Sayfa 62/327 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 489 - 496 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Rudolfo Yazıyı Oku
    Katılacaklar söylesin hisse geçen sene fiyatından işlem görüyor faiz bazında %25 terste yatırımcı
    borsada fiyat oluşması ile genel kurulun bir ilgisi yok ki. genel kurulda yönetim kalitesi ve bilanço ile ilgili sorular sormak daha doğru olur.

2. Toplantı ile ilgili son durum nedir anladığım kadarıyla kar payı dağıtım maddesi geçilmiş bu konudaki karar ne oldu?
    Ben bir türlü giremedim. Sadece gündem maddelerini görebiliyorum. Toplantıyı görüntülü izleyemiyor muyuz?
    Nasıl oluyor tam çözemedim. Saat 14.30 dan sonra giremiyor muyuz?
    "Beyan onay zamanı uygun değildir!" şeklinde uyarı veriyor.

***SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***SARKY*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler SARKY

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Hayrettin Çaycı adına vekaleten Suat Vardar tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/755875

BIST

(12/04/2019 - 17:36:05)

4. Ben görevimi fazlasıyla yaptm. tüm aksiliklere engellere rağmen sorularımı sordum diyeceklerimi dedim. Bindebirlik oy lada olsa çaycıyı titrettim bu yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by wikwik Yazıyı Oku
    Toplantı ile ilgili son durum nedir anladığım kadarıyla kar payı dağıtım maddesi geçilmiş bu konudaki karar ne oldu?
    Ben bir türlü giremedim. Sadece gündem maddelerini görebiliyorum. Toplantıyı görüntülü izleyemiyor muyuz?
    Nasıl oluyor tam çözemedim. Saat 14.30 dan sonra giremiyor muyuz?
    "Beyan onay zamanı uygun değildir!" şeklinde uyarı veriyor.
    kar payı maddesi kabul edildi, toplantı tutanağı kap ta yayınlandı, onu mutlaka okuyun. sanırım egks üzerinden girmeye çalışıyorsunuz. e imzanız varsa toplantıyı izlemek için birkaç şey yapmanız gerekiyor.

e gk modülünü bilgisayarınıza kurdunuz sanırım. toplantıdan en az üç gün önce elinizde sarky hissesi bulunması lazım ki toplantıya katılabilesiniz. hisseniz var diyelim bu da tamam. toplantı saat 14:30 da başlayacak siz 13:30 dan itibaren bir saat içinde ekgs modülüne açıp toplantıya katılacağınızı beyan etmelisiniz, siz bu işlemi kaçırmışsınız, sisteme girip e toplantı salonu bölümüne girip sarky i seçmeniz lazımdı. bir dahaki sefere girersiniz artık, sistemi denemek için önümüzdeki günlerde gk sı olan bir hisseyi alıp deneyebilirsinz.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler eğitim amaçlı kendi kişisel görüşlerime dayanmaktadır. katılmadığınız görüşüm olursa yapıcı bir dille gelen her tür eleştiri beni sevindirir. herkese bol kazançlar.

6. Kayıtlı sermaye 300 milyon tl %50 lik sermaye artırım hakkını bakalım nasıl kullanacak. Çaycı iki yıl içinde yapacağını ve canımızı acıtmayacağını söyledi. Hadi hayırlısı. Bu fiyattan bölünürse 2 nin altına düşer bir an önce 4 lere atmalı ki bölünebilsin

Sarkuysan Yönetim Kurulu Başkanlığına Hayrettin Çaycı seçildi

Sarkuysan Yönetim Kurulu Başkanlığına Hayrettin Çaycı seçildi.
    Şirket'ten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler
    verildi:
    "Şirket Yönetim Kurulu'nun görev dağılımına ilişkin olarak alınan
    kararı uyarınca Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Sayın Hayrettin
    ÇAYCI'nın, Yönetim Kurulu Başkanvekilliği'ne Sayın Hamit MÜCELLİT'in
    seçilmelerine, karar verilmiştir."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/755926

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://www.metalsmarket.net
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(15/04/2019 - 06:29:22)

8.  Alıntı Originally Posted by bsayfam Yazıyı Oku
    kar payı maddesi kabul edildi, toplantı tutanağı kap ta yayınlandı, onu mutlaka okuyun. sanırım egks üzerinden girmeye çalışıyorsunuz. e imzanız varsa toplantıyı izlemek için birkaç şey yapmanız gerekiyor.

e gk modülünü bilgisayarınıza kurdunuz sanırım. toplantıdan en az üç gün önce elinizde sarky hissesi bulunması lazım ki toplantıya katılabilesiniz. hisseniz var diyelim bu da tamam. toplantı saat 14:30 da başlayacak siz 13:30 dan itibaren bir saat içinde ekgs modülüne açıp toplantıya katılacağınızı beyan etmelisiniz, siz bu işlemi kaçırmışsınız, sisteme girip e toplantı salonu bölümüne girip sarky i seçmeniz lazımdı. bir dahaki sefere girersiniz artık, sistemi denemek için önümüzdeki günlerde gk sı olan bir hisseyi alıp deneyebilirsinz.
    Bilgi için teşekkür ediyorum. Sanırım geç girdim. O yüzden göremedim.

Sayfa 62/327 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •