Sayfa 98/326 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 777 - 784 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Başta Behzat Bey olmak üzere paylaştığınız bilgiler-yorumlar için teşekkürler.

Kağıt swap düzenlemesi derken bugün güzel alım fırsatı verdi, aydan aya mütevazı paralarla düzenli olarak topluyorum ben de kağıdı, faizlerin düştüğü endeksin ralli yaptığı şu aylarda hissenin baskılandığı daha da göze çarpıyor, psikolojiyi sağlam tutup manipüle olmamak, sabır göstermek çok önemli böyle durumlarda.

Şahsen DAX'ta da bazı kağıtlara yatırım yapıyorum, yine benzer şekilde medya öncülüğünde (başta Financial Times) birtakım haberlerle baskılanan Wirecard hissesini düzenli toplayıp hatrı sayılır bi müddet elde tutmuştum, nakit ihtiyacından ötürü geçtiğimiz haftalarda maliyetine elden çıkarmak durumunda kaldım kağıdı, kaderin cilvesi olsa gerek satar satmaz bunun da Celha'ya benzer sekilde ipi koptu ve ralliyi kacirdim, bunun da daha gidicek çok yolu var, hala ucuz, ilerleyen zamanlarda belki atlarız yine trene, çok konuşulan üzerinde yazılan çizilen bi hisse, belki duyan olmuştur.

Sarkuysan'ı da biraz bu kağıda benzetiyorum, baskılanıyor ama illa bi yerde ipi kopacaktır diye düşünüyorum, her halükarda uzun vadede tatmin edecektir, umarım psikolojiye de yenik düşmez şartlar da bozmazsa rallilerde yer alırım ben de, ytd.

2. Kaşların karasına
    Kurbanım arasına
    Anca sen melhem olun
    Göynümün yarasına

İnce belinden, yârim
    Datlı dilinden, yârim
    Bir hatıra ver bana
    Zülfün telinden, yârim

Kaşların kara kara
    Açtı bağrıma yara
    Başka tabip istemem
    Sensin göynüme çare
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

aylık takas

6. Bilanço su ne zaman

7. suan 40 bin lotla 6.00 fiyattan hisse baskilaniyor... guzellll

8. 2019 yılı net karını 83,5 milyon TL olarak acıklamış.
    Bakalım nekadarını temettü olarak dağıtacak. Çaycı kıyp dağıtmaz ama Hepsini dağıtsa %40 a denk gelir biz de nefes akırız yoksa faiz oranına devam.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

Sayfa 98/326 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •