Sayfa 221/326 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    11.30 ilk alım bugünde 13 ler de 15k daha ekledik ahada anahtarıda denize attım elde 30k hisse var eğer mercedes cls 350 ve bşrde villa verirseler karaburun tarafından yeter bana diyip anahtarı bulmak için dalışa geçerim
    Şans işte 🤣😂😂😂😂
    ytd deli saçmasıdır

2. Yok bir yere gitmem gibi azalırım belki biraz daha buradayız inşallah hissenet de iki hissenin forum alanın da her zaman vakit geçirmeyi çok sevmişimdir bir burası bir arena forumu

3. 7 milyar ciro yap 70 milyon temettü dağıt.
    Bir bankaya desen ki ben 7 milyar ciroyu senin üzerinden işlem yapacağım bana ne promosyon verirsin desen %2 den 120 milyon havadan para verir.
    %21 net yani yani 13 tl ye 21 krş temettü... %2.

İşte herzamanki gibi kalem çaycının elinde. Gram gram ölçüyor biçiyor öyle sonlandırıyor.
    Daha ne istiyorsunuz Şükredin oturun oturduğunuz yerde diyor Çaycı. Şımartmıyor kimseyi.
    Doğru buna da şükür.borsada herkesin birbirini dolandırdığını düşünürsek buna da şükür.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Şans işte
    Fazla sevinme

İki günde 5 TL ye çıkan hisse 3.5 a düştüğünde herkes Cimer spk demişti...

......
    her vakit havf ve reca ortasında bulunmak maslahatı iktiza eder ki

her dakika hem ölmek,
    hem yaşamak mümkün olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by cevahirr Yazıyı Oku
    Fazla sevinme

İki günde 5 TL ye çıkan hisse 3.5 a düştüğünde herkes Cimer spk demişti...

......
    her vakit havf ve reca ortasında bulunmak maslahatı iktiza eder ki

her dakika hem ölmek,
    hem yaşamak mümkün olsun.
    Doğrudur teşekkür ederim bilgilendirdiğin için
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    7 milyar ciro yap 70 milyon temettü dağıt.
    Bir bankaya desen ki ben 7 milyar ciroyu senin üzerinden işlem yapacağım bana ne promosyon verirsin desen %2 den 120 milyon havadan para verir.
    %21 net yani yani 13 tl ye 21 krş temettü... %2.

İşte herzamanki gibi kalem çaycının elinde. Gram gram ölçüyor biçiyor öyle sonlandırıyor.
    Daha ne istiyorsunuz Şükredin oturun oturduğunuz yerde diyor Çaycı. Şımartmıyor kimseyi.
    Doğru buna da şükür.borsada herkesin birbirini dolandırdığını düşünürsek buna da şükür.
    Sayın Melih bey

Karedenizlik var mı benim gibi...

Bu günde İmdi Çaycının çayını ekşitiyorsun

Sence Vermez mi bedelsizi,bence verir

kesmez ortakları 21 krş

7. şimdi var olan durumu değerlendirmektense yakın gelecekte oluşacak geleceği hesaplamak daha doğru olacaktır. Şu anki
    F/k 15.8 civarı cok pahalı mı değil, ucuz mu ucuz da değil, fakat 2020 1. ceyrekte çok zayıf bir kar açıklamıştı, (18 milyoncuk) 2021 1. çeyrekte, muhtemelen bu rakama kıyasla daha iyi bir kar rakamı açıklanacak, dolayısıyla potansiyel F/k oranı 2021 birinci çeyrek açıklandığında 12 lere yaklaşabilir. belki bir iki hafta bu beklentiyi satın almaya başlamak doğru olmayabilir, fakat nisan ayı geldikten sonra, hisse fiyatının 12.5 lerin altında olması cazibesini arttırır. Açıkcası 15 tl üstüne hızlı şekilde çıkıp oraya yerleşmesini hiç istemem, çünkü elimde mal kalmaz. ben özünde kademeciyim sonuçta,

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    şimdi var olan durumu değerlendirmektense yakın gelecekte oluşacak geleceği hesaplamak daha doğru olacaktır. Şu anki
    F/k 15.8 civarı cok pahalı mı değil, ucuz mu ucuz da değil, fakat 2020 1. ceyrekte çok zayıf bir kar açıklamıştı, (18 milyoncuk) 2021 1. çeyrekte, muhtemelen bu rakama kıyasla daha iyi bir kar rakamı açıklanacak, dolayısıyla potansiyel F/k oranı 2021 birinci çeyrek açıklandığında 12 lere yaklaşabilir. belki bir iki hafta bu beklentiyi satın almaya başlamak doğru olmayabilir, fakat nisan ayı geldikten sonra, hisse fiyatının 12.5 lerin altında olması cazibesini arttırır. Açıkcası 15 tl üstüne hızlı şekilde çıkıp oraya yerleşmesini hiç istemem, çünkü elimde mal kalmaz. ben özünde kademeciyim sonuçta,
    Şahşi fikrim sayın Cover her zaman ki gibi tahminen % 50 sonrası aynı yerdir ve Mayıs en geç Haziran sonu olacaktır.

İnşaallah

Sayfa 221/326 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •