Sayfa 46/326 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 361 - 368 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Beklentiler yüksek olunca biraz hayal kırıklığı oldu tabi.
    Sonuçta zarar etmedi kar etti ve geçen senenin üzerinde bir kar açıkladı.

Fakat iyi bir temettünün verilecek oması karamsar havayı dağıtır inşallah bugün.

Ne diyelim buna da şükür. Aza şükretmeyen çoğu bulamaz.

Syg.

2. Bimere Spk ya Ve hatta Cumhurbaşkanlığına Twitter üzerinden neden yazmıyorsun. Emeğinizi İçerden bilgi alanlar yiyor.

3. Sarkuysan böyle davranarak kyrumsal kimligine parayla telafi edemeyeceği zararlar veriyor.Spekulatif manupilayonlara acik hale terkediliyor.Aferin sarkuysan yonetimi.

4. Sakin kağıt diye girdik. Olanlara bak. Eski arkadaşlar bilgi verebilir mi? Normal bir durum mu bu olanlar?

5.  Alıntı Originally Posted by wikwik Yazıyı Oku
    Sakin kağıt diye girdik. Olanlara bak. Eski arkadaşlar bilgi verebilir mi? Normal bir durum mu bu olanlar?
    3 yıldır bu kâğıttayım ilk defa görüyorum desem yeridir. Bir ****lik dönüyor belli ama yine de bu fiyatları şirket için ucuz bulduğum için sembolikte olsa alımlar yapıyorum.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by wikwik Yazıyı Oku
    Sakin kağıt diye girdik. Olanlara bak. Eski arkadaşlar bilgi verebilir mi? Normal bir durum mu bu olanlar?
    gayet anormal helede bu hissenin durgunluğuna alışanlar için, artık bu piyasa milleti çarpmak için her fırsatı değerlendiriyor. Önceki yazılarımda bu hissenin de piyasadaki diğer hisselere benzetilmesinden korktuğumu yazmıştım. Sertleşen yükseliş hareketleri hissenin karakterinin bozulduğunun işaretlerini veriyordu. üç gün önce sarky e hayranlığını anlatan ben bile kızıp satma isteği duyuyorsam. yatırımcısını ne kadar şoke ettiğini siz düşünün. Ama sıkı durmaya devam edeceğim, yükselişte kazandık bu fiyatların altına çekilecekse illa zararı göze alıp elimdeki hissenin 3 5 katını alıp satıp trade edeceğim, ben dmsas tan idmanlıyım. sürekli yükseldiği için göze alıp yeterince alamıyordum sarky şimdi rahat rahat alma zamanı

7. Finansal gider ve gelir geçense 40 milyon bu sene faizin yüksek olmasıyla 140 milyon 100 milyon tl fazladan faize gitmiş faize bu kadar fazla gitmeseydi hisse bugün tavandı neden karın beklendiği gibi gelmediğini bilmek lazım 3 aylığı görmek lazım mayista kar payı ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by berat37 Yazıyı Oku
    Finansal gider ve gelir geçense 40 milyon bu sene faizin yüksek olmasıyla 140 milyon 100 milyon tl fazladan faize gitmiş faize bu kadar fazla gitmeseydi hisse bugün tavandı neden karın beklendiği gibi gelmediğini bilmek lazım 3 aylığı görmek lazım mayista kar payı ytdr

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bak arkadaş buradaki herkes az çok birşeyler biliyor, işi gücü bıraktın burada her gün hisse pazarladın, finansman giderleri de risk sonuçta ve şu an bu dibine kadar algılandı. Elinde kaldıysa burada çırpınmak yerine bence tahtada birşeyler çalış maliyetini hedefini bilemem ama burada yazarak bir yere varabilmen zor.

Sayfa 46/326 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •