Sayfa 155/326 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Ben unutmuşum link teki diyoloğu burada aramız iyi olsun taktiriniz için telkkürler. Egser i yanlış hatırlamışsınız başarısız olduğum taşıyamadığım hisse orda yazmışım ama çok kısa sürdü ve sabredemedim belki zararla bile çıkmış olabilirim. Egser ile kan uyuşmadı çok acıtmadı ama bir işe de yaramadı. Link, Arena, dmsas ve sarky son iki yılımı önceki yıllarıma göre çok farklılaştırdı güzelleştirdi. Şimdi bu eskilerden link ve sarky kaldı.

Yeniler de var. alıp satılan çerezler de var ama sarky nin yeri başka burası benim için nakit deposu

Yenilerin en tazesi hdfgs bakalım mutlu ediyor şimdilik bir bağlılık oluşacak mı,
    öyle aman aman bi şey değildi çok sık yazıyorsun gibi bi şey demiştiniz önemli değidi yani? ''benim bi hissem var hiç kimse yazmıyor ve gayet memnunum '' demiş sarky'u kast etmiştiniz.
    başarılar.
    Son düzenleme : koçari; 01-12-2020 saat: 17:43.

2. gelde zıvanadan çıkıpta yazma
    temelse temel
    teknikse teknik
    ucuzluksa ucuzluk
    körmüsünüz büyük para sahipleri.
    bakır fiyatları %2 koydu yaw.

3. https://uzmanpara.milliyet.com.tr/hi...-analiz/SARKY/

şu bollingerdeki daralmaya bak
    kaç gün tutabileceksin?

4.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Bugün olmadı artık yarına
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    gelde zıvanadan çıkıpta yazma
    temelse temel
    teknikse teknik
    ucuzluksa ucuzluk
    körmüsünüz büyük para sahipleri.
    bakır fiyatları %2 koydu yaw.
    Sayın Egem, sayın kocari,
    yanlış anlamayın. İnşallah dilekleriniz gerçekleşir diyeyim ama bu kağıt zor dur.
    Adama kök söktürür. Daha önce de dediğim gibi burdaki arkadaşlar yıllardır bu kağıdın çilesini çekiyoruz.
    Kağıdın temeli tekniği başka şey, tahtada oynayanın niyeti başka. Tekniğe, temele güvenip fazla hayale dalmayın derim.
    İnşallah gönlünüze göre olur.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Sayın Egem, sayın kocari,
    yanlış anlamayın. İnşallah dilekleriniz gerçekleşir diyeyim ama bu kağıt zor dur.
    Adama kök söktürür. Daha önce de dediğim gibi burdaki arkadaşlar yıllardır bu kağıdın çilesini çekiyoruz.
    Kağıdın temeli tekniği başka şey, tahtada oynayanın niyeti başka. Tekniğe, temele güvenip fazla hayale dalmayın derim.
    İnşallah gönlünüze göre olur.
    Valla yıllardır bu kağıtta duruyorsanız bence çekilen bir çile yok son 1 yılda %174 yapmış böyle çile ye can kurban

6.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Valla yıllardır bu kağıtta duruyorsanız bence çekilen bir çile yok son 1 yılda %174 yapmış böyle çile ye can kurban
    Bu hissede çekilen çile zulüm anlamındaki çile değil, bir hedefe ulaşmak anlamındaki bir yolun yolcusu olmakla yolu sevmekle ilgili bir çile, nefse hakim olmakla, sabr etmeyi sevmekle, dünya malına tamah etmemekle ilgili bir çile.

Biz işte böyle çile çekiyoruz sizde çekecekseniz bu çileyi buyreyleyin bereber çekelim çilesini

Biraz edebiyat parçalayayım dedim. Abartmamışımdır inşallah.

7. İki gün önce yine avaneden Sevgür isimli birinin pay arttırma amaçlı 25.000 lot senet aldığını biliyoruz.Peki neden almış olabilir?
    1) fiyat ucuz.
    2) avaneden olduğu için fabrikanın mevcut durumunu ve gelecekte neler olabileceğini bizden çok daha iyi biliyor.

Borsa dün geberdi ama Sarky buna atak uydurmadı.Bugün ise çok iyi arttı ama yine ayak uydurmadı.

Çaycı ve avanesinin ne yapmak istediklerini anlamak zor değil.Adamlar belirli fiyattan yukarısını şimdilik almıyorlar.Belirli kademelere alış yazarak oltasını atıp bekleyen balıkçı gibi bekliyorlar.Oltaya takılan olursa ne ala...
    Buradaki asıl mesele; büyük çaplı mal kaybetmemeleridir. Büyük alıcıların olmamasıdır. Adamlar ne zaman ki bu seviyelerden artık yeterince mal alamazlar,o zaman bir tık yukarı çekip orayı bekleyeceklerdir.
    Bu senedi diğer senetler gibi alıp başını gidecek diye ummak pek de doğru bir beklenti olmasa gerek...Kazandırır ama istikrarlı..

8.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    İki gün önce yine avaneden Sevgür isimli birinin pay arttırma amaçlı 25.000 lot senet aldığını biliyoruz.Peki neden almış olabilir?
    1) fiyat ucuz.
    2) avaneden olduğu için fabrikanın mevcut durumunu ve gelecekte neler olabileceğini bizden çok daha iyi biliyor.

Borsa dün geberdi ama Sarky buna atak uydurmadı.Bugün ise çok iyi arttı ama yine ayak uydurmadı.

Çaycı ve avanesinin ne yapmak istediklerini anlamak zor değil.Adamlar belirli fiyattan yukarısını şimdilik almıyorlar.Belirli kademelere alış yazarak oltasını atıp bekleyen balıkçı gibi bekliyorlar.Oltaya takılan olursa ne ala...
    Buradaki asıl mesele; büyük çaplı mal kaybetmemeleridir. Büyük alıcıların olmamasıdır. Adamlar ne zaman ki bu seviyelerden artık yeterince mal alamazlar,o zaman bir tık yukarı çekip orayı bekleyeceklerdir.
    Bu senedi diğer senetler gibi alıp başını gidecek diye ummak pek de doğru bir beklenti olmasa gerek...Kazandırır ama istikrarlı..
    Ufak bir katkı yapmak istedim Sevgür Arslanpay şu an mevcut genel müdür. uzun süredir görevini başarıyla yapıyor. biraz bahsetmek istedim kurumsal olarak sarkuysanın iyi yönetildiğini düşünüyorum.

Sayfa 155/326 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •