Sayfa 28/326 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 217 - 224 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Hala investing yada tweter gibi mecralarda pazarlaması yok ve 5. Gündür hacimli. Vakıf 5 günde 400binden fazla almış. Dur bakalım ne olacak. 3.85 e satış yazacam yarısını yarın

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Vakif 3.41 den aldıklarını 3.39 dan satmış. Anlamsız bir iş olmuş. Ama hacim çok düşük bireysel bir satışta olabilir. Teşekkürler

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ah SARKUYSAN ah yıllardır aklımdadır bir türlü kısmet olmadı

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ah SARKUYSAN ah yıllardır aklımdadır bir türlü kısmet olmadı
    ben foruma yazmayacaktım dışarıdan okuyordum forumu kısa süreden beri sarkuysan var bende az zaten benim merak ettiğim konu neden kısmet olmadı bide sarkuysanı büyük harfle yazmışınız bir tuhaflık yazınızda ilginç gerçekten.

Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    Bakır sektörünün öncü firması ve Avrupa oto piyasasının %50 sine hükmediyor, elektrikli otoda kullanılacak bakır oranı 6 7 kat fazla olacağını ve hem ülkemizde hem avrupada yoğun şekilde talep geleceğini.ikinci gerel olabilirmi neden olmasın diye sesli düşünüyorum.
    yazınız 23 aralık 2017 yılına ait tam bir yıl geçmiş bu yazınızda yaptığınız ön görü başarısız elektrikli otomobil büyüyecek sarkuysan büyüyecek ölme eşeğim ölme ne zaman?forumda bir acayip zaten 1 yılda sadece 28 sayfa paylaşım yapılmış sarkuysanla ilgili tek olumlu tarafı temettü ödeme alışkanlığı var fakat kendi halinde bir hisse fazla uçmamak lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    yazınız 23 aralık 2017 yılına ait tam bir yıl geçmiş bu yazınızda yaptığınız ön görü başarısız elektrikli otomobil büyüyecek sarkuysan büyüyecek ölme eşeğim ölme ne zaman?forumda bir acayip zaten 1 yılda sadece 28 sayfa paylaşım yapılmış sarkuysanla ilgili tek olumlu tarafı temettü ödeme alışkanlığı var fakat kendi halinde bir hisse fazla uçmamak lazım.
    eski forumdaşım, niye takıldın ki (yatırımcı memnun ben de dahil) doğru algılamışssın hisseyi uçup kaçmaz. Öngörü de çok yanlış değil, geçen süreçte hangi hisse beklentileri iyi fiyatlayabildi (demisaş var gerçi). Çok takılma sevemediysen hisseyi ve forumu sat gitsin uçmaz kaçmaz.

Sayfa 28/326 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •