Sayfa 30/326 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2607 madde; 233 - 240 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

yazılanlari okuyorum tam komedi ne diyim.neyse foruma biraz hareket geldi umarım sarkuysanada hareket gelirde ralli yapar diyeyim.

Krizin uğramadığı nadir hissemiz SARKUYSAN... Şu an yatırım yapmak yürek ister YTD!

aynen 2018 yılında az da olsa prim yapmış durumda ve yükseliş trendi devam ediyor sarkuysanda.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

borsa çok kötü bu zayıf borsada yükseliş trendi ağır da olsa devam ediyor sarkuysanda buda beni umutlandırıyor aslında düşüş yaşamamasi olumlu şu kriz borsasında bir tane düşük maliyetli yeni hissem olsa bana yeter krizde en büyük kazancim sarkuysan derim şuan için iyi gidiyor bakalım haftaya nasıl olacak?

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Krizin uğramadığı nadir hissemiz SARKUYSAN... Şu an yatırım yapmak yürek ister YTD!
    siz sarkuysan satamazsınız büyük harfle yazıyorsunuz bende eski yıllarda sodayı büyük harfle yazardım hala duruyor bende umarım sarkuysan da uzun yıllar durur kısmet diyelim.borsa piyasalar çok kötü aynen yürek ister fakat hisse alımı krizde olur böyle bir durum var borsa profesyonellerinin düşüncesi krizde hisse alınır diye.şuan krizi yaşıyorsak sarkuysan da uzunda ciddi karlar elde etmemiz gerekir beni umutlandıran sarkuysan nın düşüş yaşamaması zayıf borsada.

7. Maden Yasası nın etkisi olurmu?

hissede eski olan arkadaşlar yazsın düşüncesini madenle ilgili.
    Son düzenleme : anadolulu alp; 08-01-2019 saat: 21:14.

Sayfa 30/326 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •