Sayfa 230/326 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Merhaba Hacı bey

Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Tüm ülkeye ve yatırımcılara hayırlı olsun.
    Bugün yayınlanan resmi gazetede Hanönü ilçesinde bakır cevheri üretimine devam edilebilmesi için acele kamulaştırma hakkında karar çıktı. Acaba Sarıkızla ilgisi olabilir mi?

2. Akfenin istirakinin sahasi..

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Günaydın

Alıntı Originally Posted by gunesdogdu48 Yazıyı Oku
    Akfenin istirakinin sahasi..

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

4. Nereye kadar

Helal Sarıkız sahipleri. Unlarını eleyip eleklerini duvara asmışlar herhalde. Altı gündür selam veren yorum yapan yok. Öyle olsun . Herkesin beklentisi genel kurulmuş. Oldu bitti tamammm. Hayırlı ramazanlar.

5.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Helal Sarıkız sahipleri. Unlarını eleyip eleklerini duvara asmışlar herhalde. Altı gündür selam veren yorum yapan yok. Öyle olsun . Herkesin beklentisi genel kurulmuş. Oldu bitti tamammm. Hayırlı ramazanlar.
    Diktiğimiz ağaçlar meyveye durdu. Çaycıya dua et temettünü al afiyetle ye. Gerisini sorma.
    Hayırlı ramazanlar.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

6. Varsa bir soru hemen cevaplayalım hazır ve nazır buradayız ama ses edecek çok birşey yok, herşey yolunda iyi bomba gibi bir bilanço ilk çeyrekte gelecek zaten, ben şahsen düşüşleri değerlendiriyorum. Ama şu aralar sarky dışında genel piyasa sancılı zor. Diğer dertlerimiz (hisseler) daha büyük olduğu için pek sarky de sesim çıkmıyor. Gerçi dertli olduğum hissenin forumu da şimdilik dutluk olduğu için orda da çıtım çıkmıyor. Potansiyeline güvendiğim, ucuz ve sürekli düşme eğiliminde yeni bir hissede güzel bir pozisyon oluşturmaya çalışıyorum.

Sarky de seans içinde aktifim ama ufak lotlarla

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Varsa bir soru hemen cevaplayalım hazır ve nazır buradayız ama ses edecek çok birşey yok, herşey yolunda iyi bomba gibi bir bilanço ilk çeyrekte gelecek zaten, ben şahsen düşüşleri değerlendiriyorum. Ama şu aralar sarky dışında genel piyasa sancılı zor. Diğer dertlerimiz (hisseler) daha büyük olduğu için pek sarky de sesim çıkmıyor. Gerçi dertli olduğum hissenin forumu da şimdilik dutluk olduğu için orda da çıtım çıkmıyor. Potansiyeline güvendiğim, ucuz ve sürekli düşme eğiliminde yeni bir hissede güzel bir pozisyon oluşturmaya çalışıyorum.

Sarky de seans içinde aktifim ama ufak lotlarla
    Sormayın sayın cover13 maf ettiler diğer tahtalarda yüzde 20 tırpan yedik portföyümde bir sarky ayakta kaldı, hele biri var düşüyor da düşüyor bakalım üstümüze yapacaklar böyle giderse

8.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Sormayın sayın cover13 maf ettiler diğer tahtalarda yüzde 20 tırpan yedik portföyümde bir sarky ayakta kaldı, hele biri var düşüyor da düşüyor bakalım üstümüze yapacaklar böyle giderse
    Ben çok sıkıntıda değilim, Sarky kadar iyi performans gösteren başka hissem yoktu pörtföyde ama bir kaç güzel hissede trade karıyla durumu toparladım. iki hissem sert düştü ama o eksiyi diğerleri kapattı zaten.

Sayfa 230/326 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •