Sayfa 196/326 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bence bugün son fırsat alıp bir kenara atmak lazım dedim ve inşallah hayırlı olur.
    Bakalım tepemize mi vuracak yoksa ....
    Sayın Arpacı onlar size vurmaya kalkarsa bende onlara saldırırım tetikte bekliyorum yılsonu yılbaşı ortalık karışırsa diye hazırım komutanım

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sayın Arpacı onlar size vurmaya kalkarsa bende onlara saldırırım tetikte bekliyorum yılsonu yılbaşı ortalık karışırsa diye hazırım komutanım
    Ufak ufak toplayayım derken birkaç kademe götürdüm ve hemen yukarları kalınlaştırdı.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3. Red face Arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Ufak ufak toplayayım derken birkaç kademe götürdüm ve hemen yukarları kalınlaştırdı.
    Dün alım daha iyiydi. Başlangıçta fazla ilgide yoktu. Ufak ufak alım fırsatı oldu. Torun 12 yaşında 25 yaşı için alıma devam.

4. Tüm arkadaşların yeni yılını kutlar, 2021 yılının sağlık , mutluluk ve bol kazanç getirmesini dilerim.

5. Arkadaşlar

Arkadaşların yeni yılını kutlar, 2021 yılının sağlık , mutluluk ve bol kazanç getirmesini dilerim.

6. Bütün sarky severlere iyi yıllar

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Daha öncede yazdığım duşunduğum kurgu olarak olabileceğini varsaydığım olaylar mı gerçekleşiyor.

Hissenin gerçek sahipleri mı geri geliyor(Melih bey ortaklar ve geçmişteki gelişmeleri ve izahatı yeniden yazmanızı istiyorum)

Çaycı da bir oyunun içindeki oyuncu mu dediğim mi gerçekleşiyor.

Bu mart çok çetin ve kavgalı mı geçecek

Virgül zamanı pd=ciro yaklaşıyor mu

Kilimci ve bektaşların hareketleri
    İkiside 1er milyon ile sahne aldı.

Haydı hayırlısı..

B

8. Neler oluyor net birleyen söylemek zor. Ben ara ara alım yapıyorum adam deliriyor basıyor aşağı. Bassın bakalım.
    Baba kilimci elindeki %9 hisseyi dağıttı. Yani iki kilimcide %9 ar dan %%18 pay vardı şimdi kayıtlarda sadece biri var, sanıyorum mirasçılara dağıtıldı.
    Burdan çaycı kendine pay çıkarmaya çalışır ama artık zor. Bu fiyatlardan malı toplamaya çok istekli var. Belli bir toplama sonrası işler açılacak...

Sayfa 196/326 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •