Special Days Image
Sayfa 80/326 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 633 - 640 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Üç ay önce Adana çim. almıştım, Kör topal giderken, barış Pınar'ı harekatı ile fırladı. Mülteciler için yapılacak şehirlerin çimento ihtiyacı olacak diye. Nasrettin hocalık bir gerekçe ama olsun.
    Peki bu kurulacak köy ve kasabaların bakır gerektiren elektrik, trafo gibi ihtiyaçları olamayacak mı? Sadece çimento mu lazım? Neyse yeni kurulan otomobil fabrikasının ihtiyacı olur elbette.

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Üç ay önce Adana çim. almıştım, Kör topal giderken, barış Pınar'ı harekatı ile fırladı. Mülteciler için yapılacak şehirlerin çimento ihtiyacı olacak diye. Nasrettin hocalık bir gerekçe ama olsun.
    Peki bu kurulacak köy ve kasabaların bakır gerektiren elektrik, trafo gibi ihtiyaçları olamayacak mı? Sadece çimento mu lazım? Neyse yeni kurulan otomobil fabrikasının ihtiyacı olur elbette.
    Çaycının ve yönetim kurulunun alımlarını nasıl karşılıyorsun. Çaycı yı zaman zaman eleştiren birisi olarak taktirde edersin diye düşündüm. Böyle bir ortamda çok da malı ucuza kapatma çabasına girmeden, fiyatı dengede tutmayı amaçlayan güçlü alımlar yaptığını düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Çaycının ve yönetim kurulunun alımlarını nasıl karşılıyorsun. Çaycı yı zaman zaman eleştiren birisi olarak taktirde edersin diye düşündüm. Böyle bir ortamda çok da malı ucuza kapatma çabasına girmeden, fiyatı dengede tutmayı amaçlayan güçlü alımlar yaptığını düşünüyorum.
    Global sermayenin bile el değiştirdiği dönemler borsanin böyle zamanlarina denk gelir.
    Çaycı hem kağıdı kolluyor hem krizi fırsata çeviriyor. Tebrikler

4. bu virgüle ne oldu? hani düzelecekti?

5. merhaba,
    pazartesi itibarıyla aranıza yeni katıldım
    bol kazançlar dilerim
    trade etmem
    sadece alıp beklerim

6.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    merhaba,
    bol kazançlar dilerim
    trade etmem
    sadece alıp beklerim
    hoş geldin hayırlı olsun. ben de bekliyorum. sen de yirmi yıldır ben diyeyim kırk yıldır....

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    merhaba,
    bol kazançlar dilerim
    trade etmem
    sadece alıp beklerim
    Hoş Geldin yaptılar

8. Isbankasi 280 bin lot mal boşalttı. Bilanço arefesi manidar geldi bana.

Sayfa 80/326 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •