Sayfa 85/326 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 673 - 680 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Yükselişin sebebi bedelsiz verecek olması.2020 de kayıtlı sermaye tavanı içinde 300 milyona çıkak olması.yüzde 50 olduğunda bölünme fiyatı min 2 tl olacağından hatta ve hatta 3 lira olacağından ( çaycının toplama fiyatı ) hisseye taşkınlar prim yaptırıyor.onlar haricinde alanda yok satan da.ah be balboa olsaydı.yol gösterirdi.hisse bölününce 3 liradan çaycı toplamaya devam eder.ama ömrü yeter mi Allah bilir.

2. Hisseye kurumsal yatırımcı gelmemesi sarkuysan finansalları kapalı kutu.Çaycı bi ölse neler çıkacak kim bilir.

3. Senedin 4.80 seviyesini yeterli bulan mütevazi kardeşlerim var. Olabilir elbet.Ancak,yükselişin bağlandığı sebepler gerçekçi veya yeterli mi?
    Öncelikle Sarkuysan'ın dalında tek borsa senedi olduğunu unutmamak lazım.Bugün açıklanan yabancı yatırım kuruluşunun analizine göre 2020 yılında bakır fiyatlarının ralli yapacağı öngörüsü var.Hızlanan elektrikli otomobil üretiminin elektrolitik bakıra ihtiyacı da aynı oranda artırıyor.Suriye'de sona erip yeniden yapılanma başladığında Sarkuysan'a üretim için zaman yetmez.
    Mevduat faizlerinin %10'a düşmesi ve bu ay yine 150 baz puan düşme öngörüleri bu tip senetlere yatırımı çok cazip hale getirecektir.
    Borsanın bugün geldiği seviyede düşük kalan birkaç senetten birisi Sarkuysan'dır.İnsanlar uzun süredir 3-3,50 arası süründürülen senedi 4,80'de görünce iyi çıktı diye düşünmeye başladılar.Ama diğer senetlerdeki çıkışa göre mukayese edersek Sarkuysan daha emekleme aşamasındadır.Senedi toplayanlar binbir numarayla hala toplama peşindedirler.
    Evet,borsanın geri gelmesiyle elbet Sarkuysan'ı düşürmek işlerine gelecektir ama ben derim ki;Malınızın kıymetini bilin.
    Verme malını ellere, vurma poponu yerlere !

Sarkuysan ın bakır madeni yok bakırı hammadde olarak alıp işliyor yani ara üretici dolayısı ile yok bakır uçacak madenden ek altın da çıkarıyor lafları afaki biste göre çok ucuz deyil şu an bence ederinde.değerli bir ürün üretiyor ama düşük kar marjı ile üretiyor katalizör etkisi edecek şey doların artması ve bazı sahibi olduğu kuruluşlarının karının artması.bu ara vur kaçcılar adı çıkan kumar hisselerine yeni para girişi olmayınca hacmi düşük sağlam hisselere dadanıyorlar dikkat etmek lazım uyarımı yapayımda her koyun kendi bacağından asılır.

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Serdardm79 Yazıyı Oku
    Sarkuysan ın bakır madeni yok bakırı hammadde olarak alıp işliyor yani ara üretici dolayısı ile yok bakır uçacak madenden ek altın da çıkarıyor lafları afaki biste göre çok ucuz deyil şu an bence ederinde.değerli bir ürün üretiyor ama düşük kar marjı ile üretiyor katalizör etkisi edecek şey doların artması ve bazı sahibi olduğu kuruluşlarının karının artması.bu ara vur kaçcılar adı çıkan kumar hisselerine yeni para girişi olmayınca hacmi düşük sağlam hisselere dadanıyorlar dikkat etmek lazım uyarımı yapayımda her koyun kendi bacağından asılır.

Hoşgeldin....

Sayfaya renk vereceğin belli oldu...

Bu sayfa balboa yı gördü

Seni de taşır....

Tasalanmayasın

Yatırım olarak biz buraya gelmedikti...

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Biz burada yıllarca ne blanço ve nede gelir tablosu konuştuk biz burada öngörüyü yargıladık..

Eder sence nedir...

Hoşaf = kayısımı

Hasbihalden öte Ytd dir

Ben kendimce temel analiz yapıp hisselerimi alırım bu hisseyide 1 senedir her ay 3-5 lot alıyorum bunuda sektöründen ve her sene temettü ödemesinden dolayı alıyorum tipik küçük yatırımcıyım koca 1 sene de porföyde toplasan en fazla 3-5 kez al sat yapmışımdır anormal hareket edince yazdım herkezin aklı var Benim gibi akılsızları ciddiye almasınlar

8. Her ay 3-5 lotu biz verelim de temel analizini kendine saklamadan değerini bulmuş iken yollayasın

Biz almaz isek illaki alan olur..

Tasalanmayasın

Küçük büyük ayı boğa hepsi geçti buradan daha derinde neler gelir.......

Sayfa 85/326 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •