Sayfa 53/326 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Ben 3.53 ten verdim gitti . Sağlam diye düşünerek girdim ama şu son günlerde yaptığı işlerden anladığım kadarıyla oynak aşifte bir şirket. Abv demeyi eksik etmeyelim tabi

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 04.01.2010 tarihinde 280 lira (190 USD) verilip 100 lot sarkuysan alınsa, gelen temettü ler ilede hisse alınsa bedelsizLer felan yaklaşık 564 lot yapıyor yaklaşık 375 dolar . 9 yil

3. 365 USD olacak yanlış oldu

4. Kötü alıştı bu düşmeye...

5. Son hareketlerin bizi üzüyor. Piyasa kağıdı gibi hareket etme! Duruşunu tavrını göster!!!

6. Koca ineğin danasıyla(DMSAS) aynı fiyatta olması çok ayıp değil mi? Azcık utanın bari!

7.  Alıntı Originally Posted by wikwik Yazıyı Oku
    Koca ineğin danasıyla(DMSAS) aynı fiyatta olması çok ayıp değil mi? Azcık utanın bari!
    aynı fiyat ne ? fiyatı F/k ile yada pd/dd ile tanımlamak lazım.

1. pd/dd ne bakarsanız yaklaşık ikisi de aynı rakamlarda

2. F/k ya bakarsak sarky 7.51 dmsas 4.34 yani aynı fiyatta olabilmeleri için 5.2 tl lerde işlem görüyor olması lasım rasyolara bakınca sarky değil dmsas ucuz görünüyor. Zaten beklentiyle şunla bunla sarky den parayı çıkaran adamlar ucuza dmsas a girdi. Belki üç beş ay sonra dmsas tan karını realize edip sarky bedavadan girecekler. fiyatı iyi okumak lazım. bence Dmsas daha ucuz, o nedenle de ağırlığı ben şahsen şimdilik ona verdim.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    aynı fiyat ne ? fiyatı F/k ile yada pd/dd ile tanımlamak lazım.

1. pd/dd ne bakarsanız yaklaşık ikisi de aynı rakamlarda

2. F/k ya bakarsak sarky 7.51 dmsas 4.34 yani aynı fiyatta olabilmeleri için 5.2 tl lerde işlem görüyor olması lasım rasyolara bakınca sarky değil dmsas ucuz görünüyor. Zaten beklentiyle şunla bunla sarky den parayı çıkaran adamlar ucuza dmsas a girdi. Belki üç beş ay sonra dmsas tan karını realize edip sarky bedavadan girecekler. fiyatı iyi okumak lazım. bence Dmsas daha ucuz, o nedenle de ağırlığı ben şahsen şimdilik ona verdim.
    Kast ettiğim söylediğiniz şey zaten.

Sayfa 53/326 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •