Sayfa 49/326 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 385 - 392 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bil bakalım ben kimim

2.  Alıntı Originally Posted by Trabzonlu Yazıyı Oku
    Peki Kavaklar ne olacak....yada oldu...
    Tehlike adamsın vesselam...

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ne tehlikemi gördün...

3. Sarkuysanda Küçük olsun benim olsun mantığıı devam ediyor. Bilanço öncesi böyle bir satış oluyor. Götürüp karı bankaya yatırıp Düşük fiyattan faziden aldıkları ile daha fazlaya toplayacaklar belli oldu. Yeni taktik bu. Bu hesap ancak deli dolu bir fonla bozulur. bakır madeniyle bozulur. Spk devlet el atarsa bozulur. Siz hakkınızı aramamaya şikayet etmemeye devam edin.

4.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Ne tehlikemi gördün...
    Özür dilerim seni balboa ile karıştırdım

Eski ismini hatırlamadım ama seni şimdi tanıdım özür dilerim

Daha ziyade Melih bey ile paslaşan kişi idin

Sen al sat tarafında idin..

Ecilac da da biraz boy göstermiştin

doğru mu...

5.  Alıntı Originally Posted by topalsolucan Yazıyı Oku
    Sarkuysanda Küçük olsun benim olsun mantığıı devam ediyor. Bilanço öncesi böyle bir satış oluyor. Götürüp karı bankaya yatırıp Düşük fiyattan faziden aldıkları ile daha fazlaya toplayacaklar belli oldu. Yeni taktik bu. Bu hesap ancak deli dolu bir fonla bozulur. bakır madeniyle bozulur. Spk devlet el atarsa bozulur. Siz hakkınızı aramamaya şikayet etmemeye devam edin.
    E devlet üzerinden SPK ya şikayet başvurusunda bulundum. Bakalım ne sonuç çıkacak.

6.  Alıntı Originally Posted by wikwik Yazıyı Oku
    E devlet üzerinden SPK ya şikayet başvurusunda bulundum. Bakalım ne sonuç çıkacak.
    Öncelikle Herkese bol şanslar diliyorum. Bende geldim nihayet...
    SPK sana diyecek ki; biz bir yanlışlık görmedik sen gördüysen mahkemeye git. işte yıllarca dedikleri bu.

Genel kurulları kaçırmayın bu yapılanları genel kurulda yüzlerine vurmak lazım.
    7 milyar ciro 10 alt şirketin olacak 50 milyon tl kar payı dağıtacaksın. Çaycının rakı parası bile değil bu.

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    SPK sana diyecek ki; biz bir yanlışlık görmedik sen gördüysen mahkemeye git. işte yıllarca dedikleri bu.

7 milyar ciro 10 alt şirketin olacak 50 milyon tl kar payı dağıtacaksın. Çaycının rakı parası bile değil bu.
    Hoşgeldin Melih bey...

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku

Ben..... yi Cimer üzerinden ikna ettim. Ve sulh yapmak zorunda bıraktırdım..

Ve İbraya, bist, spk ve cimere anlaştığımıza dair yazı istediler ve yazdım

Artık Cimer etkin...

Sayfa 49/326 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •