Sayfa 278/326 İlkİlk ... 178228268276277278279280288 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Bugünde endekse iyi direndi sağolsun

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by haldırhuldur Yazıyı Oku
    Bugünde endekse iyi direndi sağolsun

Ne yapsın aykırılık kanında var

3. https://twitter.com/Tangible_Invest/...IyUhKbsKw&s=19

Kasıma kadar sabır ortaklar, bakır hareketi kaçınılmaz. Sarkuysan da eşlik edecektir.

4. Uzun süredir katılımcısız,çıksa bile korku imparatorluğunun hüküm sürdüğü borsada gerçekte verenin malını sadece patronlar alıyor.Şişe ve Arçelik nasıl milyonlarca lot topladıysalar Sarky ve benzeri senetlerd de kahredici bir bıktırma ile mal toplama operasyonu var.Var ama Sarky'da başarılı olduklarını hiç sanmıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Uzun süredir katılımcısız,çıksa bile korku imparatorluğunun hüküm sürdüğü borsada gerçekte verenin malını sadece patronlar alıyor.Şişe ve Arçelik nasıl milyonlarca lot topladıysalar Sarky ve benzeri senetlerd de kahredici bir bıktırma ile mal toplama operasyonu var.Var ama Sarky'da başarılı olduklarını hiç sanmıyorum.
    Bilanço öncesi anlarız bakalım giderse başardılar demektir çünkü ikinci dönem bilanço çok iyiydi ve hala buralarda durabiliyor olması beni düşündürüyor o konuda... Ytd...

6. turkishmetals.org verilerine bakılırsa bakır ihracatında Temmuz Ağustos ve Eylül ayında önceki yılın aynı aylarına göre sırasıyla %38.4, %78.6, %75.8 artış yaşanmış. Bakır hafif düşse bile Dolar artışını da göz önüne alırsak ben 190 milyon civarında net kar bekliyorum. Bekleyip görelim.

7. 180 civarı kar gelir sene sonuda bakır teknik olarak 5 görünüyor dolarda 9.5 larda olur döviz poziyonundan sene sonu ve bakır fiyatlarından gelecek karla 220 civarı kar bekliyorum totalde yılsonu 680-700arası kapatmasını bekliyorum ortalam fk sı alsak dahi 10 civaronda olmalı bu da piyasa değerinin 7 milyona yaklaşması ciro yu söylemiyorum sötiylersem benim düşündüğüm ve beklediğim 3 rakamları zorlar eğer hisse toplandıysa çaycının sadece bakır çıkarmaya başladık demesi bile hisseyi 40 ile 50 bandına taşıması lazım
    ytd deli saçmasıdır

8. Bakır geldi 4.5 daha ne kadar baskılayacak bakalım çaycı bey
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 278/326 İlkİlk ... 178228268276277278279280288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •