Sayfa 91/326 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 721 - 728 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Zamanı gelince gelirler...şimdi meşguller birde hissenin bir yere gittiği yok beklesin diyorlardır...Örnek:Yataş 1.32 lerde bir kademe yukarı gitmezdi sonra geldiler ne bir kat 10 kat gitti yinede gitmeye devam etti...Bir gün gelirler ...
     Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    3 yıl önce Cemtaş'ı 1,68'e alıp kısa süre önce 7,80'lere satan biriyim.Birçok senette iddialı oldum.Çünkü senetler harika temel verileriyle gel bizi ye diyorlardı.Hattızatında riski sevmeyen ürkek biriyim.
    Ancak,şu an mevcut faizler,kontrol altındaki kurlar sebebiyle ve ayrıca ekonominin bana göre dipten kurtuldu kurtulacak diyebileceğimiz günlerde olduğumuzu düşünürsek ve dahi buna bir de önümüzdeki Ocak ayında faizlerin tekrar düşmesine kesin gözüyle de bakarsak;Sarkuysan gibi bir senedin hala buralarda nasıl durabildiğine hayret etmemek mümkün değil.Kimse kusura bakmasın;kimseye de bilgiçlik taslamak gibi bir hata içinde olmam ama yatırımcı hala Sarkuysan gerçeğini görmeyip hiç hak etmeyen senetlerde macera arıyorsa oturup iki kez daha düşünmeleri lazım.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. SON SÖZ;;

Sen kalbimin mehtabısın güneşisin Sarkuysan
    Sen ruhumun vazgeçilmez bir eşisin Sarkuysan
    Bir şarkısın sen Sarkuysan. Ömür boyu sürecek
    Dudaklarımdan yıllarca düşmeyecek Sarkuysan

2020 yılının yıldızı Sarkuysan olacaktır.Yazın bir kenara...

3. Bir deneme satışı yapayım dedim 5.01 e yazım. Adam kaşla göz arasında gelmiş hemen almış şaştım kaldım. Aman malınızı kaptırmayın.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

4. Günün konusu yerli otomobil. Hem de elektirikli hem de büyük kapasiteli.
    Kapı pencere kaporta lastik cant ı geç. onlar sıradan üretim herkes yapıyor .
    Böylesine teknolojik bir üretim için temelde ne lazım.
    Kaliteli oksijensiz bakır ve yazılım. İşte borsanın yıldızları bunlar olacak.
    işte bunu bilen uyanık 2 milyonu basıyor on kademeyi siliyor sonra dip basıp dinleniyor...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. He he he !
    Şüphesiz Çaycı ve avanesi akıllı adamlar.Bu seviyelere gelmiş insanların akılsız olduğu düşünülebilinir mi?
    Ancak,bazen yaşlanınca da akıllı insanların da bunadığı bilinen vakalardır.
    Şimdi borsada treni kaçıranlar fellik fellik iyi olup yeterince çıkmamış senet arıyorlar. Bırakın treni kaçıranları,uçmuş senetten çıkıp uçmamış senet arayanlar da çok.
    Bugün de borsa uçuyor ve bizim moruklar hala senedi düşürerek akılları sıra moral bozup mal toplayacaklar...Sendi böyle bir günde bile eksiye getirme cüretini gösterebiliyorlarsa buna şaşmak lazım.
    Sarkuysan forumundaki yorumcu sayısının çok çok azlığı da senede yatırım yapanın ne denli az olduğunu gösteriyor.
    Ancak,bu da benim işime gelmiyor da değil doğrusu.Fırsat verene duacıyım.

7. İstemezdim böyle bir nedenden borsa düşsün de mal alayım diye ama elimde olmayan nedenlerle düşen Sarkuysandan 10.000 lotçuk daha koydum cebe.Daha düşerse elbet yedek akçe ayırdım.

Kimseye yatırım tavsiyem yoktur.

8. Ben de bugün 200 lot alabildim Behzat Ağabey, o kadar para ayirabildim şimdilik Tekfen'de paraya para demezsem buraya da esaslı yatırım yapacağım

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 91/326 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •