Sayfa 139/326 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    On kademeye yuz bin lot yazdı. Haddini bil dedi. İtirazım yok, Çaycı ne derse o.
    Nasıl depar attı bir anda ama olacak güzel şeyler daha kısmetse

2. Deparın kaynağı telegram grupları. Gün içerisinde toplayıp 17.55 sarky anonsuyla yine aklı kıtların eline vermişler. Spk'nın twitter ve telegram gruplarında çok daha aktif olması gerekiyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by emuly Yazıyı Oku
    Deparın kaynağı telegram grupları. Gün içerisinde toplayıp 17.55 sarky anonsuyla yine aklı kıtların eline vermişler. Spk'nın twitter ve telegram gruplarında çok daha aktif olması gerekiyor.

Siz mal kilitlenen aklı kıtlardan değilseniz sorun yok, ben anons dinlemediğim ve telegram bilmediğim için hisse dinamiklerine bağlamıştım. Hisse 16.35 de yükselişe geçmiş bu arada. Yarın izleyelim bakalım devamımı gelecek, havlu mu serecek.

4.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Siz mal kilitlenen aklı kıtlardan değilseniz sorun yok, ben anons dinlemediğim ve telegram bilmediğim için hisse dinamiklerine bağlamıştım. Hisse 16.35 de yükselişe geçmiş bu arada. Yarın izleyelim bakalım devamımı gelecek, havlu mu serecek.
    Ben onlardan değilim kardeş. Onların kaybına da gram üzülmem.

5. Sabah başlayıp uzun süre baskılayıp düşürmeler ve sonrasında yukarı çıkarıp yine aşağı salmalar tamamıyla Çaycı ve avanesinin usta maneraları diye gözlemliyor ve düşünüyorum.Bu senette Çaycı ve avanesi dışında hiç kimse at oynatamaz.
    Şimdi Sarkuysan fiyatının yükselişi sanki yeterliymiş gibi gören kardeşlerim olabilir.Bu düşünceye de saygı duyarım elbet.Ancak katılmam.Bana göre şayet Ülkemize AB ve ABD tarafından etkili bir yaptırım gelmezse ki tahmin etmiyorum ve dahi Doğu Akdeniz'de bir çatışma olmazsa ki olmaz diye düşünüyorum.Dünya borsaları etkili bir çöküş yaşamazsa Sarkuysan temeli itibarıyla enideal senet bana göre.Ve bu çıkışını asla yeterli bulmuyorum.

Bu düşüncelerim samimidir ve yalnızca beni bağlar.Kimseye al,sat,tut,tutma demiyorum.Elimde senet olduğu için millete asla gel gel yapmıyorum.

6. Bugüne kadar tahtada satıcı fazla alıcı az idi.
    Bugün taktik değiştirdiler. On kademede Yüz bin lot alıcı, onüç bin lot satıcı.
    Bir de bunu denesinler bakalım mal koparabilecekler mi?
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

7.  Alıntı Originally Posted by emuly Yazıyı Oku
    Deparın kaynağı telegram grupları. Gün içerisinde toplayıp 17.55 sarky anonsuyla yine aklı kıtların eline vermişler. Spk'nın twitter ve telegram gruplarında çok daha aktif olması gerekiyor.
    i
    Telegram ve Twitter daki yorumlar çok saçma ve ilginç.
    20 kağıt yazıyorlar ikisi yükselince bak nasıl bildim oyunu oynuyorlar.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8. Merhaba Hacı bey

Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Telegram ve Twitter daki yorumlar çok saçma ve ilginç.
    20 kağıt yazıyorlar ikisi yükselince bak nasıl bildim oyunu oynuyorlar.
    Sayın hacı bey
    Artık bundan çıkış yok bide aselsana bulaştık ne diyorsun devam mı yoksa çık sarkuysan mı gel dersin.

Sayfa 139/326 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •