Sayfa 116/326 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 921 - 928 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Tahmin ettiğim gibi çaycı ortakların gazını almak için elindeki kozları çıkarıyor.
    çaycıyı iyi tanıyorsunuz sevgili arpaci55.

2.  Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Genel kurula nasıl katılabiliniyor
    e-imza şart mı
    Melih bey yapılacakları yazmıştı sanki ama bulamadım
    Teşekkürler
    Gözümüz aydın inşaallah

% 15 temettü
    % 50 de sermaye artışı
    En az Fiyat yine 6.50 de buluşuruz...
    Genel kurul a elektronik ortamda katılacaksan e imza şart. Fakat uygunsan toplantı salonuna da gidip soru sorabilirsin. Zaten kimin ne hissesi var MKK sistemi üzerinden o listede görünüyor. Sadece imza atacaksın.
    Çaycı Bu sene %15 in yetersizliğini bedelsi ile kapatıyor. Ya da bedelsiz vereceği için %15 size çok bile dedi. Miras yedicilere sus payı.

İsa bey Ömrüm çaycıyı analiz etmekle geçti. Bu gece yatarken ne düşünüyor onu bile hesaplıyorum. Kademeleri nasıl doldurur aracı kurumlara ne tavsiye eder hepsini düşğnmek gerek. Yolda bulmadık onda bir veli varsa biz de de üç veli var.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2 senedir takip ederim zaman zamanda al sat yaptım 2 sene önce 2.8 tl civarı idi şuan 6 tl yi geçmiş 2 kere temettü ödemiş getirisi %150 civarı hisse daha ne yapsin istiyorsunuz

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Serdardm79 Yazıyı Oku
    2 senedir takip ederim zaman zamanda al sat yaptım 2 sene önce 2.8 tl civarı idi şuan 6 tl yi geçmiş 2 kere temettü ödemiş getirisi %150 civarı hisse daha ne yapsin istiyorsunuz
    Diyosun...
    biz de birşey demiyoruz ki topladık sardık sarmaladık üstünde oturuyoruz. Hep bana hep bana olmasın Bir çaycıa bir bize olsun diyoruz.
    Sağa sola biraz bakarsan iki seneden on kat artan onlarca kağıt görürsün...
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

5. Herşey göreceli tamam son iki senedir memnun etti. Bende açıkcası memnunum fiyattan, ama fazlasını hak etmiyor mu, hak ediyor. Bu fiyatı beğenen verir arpacı ya yada çaycı ya malını o bekler başında çift hane görmeli ama şimdi bölecekler sarı kızı çift hane için %100 den aşağı patlatmak yetmez bize, bende bir 10 TL ekranda görmeden satmak istemiyorum. Tabi bu olur olmaz demiyorum. Ben öyle hiç bir hissede ucuk fiyatlar beklemem ve beklemedim. Kademeli satar trade den kazanır trade yapacak temeli sağlam hisse kovalarım. Ama bu başka bunda baştan beri dedim ki şu kadar miktar sarky de duracak 3 te olsa 5 te olsa 8 de olsa duracak. Ha 20 olur insan evladıyız dayanamaz satar yeriz.

6. Sayın arpacı, çaycı da sizi analiz ediyor mu acaba sonuçta yıllardır redd oyu kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla, bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Herşey göreceli tamam son iki senedir memnun etti. Bende açıkcası memnunum fiyattan, ama fazlasını hak etmiyor mu, hak ediyor. Bu fiyatı beğenen verir arpacı ya yada çaycı ya malını o bekler başında çift hane görmeli ama şimdi bölecekler sarı kızı çift hane için %100 den aşağı patlatmak yetmez bize, bende bir 10 TL ekranda görmeden satmak istemiyorum. Tabi bu olur olmaz demiyorum. Ben öyle hiç bir hissede ucuk fiyatlar beklemem ve beklemedim. Kademeli satar trade den kazanır trade yapacak temeli sağlam hisse kovalarım. Ama bu başka bunda baştan beri dedim ki şu kadar miktar sarky de duracak 3 te olsa 5 te olsa 8 de olsa duracak. Ha 20 olur insan evladıyız dayanamaz satar yeriz.
    güzel degerlendirme, teşekkürler

8. Ben bu kağıtta virgül hatası var o düzelmeden satmam. Çaycı düşünsün...

Sayfa 116/326 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •