Sayfa 246/326 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Durum kötü pis bir işlem tarzı ile düşüyor. Ufak al satlara bile izin yok, hadi bakalım satış akrep restinizi gorduler size bol bol alma fırsatı
    ben söyledim tek rakama gelsin 100k daha ekleyeceğim sonrada ekranı kapatır kitabımı okurum kitabım her bittiğinde dönüp bakarım ne oldu
    ytd deli saçmasıdır

2. ilginç bir durum var 12 mayıstan beri hisse düşüşte ve takaslara bakıldığında hissenin ana ortaklarından yapıkredi 201178 lot iş yetırım 288512 lot ak yatırım 406862 lot almı almış ve geri kalan ortaklarında ki bu 2 si en düşük paya sahip ortaklarından yf 130890 lot qnb 372216 lot satmış yani hisse düşerken bile lotlarını arttırmışlar
    ytd deli saçmasıdır

3. bugün inveszt satmış onun elinde 17 küsür lot kaldı
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ben söyledim tek rakama gelsin 100k daha ekleyeceğim sonrada ekranı kapatır kitabımı okurum kitabım her bittiğinde dönüp bakarım ne oldu
    Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım tekli rakama gelmesini sizde istemezsiniz bende, sorun çaycı yada şirket yönetimi değil, bu hissede belliki başka güçler devrede belirli bir spekülatif hareket oldu, başka hisselerde bu spekülatif hareketlerin sonucunda şirket ortakları satış yaparak güven sorunu yarattı, ama sarky yönetiminden en zirve fiyatlarda bile tek lot satış haberi gelmedi, yapı kredi genelde yönetim ve çevresinin takasına işaret eder. Ben takaslara asla bakmam baksamda takas a göre karar vermem.

Baskı birgün ortadan kalkacak ama belli ki bugün o gün değil, bence tahtayı öğrenmek için izleyin, para kazanmak için değil şimdilik, ben öyle yapıyorum bu aralar.

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım tekli rakama gelmesini sizde istemezsiniz bende, sorun çaycı yada şirket yönetimi değil, bu hissede belliki başka güçler devrede belirli bir spekülatif hareket oldu, başka hisselerde bu spekülatif hareketlerin sonucunda şirket ortakları satış yaparak güven sorunu yarattı, ama sarky yönetiminden en zirve fiyatlarda bile tek lot satış haberi gelmedi, yapı kredi genelde yönetim ve çevresinin takasına işaret eder. Ben takaslara asla bakmam baksamda takas a göre karar vermem.

Baskı birgün ortadan kalkacak ama belli ki bugün o gün değil, bence tahtayı öğrenmek için izleyin, para kazanmak için değil şimdilik, ben öyle yapıyorum bu aralar.
    samimi söylüyorum benim için yüzde 20 daha düşmesinin hiçbir analamı yok çünkü yüzde 20 lerle uğraşssam teknik olrak çok ama çok kazanacaĞIM YERLER OLDU ESKİDEN TEKNİK OLARAK HEP YÜZDE 20 LERLE UĞRAŞIYORDUM AMA SON 1 SENEDİR HEP BÜYÜK LOKMAYA OYNUYORUM mesala elimde 10k jantsa vardı fiyatı 30 dan sattım maliyetim 24 lerde iken isbir vardı maliyetim 300 de idi 700 de sattım ama satmayıp çok ii kazandıklarımda oldu hekts tmpol alkim durdo sasa doas deva gelelim tahtaya ben bu tahtyaı 5 lerden beri izliyorum ama asıl bunun ufaklığı çok izledim mesala benim büyük para yaptığım hisselerden biri denizbank tı şimdi buna gelirse tahtacısı müthiş iyi bir tahtacı ama çok delil bırakan katil gibi tahta da sert hareket ler hiç yapmadı eskiden çok sert hareketler görürdük neden yapmıyor çünkü tahtayı bürüte koymak istemiyor nedeni zaten herkes tahmin edebilir ayrıca tahtada inanılmaz bezdirme hareketi var presss mükemmel her sabah yüzde 2 atrı yapıp günü endüşüğünden kapatıyor teknikle ilgilenen biri bunun ne amaçla yaptığını tahmin edebilir tamamaen ümütsizliğe oynuyorki çok da güzel yapıyor bunu ilk çıkışta bir çok minnak yatırımcı dökülecek ve swizin gibi kimse mal almaya cesaret edemiyecek alanda ilk çıkışta kaçacak gelelim takaslara takaslar kısa vadeli anlamsız olilr ama uv petr lincy dediği gibi tahta sahiplerinin ne yaptığını tahmin etmenize yardımcı olur ve bunda büyük menfeatler elde edilebilir gelelim diğer konuya teknik 13 lerde artık bu pres biter diyor ama tahtacısı bilir dediğim gibi yüzde 5 ile 10lar anlamsız benim için ayrıca ben sadece takaslara değil hissenin 2021 ocaktaki ihracat durumundan tutunda şirketle ilgili en ufak ahberleri sürekli araştıran biriyim ve işe alım varmı yurtdışında ki şirketlerde işe alım sayıları ve bakır tüketim mikatyrına bakırın günlük fiyatlarına kadar herşeyine bakıyorum bu yüzde hatrı sayılır bir lot gömdüm buraya ve bir o kadarda gömerim diyorum ama şunuda idda etmem kesin olacak diye neticesinde her yatırım bir risk barındırı ve bende bu riski göze alarak yapıyorum herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

6. otkar ufak para yapmak istesem anlık 312.80
    ytd deli saçmasıdır

7. Kader kısmet bu işler, bir yerde yolunda gider bir yerde terse kalırsın, anlatacak hikaye çok geçmişe dair ama gevezeliğe kaçar. Özet olarak bazen iyi gitmesi ile aldığın gaz daha büyük bir belaya yol açabilir. Bazen kötü gitmesi sonucu kazandığın dirayet güzel gelişmelere seni hazırlayabilir. Heskes kendince doğru bir karara varmaya çalışıyor. Enformasyon çok, seçenek çok, hisse bazlı bakmak yerine stratejik portföy yönetimi şeklinde olaya odaklanmak daha doğru olacaktır.

8. Tabiki bende bir zıtlığı fark edebilirsiniz adam hem her basamakta trade etmeye çalışan biri, hem portföy yönetiminden bahsediyor. Trade etme işi zevkli bir iş, ama belirli bir portföy stratejisi çerçevesinde yapılmalı.

Sayfa 246/326 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •