Sayfa 297/326 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Tahtacı sadece çirkinlik yaptı 300k tavandan 1 dakikada sattı normalde bu şekil mal yedirlimez bu tahtayı bozmak için harekettir
    ytd deli saçmasıdır

2. Enteresan bir şekilde bu fiyatlar normalleşiyor, ben açıkcası 21.28 zirvesinden sonra uzun süre sıkıntı yaşatır gibi düşünüyordum, ama geçen iki gün o kadar iç karartıcı olmadı. gelecek hafta 20 tl üzerinde kalabilirse yeni bir zirve denemesini tekrar yapacaktır.

3. tahtacı tamamen teknik çalışmaya başladı 20,8 üst bant sadece bir sefer çarptı sonra bandına geri döndü 19,44-20.80 bant aralığında hareket ediyor 19,44 teknik açıdan stop bölgesi 21,20 yi kendisine dip yaparsa yeni bant 21.20 ile 23,48 olacaktır hyerkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

4. Dün bir bugün 2 ne yapıyon yahtacııııı
    ytd deli saçmasıdır

5. Çaycı arifeyi gösterir bayramı göstermez.
    Bu yıllardır böyle.
    Ama bu seferki arifeye de şükür.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. hisse bir iki gündür sıkıcı olunca başka hisselere odaklanmıştım, bugün 18.84 de devre kesince vah dedim iğneyi attı kaçırdık fırsatı, bugün nedense es geçmiştim alt basamaklara alım girmeyi, yarın boş bırakmayacağım, verecek mi bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    hisse bir iki gündür sıkıcı olunca başka hisselere odaklanmıştım, bugün 18.84 de devre kesince vah dedim iğneyi attı kaçırdık fırsatı, bugün nedense es geçmiştim alt basamaklara alım girmeyi, yarın boş bırakmayacağım, verecek mi bakalım
    Bu başka kağıda benzemez. Inşallah kazanırsın ama Çaycı ile dalaşan zararla oturur. Aman dikkat.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. Hacı Melih bey

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bu başka kağıda benzemez. Inşallah kazanırsın ama Çaycı ile dalaşan zararla oturur. Aman dikkat.
    Hoş geldiniz. Derin düşüncelerinizden bizi mahrum bıraktınız. Sarkuysan hakkında tecrübelerinizden tam faydalanacakken birden durdunuz. Lütfen bizleri aydınlatırmısınız. Beklenti nedir ne olacak. Teşekkür ederim.

Sayfa 297/326 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •