Sayfa 283/326 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    burda her kalemi ayrıntılı yazdım ve inceşedim seni kandırmasana üzüldüm ama çok süründürdü ve çok pislik yaptı
    dayanmak zordu gerçekten 100k üstünde 12 lerde iken 10 15 arası almıştım söz verdim 24 ile 30 arası vereceğim çaycıya gerisini ne zaman vereceğimi biliyor herkese hayırlı kazançlar benim için beklemeye devam çaycı gaz gelip bakırı buldum derse o zaman şenliği izleyin
    Sonunda
    siz iyi bir temelci olup çıktınız
    artık
    gedzanın 40 liralarda
    p kartın 20 liralarda ne kadar pahalı olduğunu anlıyorsunuzdur.

Çok çok uzağı alsalardı ayrı şeydi.

2.  Alıntı Originally Posted by Karaoğlan_ Yazıyı Oku
    Sonunda
    siz iyi bir temelci olup çıktınız
    artık
    gedzanın 40 liralarda
    p kartın 20 liralarda ne kadar pahalı olduğunu anlıyorsunuzdur.

Çok çok uzağı alsalardı ayrı şeydi.
    Her iki hissede de yazdım ederi ve çıktım sessizce şirketle ilgili en ufak ayrıntıya kadar inceliyorum şükür çok ii kazandım burdada yazdım ve elimdeki hisseleri byrda bile dile getirdim temel olarak ciddi bir araştırma yapmasaydım bu kağıt tek haneydi maliyetim ve 100k lotum vardı ve 17 lerde satmadım 11 e kadar getirdi dökülmem için temelini bu kadar ayrıntılı bilmesem bu kağıtta 8 ay direnip beklemezdim
    Övgüleriniz için teşekkürler ki ben teknik olarak hatrı sayılır bir seviyede idim
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    inat ettim aksen 10 da iken almadım doas 25 iken almadım cimca 20 iken almadım aksa 15 ken almadım toaso 31 ken almadım elimde bu hisselerin hepsi mevcut almadım derken hiçbirini arttırmadım sark satsaydım bunlardan ciddi artışlar yapacaktım ve en az yüzde 35 üzerinde kar yazacakken bu haysiyetsiz ve karektersiz kağıttan şuan başa başım güncel paranın değer kaybını sayarsak maliyetim en son alımlarla birlikte 10 civarı ciddi anlamda tiksindim kağıttan yalnız hala diyorum spek ********i seni 3 rakam olmadan tek lot satmayacağım tüm hisselerimi blokladım artık bu hisseye yazlık aldım ve deniz aldı götürdü diye kabul edeceğim eskiden 30 a razı olacaktım artık sürede önemli değil gerekirse 10 yıl olacak ama bu kağıdı güncellenmiş hali ile 3 rakamlardan önce satmayacağım
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    hiçbir hisseden yorulmadım senin kadar kazanacağım paranın da tadını bırakmadın ama dedim ya yan kağıtta kazandığım paralarlada senden alacağım buraya artık seninle toplantıda oturacak kadar ciddi lotla geleceğim karşına çaycı
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Buna Rüzgara karşı işemek denir.
    Kimse senin babanın oğlu değil hesabını iyi yap gözüne gözüne çak. 7 den sarku sattım 9 dan geri aldım. Herzaman her şartta alınacak bir kağıt bulunur yeterki paran olsun.
    Sayın arpacı bey ben rüzgara karşı işrmiyorum tahtacının yaptığı uyanıklağa direniyorum elimde saydığım hisseler var olduğu için ğzüntüm bir nebze azalıyır ama baştada belşrtiğim gibi bu tahtadan yüzde karda iken bile satmadım çünkü büyük lokma için geldim hakkımızda hayırlısı para konusına gelince şükür burdan 200k lot daha çekecek kadar nakit olmasa bile vadeli mevduat ve metal ve döviz olarak duruyor ama dediğim gibi alacağım 100k 10 altında olduğunda olacak herkese hayırlı kazançlar
    şöyle söyleyeyim benim mesleğim doktorluk ve hastalara herzaman bir hastalığında en kötü ihtimali söyleriz ve bu bende bir yaşam haline geldi genelde en kötü ihtimallere karşı gardımı alırım.tahtacı ile çaycının beraber hareket ettiğini düşünüyorum tahta inanılmaz derecede kontrol altında tahtaya bakarsanız zaten gün içi o kadar komik hacimlerle düşüyor ve çıkıyorki tahta tamamen boşlanmış izlenimi veriyor ama thatada yüksek lot almaya çalıştığınızda ya tepenize binmeye çalışıyor yada hemen yukarı çekiyor tahatnın 12.05.2020 tarihinden bu yana takasına bakılırsa tahtada yapıkredi 1. sırada lotunu 27.296.958 lot arttırmış 2.sırada iş
    28.865.112 lot 3.sırada ak 11.676.837 4.sırada ise yf 7.889.333 5.sırada qnb 2.921.291 arttırmış TAHTADA 2.991.027 LOT YAKALIŞIK DOLAŞIMDAKİ YÜZDE 1 TEKABÜL EDİYOR TOPLAM TAHTANIN DOLAŞIMDAKİ YÜZDE 26.4 DAHA ÇEKMİŞLER TAHATNIN İLK BEŞTEKİ TOPLAm yüzde olarak 82,03 bunların elinde geriye yüzde 18 lot kalmış
    şimdi gelelim esas konuya hissenin kur farkı geliri olmasa bile yaklaşık olarak 150 civarı rahat karı gelir 2 dönem için 150 kar daha gelirse hissenin yıl sonu karı yaklaşık 600 olur ortalama fk ile bile bakarsak bu hissenin en kötü 10fk ile işlem görmesi ve en azından esas faliyet karın 10 katı civarında piyasa değerinin olması lazım
    Gelelim bana ben kafesin içinde değilim çünkü kredili malım veya akut bu paraya ihtiyacım yok tüm sermayem bu hisseyi bırakın borsada bile değil tahtacı patronla olunca bu kadar güçlü olabiliyor ve bu oranlarlada zaten hiçbir by yatırımcı gelip tahtaya bulaşmaz ama tahtacını zayıf tarafı şu ki ortaklarınıda sene sonunda tatmin etmeli başta kalmak istiyorsa bunuda temettü ve hisse fiyatı ile sağlayabiliyor yoksa hayatım bakır denen adamı bir bakkarsınız bir sabah al aşağı etmişler benim gücümde geriye kalan yatırımcı ve şirket sahiplerinin bu durumu ayrıca elimin ve ayağımın bağlı olmaması geriye ne kalıyor zaman işte o bende çok ve ne kadar bekletirse yay o kadar gerilecek bunun benzerlerini bir çok tahtada gördüm eskiler bilir durdo ditas celha denizbank konya karton alkim erbos jants bunlar büyük lokma küçük lokmaları saymıyorum hepsinde en son mutlu mesut ayrıldık bundada ayrılacağız hisse hanönü haberi olmasa bile eskiler tahta 2 sene çok ucuz dediği rakamlarda şu an hisse primlenmiş görüntüs veriyor ama ucuzluğu eskiden neye göre belirliyorlardı fk ve pd/dd ee şimdi o eskiden çok ucuz dediğimiz yerlerde zaten o yüzden diyorum 2 sene önce çok ucuz diyen herkesin şu andada b u tahta için çok ucuz dememesi için hiçbir neden göremiyorum çünkü ucuzluğu veya pahalılığı belirleyen şey yaptığınız kardır eğer karınız geçen seneye göre 3 kat artmış ama fiyatınız geçen seneye göre 2 kat artmışsa geçen seneden de ucuzsunuz demektir herkese hayrlı kazançlar
    Burdada yazdım eylül ayında hepsi yaklaşık yğzde 50 yaptı sarkuysandan fazla kazandırdı
    2 spek kağıdı var onu yazmıyorum yğzde yüz kazandım bugün 2 kağıt ekledim bşri tavan oldu diğeri tavana 4 kaldı demem o ki bunlar şans xeğildir tsmelini iyi araştırın patronu iyi araştırın şirketin geçmişini hangi siyasi görüşü var nerede oturuyor bilançoda ki dip notları ayrıntılı bir şekilde araştırılırsa samimi diyorum borsadaki kazanç hiç bir enstrumanda yok ama bunlar olmazssa ve psikoojiniz iyi değilse vede ihtiyaç olan parayla oynuyorsanız hayatınızı da karartır borsa herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

4. Yaklaşık 13 izleyici olmuş burda en fazla 3 kişi olurdu yeni gelenlere bir tavsiye bu hisseyi almadan önce iyi düşünün çünkü bir bakarsınız 24 getirir ama sonra bunu aralıksız 14 e kadar çeker ve tam 8 ay tekrar basar tahtada 3 5 lotla işlemler olacak şekilde ayarlar bu yüzden bu kadar zor bir tahtada işlem yapmadan öbce 10 defa düşünün derim naçizane bir tavsiye olarak
    ytd deli saçmasıdır

5. Pis kağıt! kaka kağıt! Bakır üretiyor.Bok rengi.Öööğğğğğğğğğğğ!

6. Bloomgerg TV de Hayrettin Abi Sarky göklere çıkarınca "tamam ! "dedim."yarın tavan olur" Ve oldu.Senedi nereye çıkarır nereye düşürür bilemem ama şu sıra borsanın en muhteşem senedi demeye gerek bile yok sanırım.Bakır yok satıyor.

7. Kendinize biraz aşırı güven yüklemissiniz gibi geldi bana aşırı güven eğilimi hataya sebep olabilir. Ben şu anki yükselişin temele dayandığına inanmıyorum. Biraz daha spekülatif temelli ve kaptı kaçtı tarzı bir yükseliş. Temeli anlamak için önce bir 9 aylığı görelim. Bol kazanclar

8. Bir önceki mesajda aşırı güvenli olarak nitelendirdigim akrep4481 bu arada alıntı yapmayı atlamışım

Sayfa 283/326 İlkİlk ... 183233273281282283284285293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •