Sayfa 74/326 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 585 - 592 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bu hunharca satan kızgın kurum kim birisi pasta atabilir mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Rudolfo Yazıyı Oku
    Ozaman bu toplayanlar ne yapacak ellerinde mı patladı satın arpacı? 3.50 sabitleme çalışması var gibi %50 bedelsiz hikayeleri var diyordu birisi olası mıdır bu?
    İzini alınmış Kayıtlı sermaye 300 milyon çıkarılmış sermaye 200. Yani 2020 yılına kadar bir %50 sermaye artırım imkanı var. Bu imkanı çaycı nasıl ve ne zaman kullanır bilmiyorum.
    Bu sert hareket neden oluyor bilmiyorum inşallah ters birşey yoktur.

3. Kaç senedir izlerim ilk defa böyle birşey gördüm sarkyde. hayırlara vesile olsun inşallah 3.35e indi

4.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    İzini alınmış Kayıtlı sermaye 300 milyon çıkarılmış sermaye 200. Yani 2020 yılına kadar bir %50 sermaye artırım imkanı var. Bu imkanı çaycı nasıl ve ne zaman kullanır bilmiyorum.
    Bu sert hareket neden oluyor bilmiyorum inşallah ters birşey yoktur.
    Olumsuz bir durum olsa oğlu dmsas da nasibini alırdı ama onda bir hareket yok demekki bireysel bir atak var

5.  Alıntı Originally Posted by Rudolfo Yazıyı Oku
    Kaç senedir izlerim ilk defa böyle birşey gördüm sarkyde. hayırlara vesile olsun inşallah 3.35e indi
    Dostum 4 TL den 3.6 lara dönüş filmini izlememişsin galiba bu ilk değil ikinci. Bugün düştü diye hisse pul olmaz dün yükseldi diye altın da olmaz su akar yolunu bulur. Bilanço açıklanmadan önceki son saniyeyi beklerler diye düşünmüştüm ama bu sefer erken davrandılar. Bilanço çok da parlak gelmeyecek muhtemelen. Ortalama bir bilanço gelse buralarda tutunsa yeter. Zamanla güç toplar 4 TL leri yavaş yavaş geride bırakırız

6. o filmi izledim dostum onda önceden haber alanlar sattı da bu sefer bilanço da gelmedi. Yükseltip satamayan birinin, yükselmesin istiyorsanız dibe gidin o zaman serzenişi gibi geldi Zaten tahta sahipli at koşturan çok koşturamıyor ne zaman yukarı gitse bir engel çıkıyor. ytd

Bencede ben blanconun ilk ceytekden daha iyi gelecegini dusunuyorum beklwyip görecez

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 3.70 e kadar verdi, alıcı kesilince tepesine vurdu şimdi 3.40 dan topluyor.
    işte, kağıt da bende, para da bende istediğimi yaparım numarası bu oluyor.

Sayfa 74/326 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •