Sayfa 317/326 İlkİlk ... 217267307315316317318319 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    30.11.2022 tarihinde Kamuya açıklandığı üzere; Yönetim Kurulumuz tarafından Şirketimiz Esas Sözleşmesinin 31.maddesinin vermiş olduğu yetkiye istinaden, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Borçlanma Araçları Tebliği (VII-128.8) hükümlerine uygun olarak, yurtiçinde halka arz edilmeksizin tahsisli satış veya nitelikli yatırımcıya satış yöntemleriyle satılmak ve halka arza yol açmayacak şekilde Borsa İstanbul A.Ş.'nin ilgili pazarında işlem görmek üzere 2 yıllık dönem içerisinde, çeşitli tertip ve vadelerde bir veya birden fazla seferde gerçekleştirilecek toplam 1.000.000.000 (Bir Milyar) Türk Lirası tutarına kadar Türk Lirası cinsinden piyasa koşullarına bağlı olarak belirlenecek esaslar çerçevesinde tahvil ya da finansman bonosu ihraç edilmesine karar verilmiştir. Söz konusu karar ile ilgili Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) başvuru da bulunulmuştur. Kamuoyuna Saygı ile duyurulur. "İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir."

Ne olur katkısı. Açıklama yapabilecek arkadaş var mı.

Finansman giderlerini azaltıcı bir etkisi olacaktır. ciddi bir finansman yükü ile güzel karları oldukça yüksek seviyelere ulaştı, ciddi bir finansman ihtiyacı bulunuyor şirketin, yönetim konusunda ehil ve en doğru kararları veriyor. Ben böyle düşünüyorum.

Açıkcası 2 tl den beri buralardaydım. Bir ara 13.5 lerden satıp 16 tl lerden geri girdim. 20 de satıp 25 den bir daha girdim. Bu kez de 30 tl lerden uzun dönemdir ilk defa biraz yüklü girdim. Açıkcası normal bir piyasada bu fiyatlardan almaya cesaret edemezdim, fakat, şöyle bir bakıyorum, elimdeki hisselerde 4 e yada 5 e katlamamış çok az hisse var. piyasada katlamayan hisse mi kaldı. Sarky de bir senede 2 ye katlamış çok mu

2. Hanönü işletme ruhsatı alınmış...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Merhaba

Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    Hanönü işletme ruhsatı alınmış...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kastamonu ili Hanönü ilçesi sınırları içinde Şirketimize ait 201200541 numaralı IV. Grup Arama Ruhsatımız ile ilgili, maden sahamızda arama ruhsat sürecinin devamı olarak planlanan işletme ruhsatı için MAPEG (Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü) E-maden platformuna yaptığımız başvurumuza istinaden, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü'nce 14.12.2022 tarih ve E-48909307-100.00.00.00-2022497338 sayılı yazısı ile söz konusu başvurumuzun uygun bulunduğu tebliğ edilmiştir.

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü'nce İşletme ruhsatına uygunluk verilmesi, arama sürecinin tamamlandığı ve işletmeye geçileceği anlamına gelmemektedir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

4. Merhaba

Sarkuysan pirim yapıyor kimse yok. Yeni haberler veriyor kimse yok. Valla bilmem bakın yakında Sayın Çaycı yazarsa şaşırmayın iş bitti tamam artık diye.

5. Merhaba ,
    bu hissenin dolaşımda yaklaşık
    300 milyon adet hisse olmasına rağmen günlük hacmi 1 milyon adet hisse civarında 🤔 neden az ?
    Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?
    Teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Merhaba ,
    bu hissenin dolaşımda yaklaşık
    300 milyon adet hisse olmasına rağmen günlük hacmi 1 milyon adet hisse civarında �� neden az ?
    Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?
    Teşekkürler
    Sarky yatırımcısı bu piyasalarda işlem yapan yatırımcılardan farklıdır. Hissenin birçok yatırımcısı hissesini alır ve atar kenara bekler al satla vesaire uğraşmaz. Halka açıklığı yüksek bir oranda olsa da, reelde bu hisselerin önemli bir kısmı sabit bekler birilerinin elinde. Mesela diğer şirketlerde patron satışı yada hissedar satışı görüyoruz bu yüksek fiyatların görüldüğü günlerde, ama ben sarky ile satış kapı geldiğini pek hatırlamıyorum.

7. Merhaba Arkadaşlar, Davranışsal finans eğilimleri ile ilgili yeni bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırmada yatırımcıların Nedensellik yükleme süreçlerinin (Atfetme eğilimleri) davranışsal finans eğilimlerini (Özellikle Aşırı güven eğilimi, sürü davranışı eğilimi, Tutuculuk eğilimi) nasıl etkilediğini belirlemek amaçlanmaktadır. Bu araştırma için veriyi aktif olarak hisse senedi yatırımı yapan kişilerden toplamamız gerekmektedir. hisse.net forumu üyeleri bu araştırma için en uygun alanlardan birisidir. Aşağıda linki verilen yaklaşık 5 dakika sürecek online ankete tıklayarak katılım sağlamanız beni çok memnun edecektir. Yatırımlarınızda ve işlemlerinizde başarılar dilerim.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7

8. anket tamamdır..................

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaşlar, Davranışsal finans eğilimleri ile ilgili yeni bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırmada yatırımcıların Nedensellik yükleme süreçlerinin (Atfetme eğilimleri) davranışsal finans eğilimlerini (Özellikle Aşırı güven eğilimi, sürü davranışı eğilimi, Tutuculuk eğilimi) nasıl etkilediğini belirlemek amaçlanmaktadır. Bu araştırma için veriyi aktif olarak hisse senedi yatırımı yapan kişilerden toplamamız gerekmektedir. hisse.net forumu üyeleri bu araştırma için en uygun alanlardan birisidir. Aşağıda linki verilen yaklaşık 5 dakika sürecek online ankete tıklayarak katılım sağlamanız beni çok memnun edecektir. Yatırımlarınızda ve işlemlerinizde başarılar dilerim.

https://forms.gle/i4h23iszy4ymQisf7
    anket tamamdır.

Sayfa 317/326 İlkİlk ... 217267307315316317318319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •