Sayfa 29/326 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2604 madde; 225 - 232 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    eski forumdaşım, niye takıldın ki (yatırımcı memnun ben de dahil) doğru algılamışssın hisseyi uçup kaçmaz. Öngörü de çok yanlış değil, geçen süreçte hangi hisse beklentileri iyi fiyatlayabildi (demisaş var gerçi). Çok takılma sevemediysen hisseyi ve forumu sat gitsin uçmaz kaçmaz.
    düşüncelerimi yazdım 3,31 maliyet bekliyorum dursun bakalım ilk maliyet önemli biliyorsundur tahminim,sevmesem satarım fakat elektirikli araç diye gaz vermemek lazım 2018 yılı zayıf al,sat yapmayan açısından sadece fazla düşüş yaşamadı o kadar bide temettü vermiş kendi halinde orta halli bir hisse işte.zaten forumda acayip sadece 28 sayfa yazılmış.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Ah SARKUYSAN ah yıllardır aklımdadır bir türlü kısmet olmadı
    sizin yüzünüzden foruma yazıyorum normalde yazmayacaktım neyse.

ayrıca kriz borsasında sarkuysan da 3,31 maliyetim var ilk maliyet önemli ben al,sat yapmıyorum sarkuysan orta vade de prim yaparsa hissede kalıcı olurum bakalım zaman ne gösterecek?fakat foruma yazan arkadaşların çoğu dökülmüştür hisseden zaten foruma yazan yok hepsi dökülmüştür,sarkuysan 2018 yılı performansı zayıf olduğu için yazacaklarım bunlar dahada yazmam foruma zaten foruma benden başka yazanda yok neyse elektirikli araç diye gaz vermeyin forum da son diyeceğim budur.

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    ayrıca kriz borsasında sarkuysan da 3,31 maliyetim var ilk maliyet önemli ben al,sat yapmıyorum sarkuysan orta vade de prim yaparsa hissede kalıcı olurum bakalım zaman ne gösterecek?fakat foruma yazan arkadaşların çoğu dökülmüştür hisseden zaten foruma yazan yok hepsi dökülmüştür,sarkuysan 2018 yılı performansı zayıf olduğu için yazacaklarım bunlar dahada yazmam foruma zaten foruma benden başka yazanda yok neyse elektirikli araç diye gaz vermeyin forum da son diyeceğim budur.
    dökülmüştür derken
    bizler yıllarca yazdık kavga ettik bariştık
    şimdi burada yazmıyoruz çünki yazacak ne varki
    ve maliyet mi geçelim
    hedef ciro=piyasa
    ytd dir baki selam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Devamlı yazılacak üzerinde kafa patlatılacak bir şirket değil zaten. Düzenli temettü ödemesi, arada bedelsizler yetiyor. Şu kriz ortamında kaybettirmeyen hisse bir elin parmağını geçmiyor. Ne şirketler var zirvesinden yarıya düşen. Sarkuysan malesef sığ bir tahta. Günlük speki yok bazen leş hacimler görüyoruz ama barındırdığı potansiyele de güveniyorum ben. Eğer ilerde yabancınında dikkatini çekerse bu fiyatları bir daha zor görür gibi geliyor bana.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Zaten çokta anlamam bu işlerden!

6.  Alıntı Originally Posted by risksizborsa Yazıyı Oku
    Devamlı yazılacak üzerinde kafa patlatılacak bir şirket değil zaten. Düzenli temettü ödemesi, arada bedelsizler yetiyor. Şu kriz ortamında kaybettirmeyen hisse bir elin parmağını geçmiyor. Ne şirketler var zirvesinden yarıya düşen. Sarkuysan malesef sığ bir tahta. Günlük speki yok bazen leş hacimler görüyoruz ama barındırdığı potansiyele de güveniyorum ben. Eğer ilerde yabancınında dikkatini çekerse bu fiyatları bir daha zor görür gibi geliyor bana.

Bayagıdır elimde var çok bi miktar değil ama hissenin gerçekten spegi yok gibi gerçek yabancı gelmezse iş zor iki ileri bir geri hesabı dönup duruyoruz...Bu kadar kıymetli bir şirkete yazık oluyor aynı zamanda yatırımcılarına...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Bayagıdır elimde var çok bi miktar değil ama hissenin gerçekten spegi yok gibi gerçek yabancı gelmezse iş zor iki ileri bir geri hesabı dönup duruyoruz...Bu kadar kıymetli bir şirkete yazık oluyor aynı zamanda yatırımcılarına...
    Herşeyin bir zamanı var. Ben sarkuysanında zamanı geleceğini düşünüyorum. Uzun vadeli portföyümde 5 hisse tutuyorum ama sarkuysan portföyün 3'de 1'ini kapsıyor. Velev ki gelmesin... Bulgaristanda yeni devreye alınan fabrika Çaycının söylediği rakamlarda kar yapmaya başlasa bile yeter. Ama sabır lazım elbet. Selâmetle...

8. SARKY - Sarkuysan

eskiler daim takipteler....

selam olsun onlara...

ama yine de baki selam.....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 29/326 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız