Sayfa 310/326 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bunlara kalırmı?
     Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    09.06.2021 tarihli bildirim

Kastamonu ili Hanönü ilçesi sınırları içinde Şirketimize ait*201200541 numaralı IV. Grup Arama Ruhsatımız ile ilgili, maden sahamızda arama ruhsat*sürecinin devamı olarak planlanan işletme ruhsatı için MAPEG (Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü) *E-maden platformuna*gerekli başvurular yapılmış olup, söz konusu başvurumuzun değerlendirme süreci*devam etmektedir. İşletme ruhsatı başvurusu sürecin gereği olarak yapılmış*olup, arama sürecinin tamamlandığı ve işletmeye geçileceği anlamına*gelmemektedir. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça kamuoyuna gerekli*açıklamalar yapılacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Bu konuda neden hala bir gelisme olmadı acaba normal mıdır bu kadar uzamasi?? Saygılar...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    09.06.2021 tarihli bildirim

Kastamonu ili Hanönü ilçesi sınırları içinde Şirketimize ait*201200541 numaralı IV. Grup Arama Ruhsatımız ile ilgili, maden sahamızda arama ruhsat*sürecinin devamı olarak planlanan işletme ruhsatı için MAPEG (Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü) *E-maden platformuna*gerekli başvurular yapılmış olup, söz konusu başvurumuzun değerlendirme süreci*devam etmektedir. İşletme ruhsatı başvurusu sürecin gereği olarak yapılmış*olup, arama sürecinin tamamlandığı ve işletmeye geçileceği anlamına*gelmemektedir. Konu ile ilgili gelişmeler oldukça kamuoyuna gerekli*açıklamalar yapılacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Bu konuda neden hala bir gelisme olmadı acaba normal mıdır bu kadar uzamasi?? Saygılar...

30 yıldır kesintisiz bu hikayeyi dinliyoruz.
    Kağıtta manipülasyon yapılacağı zaman ilk akla gelen hikaye bu.
    Ciddiye almayın...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

3.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    30 yıldır kesintisiz bu hikayeyi dinliyoruz.
    Kağıtta manipülasyon yapılacağı zaman ilk akla gelen hikaye bu.
    Ciddiye almayın...
    Benim istemsiz aklıma geldi yanlış anlaşılmasın biraz itham edilmiş gibi hissettim... Bilanço güzeldi temettü bedelsiz bir halta yaramadı ulan başka ne vardı ya umutlanma sebebi diye düşünürken geldi... Siz eskisiniz hakimsiniz şirkete yani bu konu uzun zamandır dilde olabilir ama paylaştığım haber artık son aşamalardan biri olmalı diye düşünüyorum... Ytd... Şimdi manipülasyon falan olur üstüme kalır

4.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Benim istemsiz aklıma geldi yanlış anlaşılmasın biraz itham edilmiş gibi hissettim... Bilanço güzeldi temettü bedelsiz bir halta yaramadı ulan başka ne vardı ya umutlanma sebebi diye düşünürken geldi... Siz eskisiniz hakimsiniz şirkete yani bu konu uzun zamandır dilde olabilir ama paylaştığım haber artık son aşamalardan biri olmalı diye düşünüyorum... Ytd... Şimdi manipülasyon falan olur üstüme kalır
    Yok yok merak etme.
    Aynı haber aynı kelimelerle ne bir eksik ne bir fazla yıllardır belli dönemlerde çıkar.
    Hatta ben bu konuda özel olarak birşeyler öğreneyim istedim hiçbirşeye ulaşamadım.
    İki ruhsat sahası var İlk zamanlar orman bakanlığı ile mahkemeler gündemdeydi. Şimdi de başvurular değerlendirme aşamasında edebiyatı ile gidiyor.
    Sanki çaycının bu işi bitirmeye niyeti Yok gibi. Bu iş sonuçlansa sarku üç beş kere uçar. Belki de sona saklıyordur.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5. Bloomberg de yurt dısi baglantısinda bakir fiyatları yukseliyor dedi yorumcu

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hayırlı olsun bedelsizi onaylamış spk

7.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun bedelsizi onaylamış spk

Nispeten çabuk onay geldi hayırlı olsun, spk bu aralar hiçbir kararı hızlı veremiyor.

8. Smile Arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Nispeten çabuk onay geldi hayırlı olsun, spk bu aralar hiçbir kararı hızlı veremiyor.
    Hayırlı olsun .Bedelsiz hesaplara geçti. Haydi yeniden alımlara başlayalım Çaycı çorbacı toplamadan.

Sayfa 310/326 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •