Sayfa 248/326 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Merhaba Hacı bey

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Değerli Dostum, beni böyle bir vebalin Altında Bırakma.
    Tamam kağıdımız çok iyi BofA bile hergün bol bol alıyor. Beklentimiz de var. Ama burası borsa dört kat artmış bir kağıtta herzaman düzelme ve kar realizasyonu gelebilir .
    Kaldı ki Çaycı diye bir kurt ile dans ediyoruz.
    Açıklamayı gördün siz bakır çıkacağına fazla güvenmeyin gibi bir Mesajı veriyor,
    Ama Cevahir bileti kesmiş. Pd=ciro diyor. Ne diyeyim büyüğümüz. Ne derse o.
    Haydi bol kazançlar.
    Estafurullah Hacı bey. Sadece sizin üzerine basa basa virgül düzelecek demenize istinaden daha 30 tl ye çok var virgül düzelmedi diye her düşmede biraz daha alıyorum. Yoksa sizi vebal altına almak gibi bi düşüncem yok. Allaha şükür yıllardır burdayız ve kimin ne olduğunu az çok biliyoruz. Allah iyi niyetlilere sabır ve güç versin. Ama gerçekten sizin yorum ve şiirleriniz zevk ve neşe veriyor tahtaya. Allah razı olsun.

2. BAZI ALACAKLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI İLE BAZI KANUNLARDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN KANUN:
    Kanun No. 7326
    Kabul Tarihi: 3/6/2021
    Bu yeni kabul edilen kanunla, şirket varlıklarının yeniden değerleme sonucunda oluşan değer farkının vergisi %5 ten %2 ye indirilmiş..

Bu yeni yasa ile bu güne kadar maddi duran varlıklarını yeniden değerlemekten kaçınan şirketler, belki bu yıl sonuna kadar şirket defter değerini kredibilitesini yükseltmek için maddi duran varlıklar için yeniden değerleme yaparlar. Şirketlerin gercek özsermaye gücü ve gercek defter değeri açığa çıkar.

Şirketlerin özsermaye veya hisselerin defter değerinin yükselmesi, Bistin genel değeride yükselmesi açısından olumlu olur. Daha makul fiyatlarda görünecek olan BİST’e yabancı ilginin artmasınada etki eder! BİST’in Enflasyon ve dovize karşı her yıl değeri düşmekte, özellikle yabancı para birimi bazında..
    Enflasyonist bir ülkede bir kaç yılda bir şirket maddi duran varlıkların yeniden değerlendirmelerin yapılması zorunlu olmalı

3. Rızk-ı helâl iktidar ve ihtiyar kuvvetiyle kazanılmaz, buldurulmaz.

Belki çalışmasını ve sa'yini kabul eden bir merhamet tarafından verilir ve ihtiyacına acıyan bir şefkat canibinden ihsan edilir.

Şualar - 173
    .........
    Çaycı çok ağır hasta mı oldu covid -19 dan ağır komaya mı girdi ki hisseyi entübe ediyor...

Yazık
    lanet olsun deyip gidenlerin ahını alanlara
    Yazık...

Biz mi

Her daim sabırla buradayız..

Bu kadar baskıdan anlaşılan HANÖNÜ yakında açıklanacak

O zaman

Ciro = piyasa ya

Razı gelmeyeceğiz..

Yatırım tavsiyesi içermez...

4.  Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Rızk-ı helâl iktidar ve ihtiyar kuvvetiyle kazanılmaz, buldurulmaz.

Belki çalışmasını ve sa'yini kabul eden bir merhamet tarafından verilir ve ihtiyacına acıyan bir şefkat canibinden ihsan edilir.

Şualar - 173
    .........
    Çaycı çok ağır hasta mı oldu covid -19 dan ağır komaya mı girdi ki hisseyi entübe ediyor...

Yazık
    lanet olsun deyip gidenlerin ahını alanlara
    Yazık...

Biz mi

Her daim sabırla buradayız..

Bu kadar baskıdan anlaşılan HANÖNÜ yakında açıklanacak

O zaman

Ciro = piyasa ya

Razı gelmeyeceğiz..

Yatırım tavsiyesi içermez...
    harbi bu kadar pislik olunmaz gördüm gördüm ama süzmesini hiç görmedim ayrıca vakıftaki adam sürekli niye 31 şeklinde satıyor
    alıcı o kadar zayıfki
    ytd deli saçmasıdır

5. ne kadar daha dedikçe verdi taknik en son 11,70 durur der bakalım ne olacak ama söz verdim ben tek rakamda alacağım dediğim rakamı
    ytd deli saçmasıdır

6. Arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ne kadar daha dedikçe verdi taknik en son 11,70 durur der bakalım ne olacak ama söz verdim ben tek rakamda alacağım dediğim rakamı
    Bu silkelemenin nedenini bilen varmı arkadaşlar.

7.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Bu silkelemenin nedenini bilen varmı arkadaşlar.
    Bunlar Normal borsa hareketleri. Birilerini yolma yöntemi. Herkesin kazandığı borsa olmaz
    Bakır fiyatı dersin, elektrikli oto dersin, Hanönü dersin, dünya geleceği vs. dersin, cik cik leri toplarsın.
    Sonra da kaz yolar gibi yolarsin.
    Daha yolu olsa bile en çok 17 gün kağıt tutan küçük yatırımcının dökülmesi lazım.
    Ekranı kapatın tatilinizi yapın

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bunlar Normal borsa hareketleri. Birilerini yolma yöntemi. Herkesin kazandığı borsa olmaz
    Bakır fiyatı dersin, elektrikli oto dersin, Hanönü dersin, dünya geleceği vs. dersin, cik cik leri toplarsın.
    Sonra da kaz yolar gibi yolarsin.
    Daha yolu olsa bile en çok 17 gün kağıt tutan küçük yatırımcının dökülmesi lazım.
    Ekranı kapatın tatilinizi yapın
    İyi birşeymi dedin kötü birşeymi hiç anlamadım hareketlere gelince bu hareketler normal değil tamamen yamyamlık
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 248/326 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •