Sayfa 316/326 İlkİlk ... 216266306314315316317318 ... SonSon
Arama sonucu : 2604 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu sarkysanın ihtiyarı öldümü, bilen var mı?
    Bi ara millete ne kan kusturmuştu 4 liralarda.
    Yok Allah ömür versin hayrettin çaycı hayatta, hangi yılları kastediyorsunuz bilmem ama, 2019 yıllarında 4 TL lerden ben hissedeydim öyle kan kusma falan olmadı, her zaman endeksten daha istikrarlı, performans olarak üzerinde seyreden bir hissedir. Azıcık ucuz kalırsa da, hemen uçar farkı kapatır.

Benim bu şirkete yatırım yaptığım dönemde her zaman iyiye giden bir karlılık ve yükselen fiyat oldu. Gelecekte de bu büyüme devam edeceğe benziyor.

2. Acemsah nick oldukça tanıdık, yaklaşık 10 yıl asuzu forumunda büyük bir inançla yazan hesap mı ? Emin olamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Acemsah nick oldukça tanıdık, yaklaşık 10 yıl asuzu forumunda büyük bir inançla yazan hesap mı ? Emin olamadım.
    Adel formunda da yazdı..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. sayın acemsah. GENÇLER ÇOK DOGRU SOYLEMIS ..toplu taşımda guzel analız yapmışlar. iyiki konusmaları duymussunuz.. selamlar..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Sayın arkadaşlar
    Biraz yazdıklarınızı okudum kısa cevap olarak deginelim.

Sarkuysanın mal satamama gibi bir derdi yok.
    Derdi işlenecek bakırı bulmak maden işi cözüme kavusursa bu sarkuysan için iyi olur tabi madende yan ürünlerinde işlenmesi cok önemli 32 rakamı teknik için önemli ancak buradaki 32 kelimesinin diğer bir anlamı olarak bakır yan ürünü olarak elde edilen elektronik cip hammadesi olan atom numarası 32 olan germanyuma da üstü kapalı atıf var yani sadece bakır cıkartılmamalı silisyum germanyum gibi degerli elementlerde cıkartılmalı.
    Asuzu eski ana hissemdi şimdi ana hissem adel kalemcilik.
    Araştırmayı severim ancak metro mızabseninden daha az bildiğimi iddia edemem ki cok detaya girmedim lakin lıtyum pıllerde bakırın ana element olduğunu da bilmek basit bir seydir.

Yatırımcı olarak piyasayı anlamak önemli bakış acımda bıraz farklıdır örneğin hektasin cok yukarı gıtmesı karsısında borsada buna benzer şirket var mı gıda krızıne karşı bir cözüme sunan şirket için Arzum ev aletlerine yatırım yaptım Arzum Vahaa mutfagınızda kendi sebzelerınızı yetısturmenıze olanak sağlıyor.
    Sarkuysan netekım urun kapasitesini artırmak ıcın ufakta olsa bor yatırım kararı alması da ayrıca olumludur.

Kafanızı şişirdiysem affola..Sarkuysandaki son yazımdır
    Hepinize bol kazançlar dılerım.
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar
    Biraz yazdıklarınızı okudum kısa cevap olarak deginelim.

Sarkuysanın mal satamama gibi bir derdi yok.
    Derdi işlenecek bakırı bulmak maden işi cözüme kavusursa bu sarkuysan için iyi olur tabi madende yan ürünlerinde işlenmesi cok önemli 32 rakamı teknik için önemli ancak buradaki 32 kelimesinin diğer bir anlamı olarak bakır yan ürünü olarak elde edilen elektronik cip hammadesi olan atom numarası 32 olan germanyuma da üstü kapalı atıf var yani sadece bakır cıkartılmamalı silisyum germanyum gibi degerli elementlerde cıkartılmalı.
    Asuzu eski ana hissemdi şimdi ana hissem adel kalemcilik.
    Araştırmayı severim ancak metro mızabseninden daha az bildiğimi iddia edemem ki cok detaya girmedim lakin lıtyum pıllerde bakırın ana element olduğunu da bilmek basit bir seydir.

Yatırımcı olarak piyasayı anlamak önemli bakış acımda bıraz farklıdır örneğin hektasin cok yukarı gıtmesı karsısında borsada buna benzer şirket var mı gıda krızıne karşı bir cözüme sunan şirket için Arzum ev aletlerine yatırım yaptım Arzum Vahaa mutfagınızda kendi sebzelerınızı yetısturmenıze olanak sağlıyor.
    Sarkuysan netekım urun kapasitesini artırmak ıcın ufakta olsa bor yatırım kararı alması da ayrıca olumludur.

Kafanızı şişirdiysem affola..Sarkuysandaki son yazımdır
    Hepinize bol kazançlar dılerım.
    Sayın acemsah sarkuysan da sizi uzun vade yatırımcı olarak görmek beni sevindirir. Bu forumda son yazınız olmamalı, hisse net de en düzeyli alanlardan birisi bu hissenin alanıdır bence.

7. bilmem paylasan oldu mu ama sektorle ilgili bilgilenmek isteyen ISO'nun bu raporunu okuyabilir, raporun hazirlanmasinda emegi gecenler arasinda sirketten bazi isimler de var:

https://www.iso.org.tr/Sites/1/uploa..._WEB-11258.pdf

8. Alooo Kimse yokmu

30.11.2022 tarihinde Kamuya açıklandığı üzere; Yönetim Kurulumuz tarafından Şirketimiz Esas Sözleşmesinin 31.maddesinin vermiş olduğu yetkiye istinaden, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Borçlanma Araçları Tebliği (VII-128.8) hükümlerine uygun olarak, yurtiçinde halka arz edilmeksizin tahsisli satış veya nitelikli yatırımcıya satış yöntemleriyle satılmak ve halka arza yol açmayacak şekilde Borsa İstanbul A.Ş.'nin ilgili pazarında işlem görmek üzere 2 yıllık dönem içerisinde, çeşitli tertip ve vadelerde bir veya birden fazla seferde gerçekleştirilecek toplam 1.000.000.000 (Bir Milyar) Türk Lirası tutarına kadar Türk Lirası cinsinden piyasa koşullarına bağlı olarak belirlenecek esaslar çerçevesinde tahvil ya da finansman bonosu ihraç edilmesine karar verilmiştir. Söz konusu karar ile ilgili Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) başvuru da bulunulmuştur. Kamuoyuna Saygı ile duyurulur. "İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir."

Ne olur katkısı. Açıklama yapabilecek arkadaş var mı.

Sayfa 316/326 İlkİlk ... 216266306314315316317318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •