Sayfa 206/326 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by surungen Yazıyı Oku
    merhaba arkadaşlar bende sn Çaycı'yı dinledim gayet güzel konuştu bu şirket için elinden geleni yapıyo bunuda en güzel şekilde anlattı Beğenmiyebilirsiniz saygı göstermek durumundayız hepimiz unutmayalımki bu şirket onun sayesinde buralara geldi Bu ve bunun gibi şirketler halka açık ve bizlerde sebepleniyoruz Her yıl temettü veren ve büyüyen kaç şirket var bu şirketler kutsaldır ve velinimettir lütfen nezaket içinde olalım ve saygı gösterelim Teşekkür ederim
    Sayın sürüngen,
    Biz sarkuysanı 40 yıldır biliyoruz. sarkuysanın geçmişine bak bakalım Çaycı öncesi neymiş Çaycı sonrası ne olmuş.
    ......
    Bunun cevabını Önce burada madde madde uzun uzun yazdım.
    Şikayet konusu olmasın diye Daha sonra sildim. Bazılarını İnternette arayıp bulabilirsiniz.
    ......

Gelelim nezaket içinde olmaya ve saygı göstermeye.
    Bu ifadeyi neye dayanarak söyleyebiliyorsunuz?
    İsterseniz Buradaki bütün arkadaşlar size saygı ve nezaket dersi verir.
    Biz yıllardır çoluğumuzun çocuğumuzun rıskını buraya bağlamışız basit oyunlarla kaptırmamaya çalışıyoruz.
    Herşeye rağmen dayanışma halindeyiz.
    Tabi Adli ilahiye de çok güveniyoruz.
    Son düzenleme : arpaci55; 21-01-2021 saat: 21:17.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın sürüngen,
    Biz sarkuysanı 40 yıldır biliyoruz. sarkuysanın geçmişine bak bakalım Çaycı öncesi neymiş Çaycı sonrası ne olmuş.
    ......
    Bunun cevabını Önce burada madde madde uzun uzun yazdım.
    Şikayet konusu olmasın diye Daha sonra sildim. Bazılarını İnternette arayıp bulabilirsiniz.
    ......

Gelelim nezaket içinde olmaya ve saygı göstermeye.
    Bu ifadeyi neye dayanarak söyleyebiliyorsunuz?
    İsterseniz Buradaki bütün arkadaşlar size saygı ve nezaket dersi verir.
    Biz yıllardır çoluğumuzun çocuğumuzun rıskını buraya bağlamışız basit oyunlarla kaptırmamaya çalışıyoruz.
    Herşeye rağmen dayanışma halindeyiz.
    Tabi Adli ilahiye de çok güveniyoruz.
    merhaba sn arpacı 55 arkadşım bir yerde anlaşalım Beni tanımıyosunuz tanısaydınız derse ihtiyacı olma fikrinden vazgeçerdiniz Enazından herkesin iyi olmasını istiyen bir kişiyim Şirketlerde yönetim değişikliği olabilir öngörülemeyen hatalarda olabilir Bu şirket lokal bir şirket iken dünyaya açılmış ve büyümeye devam eden iştirakleri ile birlikte holding durumunda bir şirkettir Bu sn Çaycı vasıtası ile olmuştur inkar edilemez Bende bazı doğru şirketlere gönül vermişim ortak olmuşum ve saygım vardır Doğru şirketlerin sayısı belli kıymetini bilelim derim Herkese bol kazançlar sevgiler

3.  Alıntı Originally Posted by surungen Yazıyı Oku
    merhaba sn arpacı 55 arkadşım bir yerde anlaşalım Beni tanımıyosunuz tanısaydınız derse ihtiyacı olma fikrinden vazgeçerdiniz Enazından herkesin iyi olmasını istiyen bir kişiyim Şirketlerde yönetim değişikliği olabilir öngörülemeyen hatalarda olabilir Bu şirket lokal bir şirket iken dünyaya açılmış ve büyümeye devam eden iştirakleri ile birlikte holding durumunda bir şirkettir Bu sn Çaycı vasıtası ile olmuştur inkar edilemez Bende bazı doğru şirketlere gönül vermişim ortak olmuşum ve saygım vardır Doğru şirketlerin sayısı belli kıymetini bilelim derim Herkese bol kazançlar sevgiler
    Sayın surungen, hisse.nete yeni gelmiş görünüyorsunuz ve ilk yorumunuzu bize yazmışsınız. bu ilk yorumunuzda bizi nezaket ve saygıya davet ediyorsunuz. Daha başka sizi nasıl tanıyacağız? Daha İlk yazınızda burada kırk yıldır yorum yapanlara insanlara saldırı ile başlamışsınız.
    Merak etmeyin burdaki bütün arkadaşlar Çaycının iyi yönlerini de kötü yönlerini de detayları ile biliyor.
    Çaycı şirketi uçurdu diyeceğinize kaç tane alt şirketi Yok etti koca devi ne hale getirdi, bir de ona bakın, İstanbul'un en kıymetli iki binasını ne yaptı, onları bir inceleyin. Bu detaylara girersem iş uzar.
    Eğer öğrenmek niyetinde iseniz bizim eski forumdaki (8-10 yıl öncekiler dahil) yazılarımız bir okuyun.
    Biz Çaycıyı iyi kötü yönüyle kabul ettik ve yanlış yönü ile de mücadele ediyoruz.
    Kabul etmesek burda olmazdık.
    Çaycı ve ekbi burayı takip ediyor, beğenmediği birşey oldu mu forumda bizi cezalandırıyor. Söylediklerimiz şirketin daha iyi olması için.
    Söylenecek o kadar çok şey var ki, Fazla uzatmak istemiyorum size de bol kazançlar olsun.

4. Sayın korvet özel mesajin kapalı mesaj yazılamıyor bilgin olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın korvet özel mesajin kapalı mesaj yazılamıyor bilgin olsun.
    Sn arpacı55, günaydın İnşallah sorun giderildi. Teşekkürler.
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

6. Hisse fiyatımız şişik olduğundan düşüşte en önde gidiyor. Çaycı düşüşü yeterli görmüyor anlaşılan..

7. Dün itibariyle yüzde 65 kadar nakte dönüp bu ve yavrusu dmsas i sepetimde tutmaya devam ettim, sağolsunlar en deli ikisi düşüyor 3 haftada 5 tavan yapan kağıt senin kadar düşmedi sarky

8. Çaycı için bulunmaz fırsat. Günlerdir bunu bekliyordu.

Sayfa 206/326 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •