Sayfa 285/326 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Yıllardır topluyor topluyor şirketin en büyük ortağı haline geldi. Herhalde mezara götürecek değilim artık yeme vakti gelmiştir. Diye düşünüyor olabilir.
     Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Hep temkinli konuşurdu eskiden izleyemedim, bu kadar olumlu konuşması neye işaret algılamak zor,
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. En gormezden geldigim hisse...
    Oeta ve uzunvadede hak.ettigi yere hep gelmistir.
    Syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

3. Eskilerden Kim kaldı Bilmiyorum. hanönü hakkında Bilginiz Varmı? Ne Oldu o konu.

4. Hisse biraz efsane olmuş, ya kopacak, ya kol bacak kıracak, bilançoya kadar ya 6 ya 7 seans daha var, heyecanlı günler yaşatacak gibi geri gelir gibi yapıp kopuşa devam mı yapacak, kopacak gibi yapıp efsane severleri mi avlayacak, kalan lotlarımı koruma altına aldım artık. Yeni alımda yok şimdilik. Seyreyleyeceğiz güzelin endamını ve öğreneceğiz güzel nasıl sevilir, mum ve pervanenin hasbihaline tanıklık edeceğiz.

5. Tahtada ky'nin olduğunu sanmıyorum.Yaptığı harekette kendi çalıp kendi oynuyor havası var.Senet 19.60 'ı görecek de ky kalacak ha! inanmam!

6.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Tahtada ky'nin olduğunu sanmıyorum.Yaptığı harekette kendi çalıp kendi oynuyor havası var.Senet 19.60 'ı görecek de ky kalacak ha! inanmam!

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Tahtada ky'nin olduğunu sanmıyorum.Yaptığı harekette kendi çalıp kendi oynuyor havası var.Senet 19.60 'ı görecek de ky kalacak ha! inanmam!
    ben varım behzat abi minik yatırımcı ama kendinin çalıp oynadığı konusuna kesinlikle katılıyorum. Bilanço nasıl gelecek, hisse bilançoyu hangi fiyatta karşılayacak merakla izliyorum bugün seans içinde tam şimdi aşağı salacak dediğimde yukarı tepki verebildi daha da yukarı yükseltmeye çalışsa çok rahat yükseltir tahtacı ama bunu yapmıyor. Ya ben yanılıyorum altın vuruşa biraz daha zaman var ya da altın vuruş bekleyenleri ters köşe yapacak onu bekliyor. Zirveyi her gün yenileme iddiasında olabilir. İzleyelim görelim.

8. Arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    ben varım behzat abi minik yatırımcı ama kendinin çalıp oynadığı konusuna kesinlikle katılıyorum. Bilanço nasıl gelecek, hisse bilançoyu hangi fiyatta karşılayacak merakla izliyorum bugün seans içinde tam şimdi aşağı salacak dediğimde yukarı tepki verebildi daha da yukarı yükseltmeye çalışsa çok rahat yükseltir tahtacı ama bunu yapmıyor. Ya ben yanılıyorum altın vuruşa biraz daha zaman var ya da altın vuruş bekleyenleri ters köşe yapacak onu bekliyor. Zirveyi her gün yenileme iddiasında olabilir. İzleyelim görelim.
    Hissede yabancı oranı her geçen gün artmaya baladı. Son 10 günde % 2 oldu artış yanılmıyorsam. Bu konuda ne diyorsunuz?

Sayfa 285/326 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •