Sayfa 235/326 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

3. Merhaba, ben de yatirim yapmak istiyorum ama lot sayısı bira fazla geldi bana acaba 247 milyon kusur doğru sayı mi burdaki bilen arkadaşlardan bir fikir alabilirmiyim. Ikinci konuda bedelsiz veya temettu veriyor mu düzenli olarak her yıl. Herkese bol kazançlar olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by Plaka80$ Yazıyı Oku
    Merhaba, ben de yatirim yapmak istiyorum ama lot sayısı bira fazla geldi bana acaba 247 milyon kusur doğru sayı mi burdaki bilen arkadaşlardan bir fikir alabilirmiyim. Ikinci konuda bedelsiz veya temettu veriyor mu düzenli olarak her yıl. Herkese bol kazançlar olsun.
    Eski yazıları okursanız sorduğunuz soru ve fazlasını onlarda bulabilirsiniz. Kısaca özetleyeyim.
    Sermayesi 300 milyon ve %100 halka açık borsadaki nadir şirketlerden biri.
    Ancak kuruluşunda kapalı çarşıdaki 100 hissedarla Eşit payda Kurulduğu için hissedarlar hisselerine sahip çıkıyorlar ve al sat yapmıyorlar.
    Dededen toruna temettü yiyorlar. Ayrıca çaycı ve kilimci de %10 ar hisseyye sahip oldular ve ellerinde tutuyorlar. Yabancı kurumsal Yatırımcılar da uzun vadeli tutuyorlar.

Şirket az çok düzenli olarak temettü dağıtıyor ve istikrarlı şekilde bedelsiz sermaye artırımı yapıyor.
    Onbeş yıl kadar önce Rabak batınca Çaycı sarkuysana geldi ve genel müdür oldu. maaşı ile Sıfır olan hissesini (bilinen ) yüzde on a çıkardı.
    Bunu yapabilmek için uzun yıllar çeşitli yollarla kağıdı hep baskıladı ve ucuz tutarak topladı. Afiyet olsun.

Şimdi cin şişeden çıktı. Son bir yılda %300 değer artışı oldu.
    Daha ne kadar artar bilemiyoruz ama şirket, ABD, Almanya ve Bulgaristan'daki fabrikaları ve yaptığı iş ve alt Şirketleri ile iyi bir potansiyel barındırıyor.

Tavsiye değildir sadece gördüklerimi özetleme çalışılmasıdır. Herkesi dinle ama Kendi bildiğini yap.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5. Çok teşekkürler. Bunları dikkate alacağım.

6. O virgül düzelecek diye diye düzelttiniz ya helal olsun 3 küsürlerdeyken...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    O virgül düzelecek diye diye düzelttiniz ya helal olsun 3 küsürlerdeyken...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3 küsürlerdeyken...
    Diyorsunuz nasıl oluyorsa Virgül düzeldi
    arada bir de % 50 var hadi temettüler de var derseniz belki..

Daha çorba içeceğiz

Ciro = pd var

Daha

Almanya Bulgaristan ABD var

Daha

Hanönü var

Daha

Togg var

Daha

Akkuyu Sinop var

Daha

Yeşil Elektrik var

Var oğlu var...

Sür..sür...

Bayır yukarı sür

Arazili 4*4 sür.

Mizansendir yani yatırım tavsiyesi içermez....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. bir rüya gördüm hayrola, ne gördüğümü yazmaya gerek yok yılda çok şey değişti, eskiden hacimli diyeceğimiz işlem hacimlerini durgun gününde yapıyor. Fiyat bu kadar yükseldi ama bilanço da bu fiyat yükselişini hep destekledi ve hala pek pahalı diyeceğimiz fiyatlarda sayılmaz. Bilançolar aynı güzellikte gelmeye devam ederse ve hayalini kurduğumuz gelişmelerden biri yada bir kaçı gerçekleşirse bu fiyatlara kelepir kalır. ha kimse de bu kadar yakın zamanda hızlı pirim yapmış bir hissede belirli bir miktar düzeltme olabileceği olasılığını yok saymasın. Trendin bozulacağını sanmıyorum ama

Sayfa 235/326 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •