Sayfa 22/326 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 169 - 176 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bu hissenin ana speki Hayrettin Hayretettim.Ancak,Fabrika çevresinden hem fabrikanın,hem bakırın bugünü ve de geleceğini çok iyi kavramış, paralı ve akıllı birkaç kişi de zaman zaman alım yapıyorlar.Hayrettin'in bu günlerde acelesi yok.Faizlerin çok yüksek olması buraya para yatırmayı engelliyor.Taşıma maliyeti yüksek.Bu yüzden senedi 3,20 lere sabitlediler.Veren versin,vermeyen ölsün hesabı içindeler.Buradan alıp yatırım yapan ky de yok.Bu yıl senedin temettü getirisi de iyi değildi.Kısacası senedi cazip olmaktan uzak gösterme gayreti de var. Portföyümde var ve daima tutacağım.

2. Arkadaşlar bu hisseyi senelerdir çaycı ve etrafı alır,çünkü çaycının şirket’den kazancı çok fazla.aldığını senede yatırır seçimli genel kurulda yerini sağlamlaştırır.temettüyü kredi çekip verir enflasyona göre reel bir getirisi olmaz.çaycı 80 yaşında.adam ölürse şirket patates çuvalı gibi çöker benden söylemesi.fabrika eski arazisinin bir önemi yok gidin kardemir alın daha iyi.

3. kuruluşlarından demsaş iyi bilanço acıklamış bizimkindede aynısını bekliyorum...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,011

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,011
    cirodaki artış süper.., kardaki artış iyi.
    hissedeki yatırımcı arkadaşlara hayırlı kazançlar dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    cirodaki artış süper.., kardaki artış iyi.
    hissedeki yatırımcı arkadaşlara hayırlı kazançlar dilerim
    ARTIŞLAR İYİ AMA ÇOK DÜŞÜK KARLARLA ÇALIŞIYOLAR BİRAZ ARTIRABILSELER ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Toplamaya devaaaaam. Saygılar.

8. Bu hissenin benim göremediğim bir eksiğimi var. Ne güzel kar payı dağıtan bir şirket. Çünkü şirketin gerçek sahibi ortakları. Diğer şirketler kar göstermemek için 10 takla atıyor.

Sayfa 22/326 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •