Sayfa 231/326 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Hangi kademeye yazarsan yaz gördüğü anda hop atlayıp alıyor.
    Bu Batık Endekste bile durmuyor.
    Batan geminin malları diye topluyor...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Merhaba Hacı bey

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Hangi kademeye yazarsan yaz gördüğü anda hop atlayıp alıyor.
    Bu Batık Endekste bile durmuyor.
    Batan geminin malları diye topluyor...
    Temettü ödemesinden sonra herhalde bedelsiz olayına girecekler. Sonrada tırmanış başlar tahminime göre. Sizin bir görüşünüz varmı sayın Hacı bey?

3.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Temettü ödemesinden sonra herhalde bedelsiz olayına girecekler. Sonrada tırmanış başlar tahminime göre. Sizin bir görüşünüz varmı sayın Hacı bey?
    Borsanın böyle Karışık bir ortamında hiçkimsenin görüşü olamaz.
    Gâvur nasıl bir oyun planlıyor bilemeyiz.
    Inşallah güzel Şeyler olur....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Sarı kızım bugün seni çokmu dövdüler
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Sarı kızım bugün seni çokmu dövdüler
    Bu piyasada dayak yemeyen mi kaldı tekniği bozulmayan hisse kalmadı neredeyse, sarıkızımızın kuyruğu dik sayılır. Yeter ki siz kendinize dikkat edin, piyasada çok fena sopa var. Ben iki gündür günlük zarar rekorlarımı tazeliyorum bu piyasada kazanmakta var kaybetmekte, Bu yıl yaptığım karların yarısından fazlası gitti, Bir hisse ile fena inatlaşıyorum, sağlam dedik, piyasaya göre pirimsiz dedik, büyüme potansiyeli yüksek dedik, F/K sı ve PD/DD si uygun dedik, en önde düşüyor bir strateji uyguluyorum da bakalım sonum ne olacak. Elimde en sağlam kalan hisse sarıkız gerisi delik teşik oldu Yine de yüzdürmeye çalışıyoruz gemimizi

6. İlk 3 aylık kar beklentisi ne kadar acaba bu hissenin? 2020 son iki çeyrek 100 er mly üzerinde gelmiş ve çok güzel bir performans göstermiş. En azından bu duruma bakarak 100 mly üzeri kar yeterli midir? Bilen hocalarımız varsa yorumlayabilir mi?

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by pritt01 Yazıyı Oku
    İlk 3 aylık kar beklentisi ne kadar acaba bu hissenin? 2020 son iki çeyrek 100 er mly üzerinde gelmiş ve çok güzel bir performans göstermiş. En azından bu duruma bakarak 100 mly üzeri kar yeterli midir? Bilen hocalarımız varsa yorumlayabilir mi?

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben 90 ile 120 arası bir kar rakamı bekliyorum. Bu rakamın ne kadar fiyatlandığını ise kestirmek zor. Hisse fiyatı için birşey söylemek istemem fakat, ilk 3 aylık ve 2. 3 aylık bilançonun f/k yi oldukça düşürecek şekilde geleceğini ve f/k düştükçe hissede yükseliş eğiliminin artacağını düşünüyorum.

8. Smile Arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Ben 90 ile 120 arası bir kar rakamı bekliyorum. Bu rakamın ne kadar fiyatlandığını ise kestirmek zor. Hisse fiyatı için birşey söylemek istemem fakat, ilk 3 aylık ve 2. 3 aylık bilançonun f/k yi oldukça düşürecek şekilde geleceğini ve f/k düştükçe hissede yükseliş eğiliminin artacağını düşünüyorum.
    Yarın temettü ödemesi var . Bu hafta içinde 1.ç açıklanacak herhalde. Ama nedense kimseler yok ortalıkta. Ramazan rehaveti mi çöktü bilmem herkese.

Sayfa 231/326 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •