Sayfa 48/326 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 377 - 384 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Aynen bu işte illa hep doğruyu yapacağız diye birşey yok, bilanço beklentilerinde pek yanılmazdım dmsas ve link de kar tahminim neredeyse birebir gerçekleşti, sarky de tam anlamıyla yanıldım ben de minumum 145 bekliyordum.
    demiştiniz evet şimdi sabırla beklemekden başka çaremiz varmı inşallah hanönünden yakın bir zamanda güzel haber alırızda yüzümüz güler

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 10 seneye yakın hissedarıydım.eskiler bilir burda olsalardı.hanönü madeni yalandır.fostur.maden olayı gerçek olsa bile çıkaracak parası yoktur.fabrika eskidir.temettüyü kredi çekerek verir.çok büyük ortaklardan birisinin sözünü hiç unutmam.( reza şirkete ortak olduğu zaman ) asıl kazanç paravan şirketlere aktarılıyor diye.o zamandan bu zamana ne genel kurula giderim nede burada yazarım.hisseyi düşürenleri de adım gibi bilirim.kaç kez şikayet etmeme rağmen zerre sonuç alamamış birisiyim.yüksek borç ile faaliyeti sürdürülemez hale gelirse yapı kredi şirkete çöker kaanatindeyim.dizleri tutmayan çaycı bakalım ne kadar daha yaşayacak.en son oğlunu getirecekti şirketin başına..tahtada çaycı ve etrafından başka alıcısı olmaz.o yüzden iyi düşünün taşının derim.sorusu olan varsa cevaplarım.üzülmenizi istemem.

3. Hoşgeldiniz sarkuysan sayfasına......

Şimdi bu şirketin sonradan olan sahipleri çaycı ve avanesi var olan taktiği değiştirmiş son bir hamle yapmış olabilir...

Şimdiye kadar yıllara yayarak hisse toplayıp ortaklığını artırıyordu veya bedelsiz zamanında yaptığı vurgular ile

Şimdi yeni taktik geliştirmiş gözüküyor....

Çunki kredi maliyetleri artdı.

3 aylık iyi kardan sonra v. dairesini de iyi açıklayıp fıyatı çıkarıp oradan düşük kar açıklayarak oradan satan da basan da kendileri.

Şimdi bu fiyatlardan gelecek olan temettü yü de hesaplayıp biraz daha borçlanarak daha da toplayacaklar...

Yeterli bulurlarsa ilk çeyrek iyi kar açıklarlar yok ise 2.çeyrek de artık.

Tekrar Hoşgeldiniz

Bunlar komple teorisi olup yatırım değeri yoktur.

Borsa da kısacıların para kazandığına ınanmıyorum...

Düzenli temettü veren şirketlerde kazanabilirsiniz.

Ben buna yıllarca şahsım üzerinden acı tesbitimdir.

Hoşçakalın.. .

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    10 seneye yakın hissedarıydım.eskiler bilir burda olsalardı.hanönü madeni yalandır.fostur.maden olayı gerçek olsa bile çıkaracak parası yoktur.fabrika eskidir.temettüyü kredi çekerek verir.çok büyük ortaklardan birisinin sözünü hiç unutmam.( reza şirkete ortak olduğu zaman ) asıl kazanç paravan şirketlere aktarılıyor diye.o zamandan bu zamana ne genel kurula giderim nede burada yazarım.hisseyi düşürenleri de adım gibi bilirim.kaç kez şikayet etmeme rağmen zerre sonuç alamamış birisiyim.yüksek borç ile faaliyeti sürdürülemez hale gelirse yapı kredi şirkete çöker kaanatindeyim.dizleri tutmayan çaycı bakalım ne kadar daha yaşayacak.en son oğlunu getirecekti şirketin başına..tahtada çaycı ve etrafından başka alıcısı olmaz.o yüzden iyi düşünün taşının derim.sorusu olan varsa cevaplarım.üzülmenizi istemem.
    Hoşgeldin

Hayırdır niye ki...

Keşke hisse böyle artmasa idi sende bende gelmese idik...

5. Sarkuysanla benim gönül bağım sona erdi.temettü veriyor ama borçlandırarak veriyor.ne anladım ben bu işten.sana senin paranla yemek ısmarlıyor resmen.satan kilimcidir taşkındır alanda çaycıdır.adam servet yaptı resmen yönetim kurulu başkanlığında.değirmenin suyu nerden geliyor bu kadar.ayıptır günahtır.tamamı halka açık diye bu kadar da olmamalı.

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sarkuysanla benim gönül bağım sona erdi.temettü veriyor ama borçlandırarak veriyor.ne anladım ben bu işten.sana senin paranla yemek ısmarlıyor resmen.satan kilimcidir taşkındır alanda çaycıdır.adam servet yaptı resmen yönetim kurulu başkanlığında.değirmenin suyu nerden geliyor bu kadar.ayıptır günahtır.tamamı halka açık diye bu kadar da olmamalı.
    Peki Kavaklar ne olacak....yada oldu...
    Tehlike adamsın vesselam...

7. Sen beni balboa ile karıştırdın.melih sen misin yoksa...

8. Bepanten değilsin

Sayfa 48/326 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •