Sayfa 6/326 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. 9 aylıktaki hasılat 3.087 ML TL,kar 48 ML TL idi.
    12 aylıktaki hasılat 3.941 ML TL kar 56 ML TL olmuş.
    Ancak; bunlar konsolide bilançolar değil.Konsolide bilançoda 12 aylık karın daha yüksek olacağını düşünüyorum.

2. Yıllıkta üretilen 160 milyon TL solo nakitle 660 milyon TL'lik cari değer. Üstelik bakır fiyatlarının yıllıklandırılmış etkisi de 2018'de. Bakır ararken altın mı bulduk ne?

3. Güler misiiiiiiin ağlar mısın? sanki bilanço kötü geldi de bizimki senedi aşağıya basıyor güya.Ahhh Çaycı ahhhh.Doymadın gitti !

4. Panik yok. Daha önceki hızlı çıkışlarından önce de bir müddet dinlenmiş hisse.
    Yakında toparlanır bence.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Küçük küçük topluyorum hisseyi . Çok cüzi rakamlarla uzun vade için . Hissedeki tecrübeli arkadaslara bir sorum vardı. Bu sene güzel bir bedelsiz verir mi?

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Küçük küçük topluyorum hisseyi . Çok cüzi rakamlarla uzun vade için . Hissedeki tecrübeli arkadaslara bir sorum vardı. Bu sene güzel bir bedelsiz verir mi?

Kar geçen yıla göre oldukça iyi eğer küçük miktarlarda topluyorsanız hisseyi hiç al-sata girmeden bekleyin kağıtta. Temettü yada bedelsiz bu illaki verilecektir bu kârla. Temettü verirse onunlada hisse alınabilir.

!Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!

7.  Alıntı Originally Posted by risksizborsa Yazıyı Oku
    Kar geçen yıla göre oldukça iyi eğer küçük miktarlarda topluyorsanız hisseyi hiç al-sata girmeden bekleyin kağıtta. Temettü yada bedelsiz bu illaki verilecektir bu kârla. Temettü verirse onunlada hisse alınabilir.

!Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    Al sat ile işim yok. Uzun yıllara yayarak küçükten toplamak hedefim. Arada iyi bedelsizler verirse benim için güzel olur .

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

8. uyuyan dev...

Sayfa 6/326 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •