Sayfa 282/326 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Sarkuysan 3ç ne zaman açıklanıyordu bilen varmı. Teşekkürler.
    Konsolidelerin son günü 9 kasım gözüküyor en son güne bırakmasalar bile 8 kasım dan önce açıklanacağını sanmam.

2. Sayın Cover13

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Konsolidelerin son günü 9 kasım gözüküyor en son güne bırakmasalar bile 8 kasım dan önce açıklanacağını sanmam.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

3. Yine biraz fazla hız kazandı, bende planladığımdan fazla sattım, ha şimdi dönecek ha şimdi dönecek derken yeni zirve potansiyeli ortaya çıktı, ortaklardan da ses soluk çıktığı yok, bilançoyu görüp öyle yol alsaydık iyiydi, biraz beklediğimden erken bir yükseliş trendine girdi. şunu biraz daha net anladım hisse önündeki bilanço dönemini değil bir sonraki bilanço dönemini fiyatlıyor genelde, yani şu an 12 aylık bilançoyu fiyatladığını düşünüyorum. 9 aylık bilanço 6 aylık kadar şahane gelmeyecektir. ama 2020 9 aylık tan iyi gelmesi gerekir ve gelecektir. bu kadar yol almışken zirve yenileyip öyle düzeltecek gibi geliyor.

4. 13.86 ortalamam var kağıtta. sessiz takip ettim. bugün grafikte hedef fiyata yakın hareket ediyor.. 16.70 üstü kalışlar ve herhangi bir terslik olmazsa 17.75 hedef olur

5. Hayrettin Çaycı Bloomberg TV de konuştu.Senedi göklere çıkardı.Tavan olursa şaşmam.

6.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Hayrettin Çaycı Bloomberg TV de konuştu.Senedi göklere çıkardı.Tavan olursa şaşmam.
    Hep temkinli konuşurdu eskiden izleyemedim, bu kadar olumlu konuşması neye işaret algılamak zor,

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Hep temkinli konuşurdu eskiden izleyemedim, bu kadar olumlu konuşması neye işaret algılamak zor,
    Bizi kandırdı Bizim kağıtları çarpabildiği kadar çarptı.
    Artık hep kendine döndü işler. Bundan sonra hep gaz verir...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

8.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Bizi kandırdı Bizim kağıtları çarpabildiği kadar çarptı.
    Artık hep kendine döndü işler. Bundan sonra hep gaz verir...
    Burda her kalemi ayrıntılı yazdım ve inceşedim seni kandırmasana üzüldüm ama çok süründürdü ve çok pislik yaptı
    Dayanmak zordu gerçekten 100k üstünde 12 lerde iken 10 15 arası almıştım söz verdim 24 ile 30 arası vereceğim çaycıya gerisini ne zaman vereceğimi biliyor herkese hayırlı kazançlar benim için beklemeye devam çaycı gaz gelip bakırı buldum derse o zaman şenliği izleyin
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 282/326 İlkİlk ... 182232272280281282283284292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •