Sayfa 274/326 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Gönlünüzce olur umarım benim bir sorum olcak fiili dolaşımın yüksek olmasının dezavantajları nelerdir sizce beni bu şirketle ilgili tek düşündüren konu bu mesela aynı sektör ayni sermaye aynı bilanço da başka bir şirket fiili dolasimi yüzde yirmi olsaydı fiyatı yine aşağı yukarı buralarda mi olurdu?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yank örnek veriyorum fiili dolasim yüzde yirmi olduğunda fiyatı yükseltmek için daha mi istekli olurdu ağalar acaba ? Saygılar...

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    şöyle söyleyeyim benim mesleğim doktorluk ve hastalara herzaman bir hastalığında en kötü ihtimali söyleriz ve bu bende bir yaşam haline geldi genelde en kötü ihtimallere karşı gardımı alırım.tahtacı ile çaycının beraber hareket ettiğini düşünüyorum tahta inanılmaz derecede kontrol altında tahtaya bakarsanız zaten gün içi o kadar komik hacimlerle düşüyor ve çıkıyorki tahta tamamen boşlanmış izlenimi veriyor ama thatada yüksek lot almaya çalıştığınızda ya tepenize binmeye çalışıyor yada hemen yukarı çekiyor tahatnın 12.05.2020 tarihinden bu yana takasına bakılırsa tahtada yapıkredi 1. sırada lotunu 27.296.958 lot arttırmış 2.sırada iş
    28.865.112 lot 3.sırada ak 11.676.837 4.sırada ise yf 7.889.333 5.sırada qnb 2.921.291 arttırmış TAHTADA 2.991.027 LOT YAKALIŞIK DOLAŞIMDAKİ YÜZDE 1 TEKABÜL EDİYOR TOPLAM TAHTANIN DOLAŞIMDAKİ YÜZDE 26.4 DAHA ÇEKMİŞLER TAHATNIN İLK BEŞTEKİ TOPLAm yüzde olarak 82,03 bunların elinde geriye yüzde 18 lot kalmış
    şimdi gelelim esas konuya hissenin kur farkı geliri olmasa bile yaklaşık olarak 150 civarı rahat karı gelir 2 dönem için 150 kar daha gelirse hissenin yıl sonu karı yaklaşık 600 olur ortalama fk ile bile bakarsak bu hissenin en kötü 10fk ile işlem görmesi ve en azından esas faliyet karın 10 katı civarında piyasa değerinin olması lazım
    Gelelim bana ben kafesin içinde değilim çünkü kredili malım veya akut bu paraya ihtiyacım yok tüm sermayem bu hisseyi bırakın borsada bile değil tahtacı patronla olunca bu kadar güçlü olabiliyor ve bu oranlarlada zaten hiçbir by yatırımcı gelip tahtaya bulaşmaz ama tahtacını zayıf tarafı şu ki ortaklarınıda sene sonunda tatmin etmeli başta kalmak istiyorsa bunuda temettü ve hisse fiyatı ile sağlayabiliyor yoksa hayatım bakır denen adamı bir bakkarsınız bir sabah al aşağı etmişler benim gücümde geriye kalan yatırımcı ve şirket sahiplerinin bu durumu ayrıca elimin ve ayağımın bağlı olmaması geriye ne kalıyor zaman işte o bende çok ve ne kadar bekletirse yay o kadar gerilecek bunun benzerlerini bir çok tahtada gördüm eskiler bilir durdo ditas celha denizbank konya karton alkim erbos jants bunlar büyük lokma küçük lokmaları saymıyorum hepsinde en son mutlu mesut ayrıldık bundada ayrılacağız hisse hanönü haberi olmasa bile eskiler tahta 2 sene çok ucuz dediği rakamlarda şu an hisse primlenmiş görüntüs veriyor ama ucuzluğu eskiden neye göre belirliyorlardı fk ve pd/dd ee şimdi o eskiden çok ucuz dediğimiz yerlerde zaten o yüzden diyorum 2 sene önce çok ucuz diyen herkesin şu andada b u tahta için çok ucuz dememesi için hiçbir neden göremiyorum çünkü ucuzluğu veya pahalılığı belirleyen şey yaptığınız kardır eğer karınız geçen seneye göre 3 kat artmış ama fiyatınız geçen seneye göre 2 kat artmışsa geçen seneden de ucuzsunuz demektir herkese hayrlı kazançlar
     Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Gönlünüzce olur umarım benim bir sorum olcak fiili dolaşımın yüksek olmasının dezavantajları nelerdir sizce beni bu şirketle ilgili tek düşündüren konu bu mesela aynı sektör ayni sermaye aynı bilanço da başka bir şirket fiili dolasimi yüzde yirmi olsaydı fiyatı yine aşağı yukarı buralarda mi olurdu?

Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Yank örnek veriyorum fiili dolasim yüzde yirmi olduğunda fiyatı yükseltmek için daha mi istekli olurdu ağalar acaba ? Saygılar...

Aslında yazdığım yazıyı okumuş olsanız şirketin halK açıklığı yüksrk görünüyor ama aslında toplu rakamları yazdım şirketin hisseleri toplu bundan dolayı by korkup gelemiyor palada rahat ahkam kesiyor

4. Karanlık odada birisi mali götürmüş kimdir bu koca yürekli

5. Kaarektersiz tahtacı endeks 2 düşer bu 4 endeks yarım düşer bu 1.5 endeks iki çıkr bu 1 tahta hacimsizlikten nerdeyse ölecek ne by geliyor nede yatırımcı alanda almış dahada almıyor ulan çaycı anla artık burdaki sana satacak ky kalmadı kaldıysa 5 ile 10 bin lot yeter bu kadar işkence sana yatırım yapana benim lotumu istiyorsan söz 30 hetirdiğinde kusuratları satıp temiz 100k lot kalacak elimde
    ytd deli saçmasıdır

6. Bakırın değer düşüşü + endeksin eksi eğilimi olunca sarky tahtacısı da korkusuzca satıyor. Dün alım yapmamıştım. Bugün biraz destekledim ama gördüm ki ne koyarsam alıma veriyor, fazla da almadım. Elimde hatırı sayılır mal var kafasını kaldırdıkca tahtacı ile birlikte bende vuracağım kafasına, endekste sarky den daha kötü durumda ama temeli daha sağlam hisseler de var. Sarı kızdan vazgeçmiş değilim ama kısa da tahtacı gelene geçene verirken, temeli sağlam tekniği daha müsait fırsatları kaçırmaya da niyetim yok

7. Bakır 405 düştü iki gün önce de 440 gitmişti tahtacı ne bakırın yükselmesini nede endeksi umursuyor çünlü innılmaz kontrol elinde ve hiçbir babayiğit kolay kolay buraya bulaşamaz tahtacının elinxeyiz o nederse o oluyor hacim dersennzaten yerlerde
    ytd deli saçmasıdır

8. Ulen çaycı ulen çaycı bugün bakırda nerdeyse eski seviyesine geldi borsada artı eee niye düştüğün kadar olmasa barı yarısı kadar tepki vermiton çünkü hisse toplu tahtacı bunların hiçbirine bakmıyor ben ne dersem o modunda bunu ancak ve ancak içerdeki hissedarlar kırabilir veya çaycı yeyer bu kadar topladığımız demesi o zaman iki haber hop hisse istenilen rakama birçok hisse gördüm derinliği ve sermayse düşük hisse gördüm ama hiçbiri bu kadr kansız değildi neden yıllarca milleti süründürdüğün nlaşılıyor len yaşın gelmiş 70 e ölüm var mına koduğumun ne olacak gelip mezarına kuşlar köğipekler sıçacak geriue kalanda sende kalanı yiyecek değermi bu kadar ah almaya
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 274/326 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •