Sayfa 83/327 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 657 - 664 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Ya yatırımcı kör ya da ben bir moktan anlamıyorum !
    Arkadaş,hergün birçok senet yukarı bistech yapıyor.Borsa 107 bini geçmiş ve şayet bir zeval olmazsa 115.000 ve 135 binler gündemde.Faiz düşük ve düşecek.Kurlar malum sürünüyor.
    Şimdi burada altın değerine yakın bir senet Sarkuysan borsanın en basık senedi kaldı.Ortaklar hergün göstere göstere 20,25,50 bin lotlar alıyorlar ama bizim yatırımcılardan tık yok.Muhtemel onlar da senet biraz çıktı diye veriyorlar.
    Koskoca Türkiye'de acaba benden başka bu senedin düşük kaldığını,üretimiyle,pazarıyla,geleceğiyle gerçekte borsanın en muhteşem senedi olduğunu gören yok mu?bu ne iş anlamadım.Acaba diyorum; ben mi bir mok bilmiyorum? olur ya ! bilmem bilmem!

2. Şu an herkes vurgun peşinde, daldan dala zıplamakla meşguller.

Mi 9T Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sarkuysan'a da ilginin olmadığı forumdan da anlaşılıyor.
    Borsanın bunca yükselişinde senet fiyatının hala 3,83'lerde olmasının aslında borsada yatırımcı yokluğunu açıkça koyuyor ortaya.Hayrettin ve avanesi "bıkarsan ver kardeşim" diyebiliyor.Üstelik bakır fiyatlarının zirveye çıktığı bir zamanda.Üstelik bunca bilanço numarasıyla 9 aylık karın düşük gelmesine rağmen 200 milyonluk sermayeye karşılık 85 milyon karı olduğu halde alıcı yok.Bu ne sicum borsa?

4.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Sarkuysan'a da ilginin olmadığı forumdan da anlaşılıyor.
    Borsanın bunca yükselişinde senet fiyatının hala 3,83'lerde olmasının aslında borsada yatırımcı yokluğunu açıkça koyuyor ortaya.Hayrettin ve avanesi "bıkarsan ver kardeşim" diyebiliyor.Üstelik bakır fiyatlarının zirveye çıktığı bir zamanda.Üstelik bunca bilanço numarasıyla 9 aylık karın düşük gelmesine rağmen 200 milyonluk sermayeye karşılık 85 milyon karı olduğu halde alıcı yok.Bu ne sicum borsa?
    Sayın behzat siz cemts te ben link te güzel oranlarda kar ettik. siz ne yaptınız bilmem ama ben linkte karı realize ettim nakiti birazını sarky e ekledim birazını bir kaç potansiyel gördüğüm hisseye dağıttım. Sarky yatsın biraz da şu piyasanın salıncaklarında biraz daha para yapıp sarky bankamıza yatıracak daha çok nakit edinelim. Link ten çıkmak biraz boşluk yarattı tutunacak bir sarky bir dmsas dalım kaldı. Yeniler var ama duygusal bağ kurabilecekmiyiz meçhul

5.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Ya yatırımcı kör ya da ben bir moktan anlamıyorum !
    Arkadaş,hergün birçok senet yukarı bistech yapıyor.Borsa 107 bini geçmiş ve şayet bir zeval olmazsa 115.000 ve 135 binler gündemde.Faiz düşük ve düşecek.Kurlar malum sürünüyor.
    Şimdi burada altın değerine yakın bir senet Sarkuysan borsanın en basık senedi kaldı.Ortaklar hergün göstere göstere 20,25,50 bin lotlar alıyorlar ama bizim yatırımcılardan tık yok.Muhtemel onlar da senet biraz çıktı diye veriyorlar.
    Koskoca Türkiye'de acaba benden başka bu senedin düşük kaldığını,üretimiyle,pazarıyla,geleceğiyle gerçekte borsanın en muhteşem senedi olduğunu gören yok mu?bu ne iş anlamadım.Acaba diyorum; ben mi bir mok bilmiyorum? olur ya ! bilmem bilmem!
    Ben diyeyim 20 yıl, sen de 30 yıldır bu kağıdı sıkı sıkı tutuyorum.
    kırk yolla hesap ediyorum virgül hatası var. 10 kat ucuz kalmış.
    ama Çaycı tutmuş paçasından sıkı sıkı aşağı çekiyor ki payını yükseltiyor.
    %sıfır paydan bilinen %10 paya nasıl geldi? bezdire bezdire oynaya oynaya.
    zamanında 100 kişinin kurduğu şirkette kaç kurucu hissedar kaldı?
    çaycı ve kilimci çoğu kurucu hisseyi topladı şirketin kuruluş yapısını ve mantığını bozdular.
    şimdi çoğunluk eline geçmeli ki şirket yeni duruma uyum sağlasın. yani bekleyeceğiz ki çaycının yönetimi kaybetme riski olmayan bir pay sahibi olsun....

7. Kargadan başka kuş, Cemtaş spekinden başka puşt tanımam !

Cover13 ve arpaci55 rumuzlu kardeşlerimin yazıma olan yorumlarını KKTC'de torun ziyaretinden olmam ve inretnet olanaklarımın kısıtlı olması sebebiyle değerlendirme yanıtı veremedim.

Şunu kesinlikle söylemeliyim ki,uzun süredir borsanın perişan günlerinde hisseleri büyük lçüde toplayan spekülatörler şimdi en dandik hisseleri bile neredeyse hergün bistech yaptırıyorlar.Akıl almaz seviyelere geldi hisseler.Peki bizim Goodhocsh'lar ne yapıyorlar? hala hisseyi toplama peşinde olduklarından baskılamaya devam ediyorlar.
    Peki madem ülkede ekonomik kriz düzeldi ve dünyada riskler minimize duruma geldi? neden triçka hisseler gidiyor da Sarkuysan'ın yüzüne kimse bakmıyor?
    Yani koskoca Türkiye'de akıllı bir tek biz mi kaldık da Sarkuysan'la ilgilenen yok? Oysa bu durumda en başta uçması gereken Sarkuysan'dır.Şayet alıcı olsa bizim Goodhosch'lar hisseyi burada tutabilirler mi?
    Bence işin özü bu!

8. Selamün Aleyküm,
    Boşta tabureniz ikram edecek çay veya kahveniz varsa

Sayfa 83/327 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •