Sayfa 266/326 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

Tek kelimeyle abv i haketti bugun

2. Bugün kolay ekmek yok dedi, ama aşağı çok basacağını sanmam, basarsa elimde 7 hisseden olusan pörtföyün tamamını sarky, ye dönüştürüp. Daha da işin suyunu çıkarırsa hisse yatırımında kullanmadığım portföyü de kademeli olarak sarky girmeye hazır ve nazır bekliyor olacağım.

Ama muhtemelen böyle birşey olmayacak, hisse teknik trend oluşturmayı seviyor. Dalgalana dalgalana ilk iki üç basamağı inşa edip ondan sonra ivmelenecektir.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bugün kolay ekmek yok dedi, ama aşağı çok basacağını sanmam, basarsa elimde 7 hisseden olusan pörtföyün tamamını sarky, ye dönüştürüp. Daha da işin suyunu çıkarırsa hisse yatırımında kullanmadığım portföyü de kademeli olarak sarky girmeye hazır ve nazır bekliyor olacağım.

Ama muhtemelen böyle birşey olmayacak, hisse teknik trend oluşturmayı seviyor. Dalgalana dalgalana ilk iki üç basamağı inşa edip ondan sonra ivmelenecektir.
    Ben de oyle dusundugum icin bugun stop olma yerine dustukce aldim
    Hatta link ve eggub ne varsa ciktim sarky aldim
    Hayirlisi olsun ama bugunku yaptigi resmen kahvelikti
    Ellemese tavan kesindi

4. Gelen kar eziciydi.Muhteşemdi.İnanılmazdı.Borç yapısı ve alacak tarafı da çok iyiydi.

Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Gelen kar eziciydi.Muhteşemdi.İnanılmazdı.Borç yapısı ve alacak tarafı da çok iyiydi.
    Sonuc?
    Eksi 2.46

6. Bilanço ile ilgili yorum yok gelen jarda beklenen bir kardı çok uçuk olduğunu düşünmüyorum
    ytd deli saçmasıdır

Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bilanço ile ilgili yorum yok gelen jarda beklenen bir kardı çok uçuk olduğunu düşünmüyorum
    Ucuk degil mi yuzde altiyuz katlamis
    İyi demek icin kac kat yapmaliydiki

8. 1. çeyrek kar rakamı sebebi ile gelecek kar rakamı ile ilgili bir beklenti oluşmuştu, lakin yine de şöyle bir 30 milyon benim beklentimin üzerinde, gelen kar rakamından çok, nasıl geldiği ve bilanço kalemlerinin güçlülüğü önemli. bu dereden daha çok su akacak gibi, 3. çeyrekte aynı karlılıklar yakalanabilir mi? önemli olan bu sorunun cevabı, bu cevap için bakır fiyatlarını, döviz kurlarını, otomativ vb. sektörlerin durumunu, iyi takip etmek gerekecek.

Sayfa 266/326 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •