    Göreceğiz.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Evet ben buradayım. Sen nerelerdeydin. Hoş geldin helva yiyeceğiz kaçma.
    heyt be abim burada olmana sevindim. ben 2016 evlilik için %50 malı sattım geçtiğimiz yıl eylül ayında ise diğer %50 sarky den ayrıldım. ne olduysa benden sonra olmuş yıllardır taşıdığımız kağıt. lakin elimde olmamasına rağmen nasıl sevindim yıllardır elinde kağıdına sahip çıkan hissedaşlarım adına. Şimdi ellerinden öper bir çocuğum var tekrar geldim sarky biriktirmeye. fiyatlar yıllardır alıştığımız fiyatlar değil ne olursa olsun 3-4 tl göz alışkanlığı vardı şimdi fitil ateşlendi mi neler oluyor acaba. bizim kastamonu ne alemde bu fiyatlardan biraz geri çekilme fırsatı olurmu. tekrar selamlar
    Son düzenleme : felluce; 26-12-2020 saat: 21:47.

7.  Alıntı Originally Posted by felluce Yazıyı Oku
    heyt be abim burada olmana sevindim. ben 2016 evlilik için %50 malı sattım geçtiğimiz yıl eylül ayında ise diğer %50 sarky den ayrıldım. ne olduysa benden sonra olmuş yıllardır taşıdığımız kağıt. lakin elimde olmamasına rağmen nasıl sevindim yıllardır elinde kağıdına sahip çıkan hissedaşlarım adına. Şimdi ellerinden öper bir çocuğum var tekrar geldim sarky biriktirmeye. fiyatlar yıllardır alıştığımız fiyatlar değil ne olursa olsun 3-4 tl göz alışkanlığı vardı şimdi fitil ateşlendi mi neler oluyor acaba. bizim kastamonu ne alemde bu fiyatlardan biraz geri çekilme fırsatı olurmu. tekrar selamlar
    Kardeşim, sen görmeyeli güzel işler yapmışsın. Öncelikle hayırlı uğurlu olsun tebrik ediyorum. Çocuğuna da Allah uzun ömürler versin. Mutluluklar dilerim. Para bu günler için gerekli işte. Bende ev araba gibi konular nedeniyle biraz satmak zorunda kaldım. Herşeyin hayırlısı olsun.
    bedelsizlerden sonra bu fiyata geldi. En kötü ihtimal Çaycı buralarda tutar. Ama tahminimiz gibi bir gurup girdiyse yolumuz uzun. Piyasada gözü kapalı birkaç para yatırılacak şirketten biri. Hanönü madeni ile ilgili bu sene hiç bilgi gelmedi hepsi toptan gelebilir. Bol kazançlar diliyorum.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. -Eyvallah abim güzel dileklerin için. Senin adına da sevindim hayırlı ve mutlu sebeplere satma gereği duymuşsun. Allah bu gibi güzel sebepler için sattırsın inşallah. en son rıza girmeye çalışmıştı kımıldamıştık eskilerde. Çaycı bu işin böyle devam etmeyeceğini anladığı için artık bedava hisse almak için fiyatı yukarı çekmiş olabilir grupların girişlerini zayıflatmak adına. 2021 ülkede maden yılı olacak diye duyumlar alıyorum. sanki bu konu bu yıl şekillenecek gibi devlette istiyor çıkmasını. Bende 1 yıldır dardanel deyim orada da uzun bir süre kalacağım. bir kısmını yavaştan realize ettiklerimle sarky toplamaya devam inşallah. Asla kaybettirmemiş bir kağıt oldu sarky bana 9-10 yıldır. gelecek kuşaklara tekrar toplayacağım Allah'ın izniyle. Saygılar abim.

Sayfa 194/326 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •