Sayfa 238/326 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Belli oluyor kendisinden çok şakşakçıları yazdığına göre, peki sen okul defteri etiketi misin

Pek de birşey dememisiz yani

Niye Webster ı anlatmaya savunmaya durdunuz anlamadın. Bir marka ise daha güzel arkasından gelenlerle bol bol aksiyon olacak demekki hissede ben aksiyonları severim.
    Saksakci kelimesi hos olmadi
    Hisse.nette yaziyorsaniz kim kimdir once bir taniyin derim

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sabah uyanınca Söyle bir bakayım dedim gözlerime inanamadım. Halen gözlerimi oğuşturuyor yorumları birer kez daha okuyorum.
    Gece kimse uyumamış yorum yapmış.
    Helal olsun bu günleri görmek de varmış. Çaycı sen çok büyüksün...

Biz, al /yat yaparak bu günlere geldik. Öyle ki portföyüm tek kağıt olmuştu. Korku başladı, riski azaltmak için biraz satıp portfyü zenginleştirdim.

Şimdi webster arkadaşımız 15.92 den alıp "al sat " yapıp gideceğim diye yazmış. Böyle cesurca davrandığına göre arkadaşın bir bildiği olsa gerek diye düşünüyorum. Acaba bu alımı yapması için nasıl bir bilgi aldı. Bizde bilsek iyi olur.

Önümüzdeki günlerde olacakları büyük bir heycanla bekliyorum, teknik açıdan 17.50 yi kırarsak 22/25 lere yolculuk başlar. Temel açıdan çaycı bir müjde patlatırsa daha dahası da olur.

Ama Bunlar RÜYA ve hülyalarımız..
    Ya olmazsa?
    Hayırdır inşallah diyelim. Hayırdır.
    Ustadim bir duyumum vs yok
    Tamamen trende guveniyorum
    Sabahtan beri de kademe ile ortalamami dusuruyorum
    Bistin haline baksaniza
    Rezillik
    Bugun temiz bir gun olabilirdi diye dusunerek girdim

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Saksakci kelimesi hos olmadi
    Hisse.nette yaziyorsaniz kim kimdir once bir taniyin derim
    Size demedim şakşakçı siz beni tanıyor musunuz mesela size kötü bir söz söylemişmiydim, sanmıyorum sadece niyetinizden kuskuluyum neden aldığınız miktarı yazma gereği duydunuz hangi amaçla merak ediyorum.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Size demedim şakşakçı siz beni tanıyor musunuz mesela size kötü bir söz söylemişmiydim, sanmıyorum sadece niyetinizden kuskuluyum neden aldığınız miktarı yazma gereği duydunuz hangi amaçla merak ediyorum.
    Bizde hersey seffaftir
    Yazmasan bu defa elinde yok derdiniz
    Hata bendeki buraya yazdim
    Kalin saglicakla

5. Ben mesela rcevahir in yorumlarını çok beğenirim. Ama yazdığı yoruma itibar etmeyen birini gördüğüm de vay rcevahir çok büyük adamdır sen ne diyorsun diye kimseye cevap yazmadım. Buna ne gerek var mesela

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bizde hersey seffaftir
    Yazmasan bu defa elinde yok derdiniz
    Hata bendeki buraya yazdim
    Kalin saglicakla
    Kötü söz söylemedim eleştirdim gitme kal yaz bir tartışma da yok hisse sizi germiş benim de hisse ile ilgili gerçekçi konuşmam bu gerginliği arttırdı. Ama amacım heves kırmak değil maksatlı olabilecek yorumlara tepki göstermek. Yoksa sizi tanımıyorum. Kalırsanız tanırız ama öyle fenomen olarak değil güzel mantıklı tutarlı bir yatırımcı iseniz öyle tanırız.

7. Sonuçta sarky forumun aga paşası değilim. Tepki gösterdim diye kimsenin gitmesine gerek yok.

Hisse ile ilgili konusayim. Az kaldı biraz daha baskılar. Daha sonra baskı bitecek diyor teknik ama öyle uçtu kaçtı değil. Hafif hafif 17 lere doğru bir trend çizip sonra bu sefer 18.5 lere degebilirim diyor. Grafik çizemedim. Higgboss uğrarsa buralara bir teknik bir grafik ciziverirse süper olur.

Tabi teknik işlerse bunlar olur.

8. Buyur işte kavgaya başladınız kağıdı çökerttiniz.
    Sesiz olun Çaycı yi dinleyin güzel bir haber bekleyin.
    Bu kağıt pazara kadar alınmaz mezara kadar alinir.

Sayfa 238/326 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •