Sayfa 52/326 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Trabzonlu Yazıyı Oku
    Sana da çok ihtiyaç vardı.
    az da olsa biraz alırsın artık...
    Kış bitti yaza geldik
    Tahminen çaycı dan başkaları da buranın değerini biliyor..
    Ytd..

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben girmem tövbeliyim.tahtayı eskiden sevdiğim bir abim yapardı.sonra o sattı çıktı.gitti adese aldı 1.80 den orda da 10 katladı parasını.biz nemalanamadık o ayrı konu.ben sarky ile vedalaştım.zombilelerle uğraşılmaz.içinde olanlar iyi bilir.çaycıya güven olmaz.1 milyar borçla iş yapmakta.gayrimenkulu değerlemiş.temettüsü kredili.grafiği şişmiş sağlıklı değil.aynı Türkiye gibi.yalan dolan üzerine herşey.balboa melih bepanten hatırlamadığım nick ler vardı.o zamanlar bir günmüş...

Eski toprak ağır abiler de geldi artık. Bu şirketin bilinmeyen sırlarını bize anlatırlarsa çok memnun oluruz..

Kafamıza takılan çok soru vardı ama bu şiirketi kökten tanıyan ağır abileri bulamadığımız için sorularımız havada kalıyordu.

En çok merak ettiğim sıru şu: Sanayi şirketlerinin net kar marjı ortalama % 20 civarı olmasına rağmen Sarı Kızın net kar marjı neden % 3 civarı.
    Çok az değil mi? Sen nasıl sanayi şirketisin?
    Ufak bir yanlış yaptığında bu kar marjıyle tersine gitmez mi bu şirket?

Yaklaşık 5.500.000.000 TL ciro yap, 92.000.000 TL kar et. Burda bir tuhaflık yok mu? Yoksa bana mı öyle geliyor.

Yukarıda eski abilerden bir arkadaş; Kastamonudaki bakır madeni arama işine hikaye der gibiydi. Bu gerçekten doğru mu?

3.  Alıntı Originally Posted by KARDELEN 54 Yazıyı Oku
    Eski toprak ağır abiler de geldi artık. Bu şirketin bilinmeyen sırlarını bize anlatırlarsa çok memnun oluruz..

Kafamıza takılan çok soru vardı ama bu şiirketi kökten tanıyan ağır abileri bulamadığımız için sorularımız havada kalıyordu.

En çok merak ettiğim sıru şu: Sanayi şirketlerinin net kar marjı ortalama % 20 civarı olmasına rağmen Sarı Kızın net kar marjı neden % 3 civarı.
    Çok az değil mi? Sen nasıl sanayi şirketisin?
    Ufak bir yanlış yaptığında bu kar marjıyle tersine gitmez mi bu şirket?

Yaklaşık 5.500.000.000 TL ciro yap, 92.000.000 TL kar et. Burda bir tuhaflık yok mu? Yoksa bana mı öyle geliyor.

Yukarıda eski abilerden bir arkadaş; Kastamonudaki bakır madeni arama işine hikaye der gibiydi. Bu gerçekten doğru mu?
    Şirket bakırı hurdadan işliyor ondan kar marjı az.cevherden işlese yüzde 50.bakır madeni ruhsatı var.işletme ruhsatı alamadı.almadı aslında.çünkü elindeki ruhsatın sondaj sonuçları kötü.yani harcanacak para çıkan madeni karşılamadı.diyelim karşıladı.sarkuysanda çıkaryacak ne teknoloji ne de para mevcut.burası üç beş yöneticinin çiftliği komunda.ky için güvenli liman.düşmez bedelsiz verir.çünkü çaycı yatırımcının vekaletine muhtaç.koltuğu bırakmak istemez.sıfırdan yüzde 10 hisseden fazla hisse yaptılar ibrahim güngörden sonra.güzel değil mi...

Eyvallah Sn. Okacha.

5.  Alıntı Originally Posted by risksizborsa Yazıyı Oku
    Merakımı mazur görün çünkü daha önce benzeri birşey hiç duymamıştım hissenette. O zamanlarda girdiğiniz tüm ip ler mi banlanmıştı? Sizlerle bu kadar uğraştırılacak neler konuştunuz çok merak ettim şimdi. Muhtemelen arşivden de kaldırılmıştır. Aslında detayını bilmek benim gibi yeni hissedarlara çok yardımcı olurdu ama paylaşmamanızı anlayışla karşılarım tabi ki.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet gerçekten çok ilginç bir ban yedik. Başka bilgisayar ve mail adreslerinden birkaç tane nick aldım daha sonra hızla onlar da banlandı. Sarku nun Prof olmuş hiçbir arkadaşımız da giremedi.
    Tabi burada yazılan bazı bilgiler çaycıyı çok rahatsız etti. Sıfır hisse ile genel müdür olarak başladı ve bilinen 70 milyon tl lik bir servete sahip oldu. (Bilinen)
    Mevcut hissedarlar ise banka faizi oranında bir temettü ile oyalandı.
    Çaycı geldiği günden beri verdiği temettü sadece faiz oranı kadar olmuştur. Susun payı. İlk kurucuların varisleri ortaklar için de bu miktar yeterli geldi. Çaycı her genel kurulda bu yıl tam köşe olacaktık aksilik oldu merak etmeyin seneye çok iyi olacak diye hep oyaladı. Sadece kandi yedi kimseye koklatmadı işte.

6.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Evet gerçekten çok ilginç bir ban yedik. Başka bilgisayar ve mail adreslerinden birkaç tane nick aldım daha sonra hızla onlar da banlandı. Sarku nun Prof olmuş hiçbir arkadaşımız da giremedi.
    Tabi burada yazılan bazı bilgiler çaycıyı çok rahatsız etti. Sıfır hisse ile genel müdür olarak başladı ve bilinen 70 milyon tl lik bir servete sahip oldu. (Bilinen)
    Mevcut hissedarlar ise banka faizi oranında bir temettü ile oyalandı.
    Çaycı geldiği günden beri verdiği temettü sadece faiz oranı kadar olmuştur. Susun payı. İlk kurucuların varisleri ortaklar için de bu miktar yeterli geldi. Çaycı her genel kurulda bu yıl tam köşe olacaktık aksilik oldu merak etmeyin seneye çok iyi olacak diye hep oyaladı. Sadece kandi yedi kimseye koklatmadı işte.
    Gerçekten şu son bir kaç entry de okuduklarım şaşırttı beni. Çaycının kendini zengin ettiğini biliyordum ama gelip forumda birilerini banlattırmak gibi işlere girişmeleri hayrete düşürdü beni resmen. Sarkuysan da uzuncu olmak istiyordum satmadan ama sanırım orta vade al satlarla lot arttırarak devam etmek daha mantıklı olacak gibi geldi. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 3.60. Hızlı Western hareketler var...

8. Ey millet dut mu yediniz ne diyorsunuz bu işe?
    bepanten, forsa, balboa, cevahir, dostum ve diğer arkadaşlar nerdesiniz?
    neler oluyor şu hayatta?

Sayfa 52/326 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •