Sayfa 204/326 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cezaa Yazıyı Oku
    Dün Hayrettin çaycı ekran başında olmadığı için yükselişe engel olamadı galiba, bugün direksiyona geçmiş, ��
    Aynen öyle.
    9.60 ı biraz a yemledim hemen koştu Aldı ve geri bastı.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Çaycı ekrana çıkarak istediğini aldığını gösterdi. Aslında bakırın yükselmesi bizim zararımıza. Arzımız yok talep çok 2020 zordu 2021 yüzde on artıracağız falan ...

3. Vakti olan izlemek isteyen olursa sn Çaycı;

https://youtu.be/exO-RZhdQQU
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

4.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    Vakti olan izlemek isteyen olursa sn Çaycı;

https://youtu.be/exO-RZhdQQU
    Çok teşekkürler. İyi oldu izlediğim.
    Çaycıyı izlerken eskilerden bepanten arkadaşımızın bize anlattıklarını hatırladım. sarkuysanın Karaköy esnafına kaç milyon dolar batık bakır verdiğini anlatırdı. Çaycı da burda bunu itiraf etmiş oldu. Sermaye yetersiz işletmelerle uğraşıyoruz.
    Bankacılardan daha çok banka işlemleri uyguluyoruz. Hedge yi bilen yokken biz yapıyorduk.
    Yani kar ediyoruz ama gel bana sor diyor.
    Piyasada 100 milyarlık şirket 400 milyardan işlem görüyor. Gibi laflarla bu kağıt buraya kadar çıktı dahası Yok demeye getiriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler. İyi oldu izlediğim.
    Çaycıyı izlerken eskilerden bepanten arkadaşımızın bize anlattıklarını hatırladım. sarkuysanın Karaköy esnafına kaç milyon dolar batık bakır verdiğini anlatırdı. Çaycı da burda bunu itiraf etmiş oldu. Sermaye yetersiz işletmelerle uğraşıyoruz.
    Bankacılardan daha çok banka işlemleri uyguluyoruz. Hedge yi bilen yokken biz yapıyorduk.
    Yani kar ediyoruz ama gel bana sor diyor.
    Piyasada 100 milyarlık şirket 400 milyardan işlem görüyor. Gibi laflarla bu kağıt buraya kadar çıktı dahası Yok demeye getiriyor.

Sn arpacı55, sizlerin sözlerine tamamen katılıyorum, bir de; ben riski sevmem kuyumcular öyle diyor, kardeşim sen ticaret yapıyorsun ömür boyu bitmeyecek piyasadan bahsediyoruz bu arada temsa da elektrikli araç üretimine geçiyor. Yine Sn çaycı Allahtan şu firmayla anlaşma yaptık. ya da hanönündeki maden ile ilgili şöyle bir çalışmamız var diye bilgi vermedi ilginç! anlaşılan "ne uzarız ne'de kısalırız dedi diye anladım. saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    Sn arpacı55, sizlerin sözlerine tamamen katılıyorum, bir de; ben riski sevmem kuyumcular öyle diyor, kardeşim sen ticaret yapıyorsun ömür boyu bitmeyecek piyasadan bahsediyoruz bu arada temsa da elektrikli araç üretimine geçiyor. Yine Sn çaycı Allahtan şu firmayla anlaşma yaptık. ya da hanönündeki maden ile ilgili şöyle bir çalışmamız var diye bilgi vermedi ilginç! anlaşılan "ne uzarız ne'de kısalırız dedi diye anladım. saygılar
    Sevgili Korvet ,Sn Çaycı'nın Hanönü ile ilgili konuşmaması gayet normal, hele ki uzun uzadıya 2021 de bakır arz problemini diline pelesenk etmesi bunun göstergesidir. Şunu diyebilirdi ; "evet bu sene hammadde konusunda sıkıntı büyük olacak, talep çok ama bakır yok, fakat bu konuda biz de boş durmuyoruz, Kastamonu Hanönü'nde maden arama çalışmalarımız devam ediyor" diyebilirdi, ama daha kötümser ve olumsuz algı oluşturmaya çalıştı. Yatırımcı sorusu kısmına gelecek olursak, ben de Hanönü için son durum nedir diye modaratöre sorması için mail attım ama proğram Sn Çaycı'nın ağlaması neticesinde süreyi harap etti. Tek soru sordu ,o soruda bana çok düşündürücü geldi! Soruya bak! Hem de bu soruyu yatırımcı sormuş! " Sarkusyan 2.5 liradan 10 liraya geldi, neredeyse 4 katı, bu normal Bir yükseliş mi" gibilerinden bir soru , tabi Sn Çaycı'da bu pası ziyadesiyle yumuşatıp topu ağlara gönderdi.

7. Bir de Sorulan soru çok yanlıştı; şöyle demiş olsaydı anlarım 10₺ olması gereken kağıt neden şu anda 2.50 ₺dese daha mantıklıydı soru, Soruda bir hinlik var. Çaycı Bunu cevaplarken zorlandı. piyasa bunu algılıyorsa fiyatlarda normaldir demek. ��

8.  Alıntı Originally Posted by Cezaa Yazıyı Oku
    Sevgili Korvet ,Sn Çaycı'nın Hanönü ile ilgili konuşmaması gayet normal, hele ki uzun uzadıya 2021 de bakır arz problemini diline pelesenk etmesi bunun göstergesidir. Şunu diyebilirdi ; "evet bu sene hammadde konusunda sıkıntı büyük olacak, talep çok ama bakır yok, fakat bu konuda biz de boş durmuyoruz, Kastamonu Hanönü'nde maden arama çalışmalarımız devam ediyor" diyebilirdi, ama daha kötümser ve olumsuz algı oluşturmaya çalıştı. Yatırımcı sorusu kısmına gelecek olursak, ben de Hanönü için son durum nedir diye modaratöre sorması için mail attım ama proğram Sn Çaycı'nın ağlaması neticesinde süreyi harap etti. Tek soru sordu ,o soruda bana çok düşündürücü geldi! Soruya bak! Hem de bu soruyu yatırımcı sormuş! " Sarkusyan 2.5 liradan 10 liraya geldi, neredeyse 4 katı, bu normal Bir yükseliş mi" gibilerinden bir soru , tabi Sn Çaycı'da bu pası ziyadesiyle yumuşatıp topu ağlara gönderdi.
    Özetle; çok kötü bir röpörtajdı. Ne soru soran ne de Çaycı hiçbirşeyi anlatamadı, kargaşaya getirdi. Sanki birifink veriyor.
    Çaycı kağıdı içten içe kötülemek için elinden geleni yaptı. Olumlu şeyleri gizledi olumsuzlukları ortaya döktü. Bu fiyat fazla bile demeye getirdi. Bizler dahil herkese, aman bu çaycı olmazsa bu işler kötü olur iyi ki Çaycı varmış dedirtti.
    Bir şekilde elinden kaçırdığı malı geri toplama çabasında.
    Aslında SPK ya şikayet edilip hem konuşması, hem de yaptığı işlemler incelemeye alınsa birşeyler çıkar.

Sayfa 204/326 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •