Sayfa 217/326 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bilanço da bı gelemedi gitti Mart ortasına gelecez nerdeyse dmsas açıkladı temettü bile açıkladı

2. Konsolide tahmini olan var mı vergi dairesine sunulana yakin mi olur sizce yoksa bir supriz yapar mı temettü konusunda da alternatif olarak bedelsiz sürprizi olabilir sermaye tavanı arttirildi ve onaylandı vergi kesintisi olmayacak olması adına bedelsizi daha olumlu bulurum

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar kastomınudaki hanönündeki arama izni olan yerin büyüklüğünü bilen varmı rezerv ile ilgili ön çalışmadan bilgi sahibi olan varsa bilgi aktarımı yapars memnun oluruz

4. Arama izni çıkarsa şirket için iyi olur bakır olan yerde altın çılma şansıda yüksek diye tahmin ediyorum

5. Çaylar Çaycıdan, çaya devam tavşan kanı olsun.....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6.  Alıntı Originally Posted by Çılgın türk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kastomınudaki hanönündeki arama izni olan yerin büyüklüğünü bilen varmı rezerv ile ilgili ön çalışmadan bilgi sahibi olan varsa bilgi aktarımı yapars memnun oluruz
    Sayın çılgın Türk sorduklarınızı net olarak bilmiyoruz. Benim bildiğim iki sahada ruhsat çalışması var ama Orman bakanlığı ile ihtilaflı.
    Kastamonu Hanönünde bakır rezervi çok iyi. İnşallah işletmeye geçilir.
    İçinde altın olsun olmasın bakır olsun olmasın önemli değil önce şirketin gerçek değerine ulaşması gerekir.
    Diğerleri çerez olur.

7. Benim öğrenmek istediğim maden alanı şirketin tapulu yerimi ve yerin büyüklüğü yer temyizde burada fazla kalmaz altı içinde sonuçlanır film ondan sonra başlar

8.  Alıntı Originally Posted by Çılgın türk Yazıyı Oku
    Benim öğrenmek istediğim maden alanı şirketin tapulu yerimi ve yerin büyüklüğü yer temyizde burada fazla kalmaz altı içinde sonuçlanır film ondan sonra başlar
    Madende tapulu yer olur mu? Maden ruhsatı başka şey tapu başka şey.

Çaya devam. Çaylar demli olsun....

Sayfa 217/326 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •