Sayfa 16/327 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2610 madde; 121 - 128 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Iyiki kar açıklamışız yoksa ne olurmuş halimiz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Eksik kalan bir beklenti mi vardı ki? Bedelsiz gibi?
    Yada demisaş ın bedelsizine katılacağını açıkladı diye mi böyle değerlendirildi?

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Zaten çokta anlamam bu işlerden!

3. Brüt esas faliyet karı rezalet gelmiş nerdeyse yaptıgımız kar kadar maliyet çıkmış çok ilginç.

Sarkuysan şu kar marjlarını biraz artırabilse acaib karlar yazabiliriz.

Şimdilik fazla yapabilecek bir şey yok.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Gelen 3 aylıklar denetimsiz.Yasal olarak istedikleri gibi kaydırma yapabilirler.Kaldı ki gelen kar geçen yılın 3 ayına göre çok iyi.Bu 3 aylıkta bunca satışa rağmen hayallerimizdeki göremediğimiz karı 6 aylıkta görebiliriz.Aslında bizim Çaycı bir yerde şahsım için fırsat yarattı.Zira bu senedi yüzyılın senedi olarak görüyorum.Sağolasın Çaycı.

Asla yatırım tavsiye amaçlı bir yorum değildir.

5. Yatın kulağınızın üstüneeeee. Bu hisse her fiyattan alınır, hiçbir fiyattan satılmaz. Tecrübeyle sabittir. Abinizi dinleyin ileride hayır dua okursunuz. Saygılar ve sevgiler

6. İNŞALLAH çok dallanıp budaklanmadan portföyde ağırlığını arttırmak istiyorum.

7. Alım fırsatı verdiği için Çaycı'ya teşekkür ediyorum.Aşağıya geldikçe az az,temkinli almaya devam edeceğim.Devir elekrtikli araç devri.Yine söylüyorum; elektrikli araç üretimi dünyada elektrolitik bakır iktiyacını 9 kat arttıracak.Altına değil,bakıra yatırım yapacağım.

Asla yatırım tavsiyem yoktur.

8.  Alıntı Originally Posted by risksizborsa Yazıyı Oku
    Bu son zamanlardaki çaycı ve saz arkadaşlarının alımlarının altında bir şeyler yatıyor ama kokusu ne zaman çıkar göreceğiz. Umarım benim alımlarım bittikten sonra çıkar.

Ne alımı kardeşim 3 bin 5 bin alım mı olur. hikayeden bildirim atıyorlar.
    Hacim 2 milyon bildirim 5 bin, yok ya

Sayfa 16/327 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •