Sayfa 99/326 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 2604 madde; 785 - 792 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    2019 yılı net karını 83,5 milyon TL olarak acıklamış.
    Bakalım nekadarını temettü olarak dağıtacak. Çaycı kıyp dağıtmaz ama Hepsini dağıtsa %40 a denk gelir biz de nefes akırız yoksa faiz oranına devam.
    Sayın arpacı açıklanan kar vergi dairesi karı, konsolide bilanço farklı olacaktır. Bol kazançlar. Buraları benimsedik biraz çaycı da gelse alsa azcık hisse bir 5, 10 basamak oynatsa

2. Ortaklar bugünkü 6.06 devre kesici hikayesi hakkında ne düşünüyorsunuz. Hisse hareketleri tahtadaki hakim grubun ne yapmak istediği ile ilgili kafa karıştırıcı mal dağıtmaya çalışıyorsa ne kadar başarılı olduğu tartışılır. Mal toplamaya çalışıyorsa satıcı zaten yok ortada çok az nakitle devre kesmesinden belli. Böyle bir dönemde başka bir hissede olsam malı satar kenara çekilirdim. Ama sarky olunca mesele sıkı durmaya çalışıyorum. Sert yükselişlerde sınırlı satıyorum. Bende kendi çapında bir toplayıcıyım. Bu düşüş belki bizim gibiler için fırsat. Bilemeyiz sarky de kar eritmek sorun değil de, içinde bulunduğumuz dönem çok kırılgan bir dönem. Küresel bir krizin eşiğinde olabiliriz. Önce kara kışı atlatmamız lazım.

4. Corana virüsüne karşı bakır, çinko ve c vitamini etkilidir bilesiniz.
    hele ki bakır. elinizi ayağınızı bakır ile silin.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5. İnşallah akşam güzel bir bilanço gelir!

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu tufana kozal dayanmadi sarkusyan mi dayanacak dikkat edin kademelerde sadece spk var yt
    5 ile 5.50 arası gider gelir daha üstü bu piyasada zor gibi
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nanek34 Yazıyı Oku
    Bu tufana kozal dayanmadi sarkusyan mi dayanacak dikkat edin kademelerde sadece spk var yt
    5 ile 5.50 arası gider gelir daha üstü bu piyasada zor gibi
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biz hisseyi stabil diye sevdik. 2 yıldır ondan tutuyoruz. Bugün sanki sarky de değil deli spekülatif hisselerden birinde işlem yaptık. Piyasa da hareketliydi lakin bu çıldırdı. Sarı kız yoldan çıkıyor haberiniz ola. her basamakta her kademede var olmaya çalıştım aldım verdim resmen savaştım. Link ten Arena dan antremanlıyım şükür. Da amaç neydi hala anlayamadım. Endeks düşmeseydi 5. 5 geçilecekmiydi. Bilanço çok mu iyi. Mal mı kilitliyorlar yoksa gidecek de hazır endeks düşerken salalım az daha toplarız mı dediler. Bu sorulara doğru cevap verebilmek bugün al sat la mal arttırmaktan daha önemli, al sat yaparken tahtacı dan aldığım izlenim alıp kaçası var sanki de, alıp kaçacak olsa 5. 05 basamağını bile pis bırakmış. Hayırlısı bol kazançlar.

Bilanço nasıl , yorum

Sayfa 99/326 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •