Sayfa 323/326 İlkİlk ... 223273313321322323324325 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Çin'in işlenmiş bakır ithalatı %27 arttı
    Elektrikli otomotiv ve enerji sektörü ile savunma sanayi alanında Çin de hummalı bir imalat başlamış

2. Devletimiz, 10 yılda yapılması planlanan Res ve GES yatırımlarının 3 yıl içinde biteceğini açıkladı

Elektrik sektöründe yurtdışı çalışan best-Astor- girişim -kontrolmatik, emek , esen , başkent , alfa solar gibi büyük firmalarin ürettiği her trafoda, her panoda, kurduğu her şaltta, her üretim iletim dağıtım santralinde sarkuysan 'ın emeği mamülleri olacak

Üretilen her araçta, hatta elektrikli arackarda dahil buna, sarkuysa'nın izi olacak

İhracat arttıkça, sarkuysan kazanacak

3. Deuatche'nin satışı bitince, hissede ki düşüş baskısı Sina erer, eğer yeni bir satıcı peydah olmazsa

Yıllık bilançonun 2 milyar liraya yakın gelmesi halinde hissenin eski zirvesini görmesi çok da Zor olmasa gerek

Elektrik üretim üretim dağıtım tesislerinde, otomotiv sanayii, uzay sanayii, hava taşıtları sanayi, beyaz eşya sanayi, kimya , sağlık, inşaat, mobilya, elektrikli araç ve daha nice sektöre üretim yapan sarkuysanın 200 günlük ortalamadan güç olup yükselmesini bekliyorum

23.den 48 e giderken
    48 den 27 civarına inerkbu iki takas dökümü atan olursa sevinirim

Herşey orada saklı
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. Saygıdeğer müdürümüzün belgeseli yayınlanmış. Belgeselde odasındaki çekimde matriks ekranı açık hisse senedini izlerken bir görüntüsü var bu ilgincime gitti.
    Ayrıca yıl sonu 50 milyar cirodan bahsediyor. Bu mümkün mü bilemedim, son 3 aylık çeyrekte 24 milyar satış yapması demek bu.
    Neyse bekleyip göreceğiz. Birde bizim hanönü maden hikayemiz vardı ona ne oldu ? Yılan hikayesi mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by Umursamazborsaci Yazıyı Oku
    Hisse tavan yapar kimse yazmaz, bilanço gelir kimse yazmaz
    Herkes mi sattı yahu
    Çaycı satmadı, geridede kimse kalmadı. Bellibir rakamdaki hisseler, kuruluşta ortaklar, onlar asla satmazlar.
    Haddini aşan, zıddına döner.

6.  Alıntı Originally Posted by BABA Yazıyı Oku
    Çaycı satmadı, geridede kimse kalmadı. Bellibir rakamdaki hisseler, kuruluşta ortaklar, onlar asla satmazlar.
    Mantıklı fiyatlarda oldukça ben sürekli hissedeyim. Yazacak çok şey yok bomba gibi 9 aylık bilanço, finansmanda mucizeler yaratan bir yonetim, büyüyen bir şirket. Sürekli eleştirilen aşırı borçluluk durumu korkutsada o borçluluk sürekli daha da devleşiyor. ama kar rakamı da devleşiyor. nasıl oluyorsa finansman maliyetleri azaldıkça azalıyor

7. Merhaba

Alıntı Originally Posted by BABA Yazıyı Oku
    Şu andaki Saygı değer genel müdürümüz Çaycı girişte memur şimdi ise büyük hissedar. Ama Allah var yönetimde, o da çalıştı. Bu dünya çapında bir şirket ortaya çıktı. Hem şirket büyüdü hem de yönetim ve Çaycı ailesi büyüdü. Sabreden bizler bekliyoruz. Ya haram olsun deyip suratına tüküreceğiz Yada gelişmelerden, Han önündeki gelişmelerden bilgi verirse Allah razı olsun Helal olsun yönetime diyeceğiz.

8. Merhaba

Yönetimden haber beklerken nedir bu panik. Hayır mı?

Sayfa 323/326 İlkİlk ... 223273313321322323324325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •