Sayfa 265/326 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Muazzam bir kar gelmiş.Oysa bugünkü düşüş borsanın yükselmesine rağmen sanki iyi kar gelmeyecek algısı yaratmıştı.
    Son zamanlardaki trend; iyi kar gelse de senet aşağıya...Çünkü yabancı yok.Çünkü alıcı yok.Ama işte işime de gelmiyor değil.Kapıveriyorum They use'ların mallarını.
    Hele ki Çaycı; benden yaşlısın.Kime topluyorsun bu malları? yetmedi mi bu çakallıklar? Ama yine de şirketi iyi yönettiğin için teşekkür ediyorum.
    Behzat abi 3 liralardan beri buradasınız. Konsolide de vuk gibi gelir mi ters köşe yapar mı acaba?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Behzat abi 3 liralardan beri buradasınız. Konsolide de vuk gibi gelir mi ters köşe yapar mı acaba?

Bence ters köşe yapmaz.
    Benim kanım şu; Şöyle bir alış satış kademelerini inceleyin.O kadar serbest hareket ediyor ki,alıcı yok zira.Satıştaki malları çıkıp biri alsa ki almıyor.Şok olacak.Zaten uzun süre tutmuyor orada.Düşünün bir; bugün 12.50 den beş dakikada 12,68'e çıkarıyor sanedi.Tahtada kimse yok çünkü.
    Bence tek amaçları; piyasada çok az bulunan senetleri tamamıyla toplamak.Bu gayretler bunun için.Çünkü taş devri,demir devri bitti.Şimdi bakır devrindeyiz.Adamlar bunun bilincindeler.Ben derim ki;kimse artık yok V.D, yok konsolide kara bakmasın.Şayet gençseniz siz de kendiniz ve çocuklarınız için Sarky toplayın.Ama birden değil.Ufak ufak biriktirin.
    Unutmayın; elektrikli araçlar tam gaz.Ve de bakır yetişmeyecek bunlara.

3. Orta genç diye avutayım kendimi abi. Teşekkürler yorumunuz için.Uzun süredir takipteyim sizi sarky, agyo, cemts tan. Müziğinizi de dinledim aynı zamanda.

4.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Orta genç diye avutayım kendimi abi. Teşekkürler yorumunuz için.Uzun süredir takipteyim sizi sarky, agyo, cemts tan. Müziğinizi de dinledim aynı zamanda.

Sayın katre7878 ben de size teşekkür ediyorum.Müziğimi de dinlemişsiniz.Sağolun.

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    ŞİRKETİN TÜM KALEMLERİNE BAKTIM ŞİREKTİN ALEYHİNE RİSK OLABİLECEK ŞUANA KADAR BİR DURUM GÖREMEDİM ben 160-170 arası bir kar bekliyorum ve bu rakamlara göre şirketin yıl sonunda ortalama fk sıan göre fiyatlara gelemsi muhtamelen yalnız şirketin kabuk değiştirmesi için mutlaka ama mutlaka hanönü haberindüşmesi gerek yoksa döviz karı süreki olmayacağı için şirketin bir süre sonra agresif buyümesi kaybolabilir ortalama yüzde 20 büyüyen bir irket durumuna düşer buda şu ekonok koşullar için çok cezbedici olmaz diye düşünüyorum
    Yine uzun uzun hesaplar ve yine nokta atış olmuş yatırım şans işi değildir kar 165 gelmiş bu dönem için hayırlı olsun çaycı bir başarı elde edemedin şirketin normaş süreci
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Yine uzun uzun hesaplar ve yine nokta atış olmuş yatırım şans işi değildir kar 165 gelmiş bu dönem için hayırlı olsun çaycı bir başarı elde edemedin şirketin normaş süreci
    Tebrikler tahmininiz için. Peki borç biraz çok gibi değil mi acaba?

7.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Tebrikler tahmininiz için. Peki borç biraz çok gibi değil mi acaba?

Şirket uzın zamanxır bu borç ile işlem yapıyor eski saufalarda bunla ilgili yazılarıma bakabikirsiniz
    ytd deli saçmasıdır

8. Hisse 8 f/k larda işlem görmeyeli çok olmuştu, başarılı bir bilanço, ciro ve kar marjlarının yükselişi oldukça çarpıcı, birde şu finansman maliyetleri olmasa, yine de aşırı talebe cevap verebilmesi adına iyi bir yönetim sergilendiği ortada, gelecek dönemlerde bakır fiyatındaki düşüşlerin bilanço üzerindeki etkisini izleyeceğiz, yönetimin becerisi ile bakır fiyatlarındaki dalgalanmalara karşı şirketin iyi iş çıkaracağını ümit ediyorum.

Birde bu patronlar niye hisse almıyor uzun zamandır nereye yatırım yapıyorlar. Yoksa el altından mi topluyorlar artık

Sayfa 265/326 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •