Sayfa 45/326 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 353 - 360 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. 5 milyar 645 milyon ciro yap...91 milyon kar yap...
    100 milyon faiz öde...borcun geçen seneye göre 100 milyon artsın..
    bi de bol keseden temettü dağıt..bir yıllık kardan fazla faiz ödüyorsun halen temettü dağıtıyorsun...
    ikinci seans tahtayı yükseltip malı çakmakta insider ın babasıdır..böyle bir zihniyetin bu yüksek temettüyü de havuç olarak vermesi muhtemeldir...yatırım tavsiyesi değildir...

2. Kaç aydır bekliyorum aylarca yine beklerdim ama son hareketi gerçekten güvenimi kırdı. İçeriden bilgi sızdırıldığı bariz belli. KY olarak yapabileceğimiz hiçbir şey yok mu? Böyle şeyler oldu bittiye mi gelecek yapanın yanına kar mı kalacak yani... Eğer işin içinde tahtacı yoksa yarın bir yükseliş bekliyorum ama o da işin içindeyse yandık...

3. Satan iş yatırım 279 bin lot hangi ......haberi alan bu

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Çok da kafayı takmaya gerek yok temettüyu alıp afiyetle harciycaz bereket versin diyip 3 aylığı bekliycez

5. Yonetimin faiz belasından bir an evvel kurtulması ıçin önlem alması gerek devletten teşvik alması gerek

Son düzenleme : berat37; 12-03-2019 saat: 02:11.

6. 140 milyon tl faiz gideri olmuş bu şirketin borcu yada faiz gideri olmasaydı bugün 230 milyon kar yazmıştı 140 milyon tl faize gitmiş yinede kar payı vermesi güzel bedelsiz verip borcu kapatsa azalsa daha güzel olurdu

7. Bedelsiz verme ihtimali var mi?

Sayfa 45/326 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •