Sayfa 209/327 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    sizce nasıl olur dostlar...
    Uzun vadeli projeksiyon yaparsak iyi olur,dünyada bakıra olan rağbet artacaga benziyor,bakır fiyatlarindan bağımsız talebe odaklanmak lazım belki zengin etmez ama iyi yerlere gideceğine inanıyorum

2. Maşallah sarıkızımıza;
    Verdiğin söz,katettiğin mesafe,geldiğin yer henüz başlangıç tır.
    Hedefin ve hedefimiz
    Ciro=piyasa değeridir.
    Yolun bahtın açık olsun.
    Yatırım tavsiyesi değil ancak yüksek temenni ve yılların sabırlarla yoğurduğu beklentinin düşüncesinin yazıya dökülmesidir.

Sarıkız Ky ye örnek ve misalidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Maşallah sarıkızımıza;
    Verdiğin söz,katettiğin mesafe,geldiğin yer henüz başlangıç tır.
    Hedefin ve hedefimiz
    Ciro=piyasa değeridir.
    Yolun bahtın açık olsun.
    Yatırım tavsiyesi değil ancak yüksek temenni ve yılların sabırlarla yoğurduğu beklentinin düşüncesinin yazıya dökülmesidir.

Sarıkız Ky ye örnek ve misalidir.
    Yine siir gibi yazmışsın sayın rCevahir bu hisse ile gönül bağımız o kadar arttı ki çok yüksek fiyatlara satsam da elim onu arayacak gelecekte o yüzden minik minik satıyorum

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Tavana kadar gelip 6 puan düşmekte nedir anlamadım

5. Kenn gözüm mü değdi hissemize ne

düşüşü bile güzel sarı kızımızın diycem de biraz sert yaptı, hadi bakalım hayırlısı

6. Sarky de bir gelenek oldu zirve yenilediği gün bütün pirimi neredeyse geri vermek. 10.7 zirve yapmis, 10.04 kapamış, 10.79 zirveyi tekrar yenilemiş o gün 10.18 kapamış bugün 11 le yine taze bir zirve ama kapanış 10.14

Resmen diyor ki zirveyi gördünüz mü satın hey millet bak nasıl marj birakiyorum. Ama birgün tam da geri nasıl olsa döner dediğimiz gün o kuş kanatlanıp uçup gidecek. Bizde semalarda kanat çırpan sarı kusumuza el sallayacağız.

7. Smile Merhaba Hacı bey

Gözlerimiz sizi arıyor. Sağlıklı günler diliyorum. Yorumlarınıza hasret kaldık.

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bence %50, %50 iki yıla yayar. Bunu çaycı işin gidişine göre ayarlar.
    Bedelsiz yapmak zorunda orta boy hissedarlar asla bedelli kabul etmez Çaycı da bunları küstürmez.
    Zaten yeniden değerlendirme fonunda da yeterli birikim var.

8. İki seanstir ne halt yediğini anlayan beri gelsin, tavana git sıfıra dön +4 yap dön kızar

Sayfa 209/327 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •