Sayfa 306/326 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. sarki hasılat 13,8 milyar net kar 553 milyon fk 9,8 pddd 3,77
    yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    sarki hasılat 13,8 milyar net kar 553 milyon fk 9,8 pddd 3,77
    ayrıca 27 kuruş net temettü ve yanlış anlamadıysam % 33 de bedelsiz var
    yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by wasdreel Yazıyı Oku
    sarki hasılat 13,8 milyar net kar 553 milyon fk 9,8 pddd 3,77
    Daha detaylı incelemedim fakat, ilk başta dikkatimi çekenler, stoklar çok fazla artmış, esas faaliyet karı güzel yükselmiş, net kar da sonuç olarak beklentilerin üzerinde

Tek eksi nokta kısa vadeli borcun çok yükselmiş olması, bunun da işletme sermayesi ihtiyacının çok fazla olmasından kaynaklı olduğu söylenebilir. Demekki işletmenin gelecekteki hasılatlarının bu borcu çevirebileceğini biliyorlar ve böyle bir yükün altına girmişler.

bedelsiz ve kar payı hayırlı olsun. Sarky de kar payı gerçekten cebe giren gerçek bir kar payıdır.

4. Son çeyrek resmen kötü 600 üstü kar bekliyordum dovşz pozisyonunda ki karı çıkarırsan bedava ya çalışmış nerdeyse
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Son çeyrek resmen kötü 600 üstü kar bekliyordum dovşz pozisyonunda ki karı çıkarırsan bedava ya çalışmış nerdeyse
    Akrep bilançoyu beğenmemiş görünüyorsun, eski şevkli paylaşımlarında yok, ümit kestin galiba sarıkızdan,

Ben kaldığım yerden devam, bilançoyu da beğendim, şirket yönetimindeki ortaklar da alıma başladı demekki makul fiyatlardayız. Beklentiler az olunca hisse performansı da insanı memnun ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Akrep bilançoyu beğenmemiş görünüyorsun, eski şevkli paylaşımlarında yok, ümit kestin galiba sarıkızdan,

Ben kaldığım yerden devam, bilançoyu da beğendim, şirket yönetimindeki ortaklar da alıma başladı demekki makul fiyatlardayız. Beklentiler az olunca hisse performansı da insanı memnun ediyor.
    18TL, 17 TL hatta 16 TL yeni dusmedi buralara. resmen ekim/2021 ve bu son alımlar kagıdı basıp heybelerini dolduruyolar. amaç kagıda destek olmak degil ky tokatlamak. 21TL de alım yapan yk uyeleri 15-16 tl ye dustugunde nerelerdeydi? gercekten kirlilermiş. soylecek birşey yok. kursaklarında kalsın.

7.  Alıntı Originally Posted by addictive Yazıyı Oku
    18TL, 17 TL hatta 16 TL yeni dusmedi buralara. resmen ekim/2021 ve bu son alımlar kagıdı basıp heybelerini dolduruyolar. amaç kagıda destek olmak degil ky tokatlamak. 21TL de alım yapan yk uyeleri 15-16 tl ye dustugunde nerelerdeydi? gercekten kirlilermiş. soylecek birşey yok. kursaklarında kalsın.
    niye sürekli alan yönetim kurulu üyesi neden yatırımcı tokatlasın, kap haberlerinde yapılan alımları lütfen açın bir inceleyin, yönetim kurulu üyeleri hisse makul fiyatlardayken alıyor ve sonrasında yükselişler devam ediyor, hangi hisse sarky kadar sağlam bir trendle yoluna devam etmiş, ben küçük yatırımcı tokatlayan bir işlem ve bakış açısı göremiyorum, tam tersine hisseye referans olabilecek alımlar görüyorum.

Siz bir tane şirket söyleyin patron alımları ile yükselen, tam tersi bir çok patron çöp şirketlerinin hisselerini k. yatırımcıya yüksek fiyatlardan kakalama derdinde, bin türlü oyun çeviriliyor insanların algısını yanıltmak için,

Hisse geri alımı yapan şirketlere baktığımızda ise her biri olduğu yerde debeleniyor, logo, inveo, krvgd vs,

sözün özü sarky de fiyat makul ve yol gösterici birçok referans var. Ben açıkcası bir ara hisseden ayrılmıştım, ama avantajlı şekilde geri dönme fırsatı bulunca döndüm, dönüşüm sonrasında ise bilançonun yapısını genel olarak beğendim ve uzun süre daha kalmaya karar verdim. Geri çekilmelerde biraz daha ağırlığını arttırmak istiyorum.

8. Sayın Hacı Melih bey

Tamamen Sarıkızı terketmiş olamazsın. Nede olsa vefa borcumuz var. Ekmeğini yedik ve yiyeceğiz. Bi ses ver de tahta şenlensin. Özledik valla sizin yazıları deyişleri.

Sayfa 306/326 İlkİlk ... 206256296304305306307308316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •